Cel jest tylko jeden – nowy porządek świata

Teorie dotyczące 9.11, tajne zakony i stowarzyszenia, New World Order
Przemek
Homo Infranius
Posty: 425
Rejestracja: pn lip 09, 2007 2:11 pm
Kontakt:

Re: Cel jest tylko jeden – nowy porządek świata

Post autor: Przemek »

Proponuję obejrzec wywiad z Aaronem Russo jest tego 7 częsci, ale na temat, o którym tu dyskusja

http://www.youtube.com/watch?v=S3vLCwXnroQ



Póżniej jego film Ameryka od Wolności do faszyzmu. Również można znaleść na youtube.
Ostatnio zmieniony pn lut 23, 2009 2:02 pm przez Przemek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Cel jest tylko jeden – nowy porządek świata

Post autor: ADAX »

Miasto Leon zwiastuje początek końca prywatności



Wyobraź sobie biometryczny skaner oczu, który potrafi zidentyfikować 50 poruszających się osób w minutę. Science-fiction? A nie, bo rządowy projekt, który już działa w jednym z meksykańskich miast.



Pamiętasz film Raport Mniejszości? W jednej ze scen pokazane było jak działa targetowanie reklam w przyszłości. Setki skanerów siatkówki oka pracuje non-stop, by odpowiedniej osobie wyświetlić na pobliskim ekranie odpowiednią reklamę. W filmie z mechanizmu korzystały również siły policyjne. Czy to nie przerażająca wizja? Stały monitoring obywateli, 24 godziny na dobę. Jak to dobrze, że to tylko film science-fiction? czyżby?



Taki sam system już działa. I nawet nie kryje swojego przeznaczenia jakimś wyświetlaniem reklam. Całe miasto Leon ma już zamontowane takie skanery. Projekt jest prowadzony przez rząd i firmę Global Rainmakers, której skanery biometryczne oczu są w stanie rozpoznać 50 ruszających się osób na minutę. Skanery znajdują się wszędzie. W autobusach, pociągach, na przystankach, na ulicach. Mają za zadanie ?pomóc w walce z przestępczością?.



Trochę to jest straszne. Ciekawe jakie są kary za okulary przeciwsłoneczne.

onet.pl


Bardzo otwarta wizja, a raczej rzeczywistość, która niestety będzie musiała mieć miejsce jesli nie teraz to w niedalekiej przyszłości na całym świecie. Zresztą, nawet teraz jest bardzo prosto znaleźć każdego człowieka, który posiada telefon komórkowy, czy nadajnik gps, czy zweryfikować jego dane. Nie ma się co oszukiwać, i pisać, że to bzdury. Nowy porządek świata, czy nowy ład, nastanie, bez tego ani rusz.
Ostatnio zmieniony sob sie 21, 2010 10:53 am przez ADAX, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Re: Cel jest tylko jeden – nowy porządek świata

Post autor: Newsman »

Dwie tragedie i głupota?

źródło



Mariusz Fryckowski



„11.09.2001 – 10.04.2010 – dwie tragedie – jedno kłamstwo” – to jedno z haseł zachęcających do wzięcia udziału w manifestacji, która odbyła się 11 września w Poznaniu.



W przesłaniu manifestacji, na stronie internetowej organizatorów, możemy przeczytać, że „Wydarzenia z 11 września 2001 w USA oraz 10 kwietnia 2010 w Polsce to przykłady jak medialno-polityczne układy na skalę międzynarodową potrafią zakłamać i zmanipulować prawdę”.



„Ty – zwykły obywatelu – nie masz znać prawdy – masz wierzyć w oficjalną wersję i dalej spać spokojnie, byś nie zagrażał garstce pociągających za sznurki super bogatych i wpływowych

globalistów oraz ich odwiecznemu planowi Nowego Porządku Świata” – czytamy i widzimy na stronie internetowej młodego człowieka z „obłędem w oczach”.



***

To osobliwe, ale zadałem sobie trud i korzystając z przywileju, że jeszcze mnie tam nie było, pojechałem zadać temu panu kilka pytań, niestety, zostałem zdemaskowany przez grupę przechodniów. Pytania zadał mój kolega.



Odpowiedzi były szokujące, bezwartościowe i bardziej wynikały ze słowotoku rozpędzonego „spiskowca”, niż z wiedzy i chęci, składanie relacji byłoby brakiem szacunku dla Czytelnika tej witryny.



Tak sobie myślę, jak to możliwe, że uczelnie, współcześnie, tak źle przygotowują pod każdym względem swoich absolwentów? Ich wiedza to błoto, które wymieszano w jednym tyglu, dodając szczyptę nienawiści, cwaniactwa, anarchię i zwyczajną, młodzieńczą głupotę. Toż to jak koktajl Mołotowa! Tylko patrzeć, jak „porządkujący świat”, zaczną podkładać domowej roboty bomby, albo strzelać do przechodniów z dwururki, jak u Mickiewicza!



Słuchając pohukiwań „przebudzonych”, dochodzę do wniosku, że albo tak naćpali się międzynarodowej papki informacyjnej o dalekosiężnych teoriach spiskowych, że nie usłyszeli „budzika” z napisem – włącz rozsądek i zacznij analizować na zimno! Jest też inna możliwość, że zostali przez kogoś zmanipulowani, cóż, politologów to my w Polsce mamy jak grzybów, zwłaszcza po deszczu.



Nie do przyjęcia jest również fakt, że w tę papkę dla mas, wciągnięto polską ufologię, aby już definitywnie dobić ją, jak zdychającego na poboczu psa, po kolizji z samochodem (swoją drogą to ciekawe, jak szybko i sprawnie zniszczono ją w tak ekspresowym tempie, prawda? Może, warto teraz i tutaj poszukać winnych tego stanu? A, zapomniałem, ufologia, to głupio brzmi, lepiej ”researcher”, jest bardziej „światowo”:) :) …kretynizm).



Jak to możliwe? – Zapyta entuzjasta „Najeźdźców z kosmosu”? No właśnie, folklor, folklorem, ale korzystanie z „tub pseudo-ufologicznych” w sprawie zmiany stosunków na świecie, jest w mojej ocenie, nie, nieodpowiedzialnością, a zwyczajną głupotą i w dodatku mało śmieszną.



Organizatorzy mówią o „manifestacji”, ja twierdzę, że zafundowali Poznaniakom wyłącznie darmową i dość prymitywną w wyrazie rozrywkę, która owszem zainteresowała, ale chyba wyłącznie podrzędne media, które jak wszędzie, dogorywają w rytmie prasy ezoterycznej, i dobrze! A dobić ich wszystkich! – Niech się nie męczą, i nas też, za to, że dopuszczamy do podobnych jarmarków próżności, rozwydrzonej grupki smarkaczy, którym należy się lanie, a nie bełkot do mikrofonów i to publicznie!



Pozostaje już tylko jedno przesłanie, tym razem moje, umiejętnościami Jacka i Wojtka – fraszka…



<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/JNTg1VpoQSo?fs ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/JNTg1VpoQSo?fs=1&hl=pl_PL" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>



Może zrozumieją?



m.
Ostatnio zmieniony pt wrz 17, 2010 9:01 pm przez Newsman, łącznie zmieniany 1 raz.
hm0
Infranin
Posty: 225
Rejestracja: pn maja 19, 2008 6:30 am
Kontakt:

Re: Cel jest tylko jeden – nowy porządek świata

Post autor: hm0 »

Artykuł oparty na onetowych komentarzach - pojęcie dna nie istnieje dla głupoty.

Ktoś napisał, że 99,9% kapitału (chyba chodziło o pieniądze) jest w systemach komputerowych. Bzdura. Radzę w przyszłości czytać więcej odpowiednich książek/opracowań albo zmienić tabletki na mocniejsze. :)



Manipuluje się tylko tych, którzy na to przyzwalają. Czyli motłoch.



Weźcie sobie to serca, zagubieni w idiotyzmach tego świata (swoją drogą, jak można być tak głupim, żeby tak się zagubić? - to jak wchodzenie w bagno licząc na to, że się zaraz z niego wyjdzie):



"Tak sobie myślę, jak to możliwe, że uczelnie, współcześnie, tak źle przygotowują pod każdym względem swoich absolwentów? Ich wiedza to błoto, które wymieszano w jednym tyglu, dodając szczyptę nienawiści, cwaniactwa, anarchię i zwyczajną, młodzieńczą głupotę."



i



"Słuchając pohukiwań „przebudzonych”, dochodzę do wniosku, że albo tak naćpali się międzynarodowej papki informacyjnej o dalekosiężnych teoriach spiskowych, że nie usłyszeli „budzika” z napisem – włącz rozsądek i zacznij analizować na zimno! "



Jak tak chcecie nowego porządku, to najpierw zaprowadźcie go u siebie w głowach - próżnia sprzyja "zasysaniu" wiedzy. ;)
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Cel jest tylko jeden – nowy porządek świata

Post autor: arek »

Powiedziałbym ,że atmosfera sie zagęszcza .zobaczcie jak łatwo namierzyć człowieka ,to straszne tak naprawde .Oczywiście można sie posmiać ,ze taki hacker a nie jarnoł sie w porę ,ale to pokazuje ylko na jaka skale jesteśmy inwigilowani
Anonymous to grupa internetowych hakerów znana z ataków na strony rządów i mediów na całym świecie. Jednym z najbardziej prominentnych członków tej organizacji jest haker ukrywający się pod pseudonimem "Warmer". Otwarcie kpił sobie z organów ścigania, umieszczając na jednej z zaatakowanych stron to kobiece zdjęcie zrobione od dołu. Jednak na swoje nieszczęście zrobił je iPhonem. Większość ludzi, w tym najwyraźniej słynny haker, nie wie, że każde zdjęcie zrobione przy pomocy tego urządzenia posiada współrzędne GPS, pozwalające stwierdzić, gdzie zostało zrobione. (żg)


http://wiadomosci.onet.pl/wideo/haker-z-an...761,w.html#play
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Cel jest tylko jeden – nowy porządek świata

Post autor: Arek 1973 »

A cóż to za haker od siemiu boleści który nie wie o tym? :kekeke:
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Cel jest tylko jeden – nowy porządek świata

Post autor: Przemekkk666 »

[quote name='arek' post='96469' date='18 kwiecień 2012 - 10:27']atmosfera sie zagęszcza[/quote]



Atmosfera się zagęszcza i będzie zagęszczać, wszystko idzie w bardzo złym kierunku i nie trzeba być hakerem aby o tym wiedzieć.

Niestety władza wykorzystuje najnowsze technologie do inwigilacji.



Właśnie przed chwilą uslyszalem na tvn24 o dziewczynce w USA 6 letniej, która w przedszkolu wpadła w furie i przyszła po nią policja, zakuła w kajdanki i zawiozła na posterunek :) Czekałem tylko aż powiedzą ża napewno ma powiązania z talibami i trzeba ją umieścić w obozie FEMA :Cool: xD ....
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Cel jest tylko jeden – nowy porządek świata

Post autor: Arek 1973 »

Przemku, naprawdę zakuto 6cio latkę w kajdany???? :TotalShock: :TotalShock: :TotalShock: . Musiałem 2 razy to przeczytać by wykluczyć halucynacje :D
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Cel jest tylko jeden – nowy porządek świata

Post autor: Przemekkk666 »

[quote name='Arek 1973' post='96512' date='19 kwiecień 2012 - 10:19']Przemku, naprawdę zakuto 6cio latkę w kajdany???? :TotalShock: :TotalShock: :TotalShock: . Musiałem 2 razy to przeczytać by wykluczyć halucynacje :D[/quote]





Tak daję słowo :) Na tvn 24 o tym mówili wczoraj rano, niestety nie moge nic znalesc w necie
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Cel jest tylko jeden – nowy porządek świata

Post autor: Arek 1973 »

Normalnie szok.... xD , wyobrażam sobie ,już nie mówię że dwóch polcjantów-osiłków ale zwykłych rosłych facetów biorą w kajdanki taką 6cio letnią pchłę :D .



Mogę powiedzieć że w moich oczach naprawdę w pewnym stopniu nadszedł nowy porządek świata.

Kiedyś uprawiano ziemniaki, rzepak, kukurydzę itd. wyłącznie do konsumcji, teraz znaczna część tych upraw bierze się do produkcji paliwa. Nowy porządek powoduje że będzie a nawet już brakuje żywności przez co jest coraz droższa a paliwo tym samym wcale nie jest tańsze.

Dzisiaj w tv. o tym mówili, wzięto też cukier pod lupę i niestety potwierdzono że w przyszłości będzie dalej tak jak jest, cena w górę i sporadyczne braki w sklepach. Nie były to wypowiedzi żadnych ezoteryków z "Nowej Ery" ale ludzi którzy związani są zawodowo z gospodarką i rolnictwem
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „9.11, TAJNE ZAKONY, NWO”