UFO: Anomalie powietrzne

Raporty, zdjęcia i nagrania UFO ze świata.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

UFO: Anomalie powietrzne

Post autor: Rysiek23 »

Sobota, 6 września 2008 był to ciekawy dzień dla mnie. (Houston, Teksas). Wszystko to zaczęło się w przybliżeniu ok. 15 kiedy pojawiły się samoloty i zaczęły opryskiwanie. Wyjąłem moją kamerę wideo z opcją wizji nocnej i podczerwieni, zacząłem kręcić.



Oczekiwałem uchwycić zwykłe satelity i następujące formacje chmur, i w sumie na to tylko liczyłem, jednakże, nie spodziewałem się nakręcić różnorodnych anomalii takich jak kule, ?rodsy?, obiekty pojawiające się nagle na niebie. Uwieczniłem coś, czego pochodzenia nie mogę wyjaśnić. To co znajduje się na filmie, nakręciłem tego właśnie dnia...



Zasadniczo, zredagowałem i zrobiłem jakieś powiększenia więc możemy odróżniać zjawiska świetlne wyraźniej. Nie wiem co dokładnie "schwytałem" na tym filmie tego dnia.



Jedna rzecz jest chociaż jasna. Nasze nieba są manipulowane przez siły zarówno widoczne jak i niewidoczne dla nas. Spodziewam się, że to wideo wzbudzi ciekawość i ponowi śledztwo i badania nad rzeczami, które stały się codziennością na naszych niebach.

Na tym wideo, filmowałem w trybie noktowizji i podczerwieni, dlatego wszystko ma zieloną barwę. Pozwala to na wizualny dostęp do całego spektrum światła. Dzięki temu widzimy coś, co było niewidoczne "gołym" okiem [...]



[...] Prawdą jest, że te wydarzenia nie są żartem, ale większość ludzi albo nie wie o nich, albo nie wierzy. Celem tego wideo jest przemówieniem do tych, który zazwyczaj nie oglądają filmów dotyczących takich tematów.



Jak dobrze pójdzie to po obejrzeniu materiału filmowego nieświadomy człowiek inaczej zacznie patrzeć na swoje Niebo!.

Dziękuję za obejrzenie materiału filmowego




<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/rUiuwfu2n68&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/rUiuwfu2n68&hl=pl&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>



Tłum. Grzegorz Tarczyński

Źródło
Ostatnio zmieniony czw lut 19, 2009 9:23 am przez Rysiek23, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Jacmu
Infrańczyk
Posty: 114
Rejestracja: pn wrz 01, 2008 6:55 pm
Kontakt:

Re: UFO: Anomalie powietrzne

Post autor: Jacmu »

Nie widziałem wcześniej zbyt wielu nagrań nieba w podczerwieni, ale skoro gość spodziewał się zobaczyć satelity, to te powoli poruszające się punkty do nich by pasowały. Co do tych małych nikłych punkcików szybko poruszających się na zbliżeniach - mogą to być ptaki - w końcu tez wytwarzają ciepło. Chmury kondensacyjne po jakimś czasem mogą ulec zdeformowaniu - przecież wiatr nie wszędzie musi wiać z taką samą siłą, zwłaszcza na dużych wysokościach - nie takie deformacje widywałem.



W sumie nie można wykluczyć, że na nagraniu zostały uchwycone inne, nietypowe rzeczy, ale zawsze najpierw starajmy się znaleźć wytłumaczalne rozwiązanie ;)
świętokrzyski oddział INFRA

Pytania i wątpliwości dot. forum lub serwisu - napisz PW
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE ZE ŚWIATA”