Lotnisko w Denver

Teorie dotyczące 9.11, tajne zakony i stowarzyszenia, New World Order
Awatar użytkownika
Conspiracy
Zaangażowany Infranin
Posty: 369
Rejestracja: pt lut 20, 2009 12:57 pm
Kontakt:

Lotnisko w Denver

Post autor: Conspiracy »

Czy słyszeliście może o tajemniczym lotnisku wybudowanym w Denver w stanie Kolorado?



Lotnisko ma powierzchnię 140 km2 i zostało wybudowane w 1995 roku, jest to drugie lotnisko w tym mieście - ale nie to samo w sobie wzbudza kontrowersje i pytania.



W czasie budowy lotniska wybudowano 5 budynków, które pod pretekstem wadliwej budowy zamiast wyburzyć postanowiono zakopać pod ziemią. Następnie na tych budynkach wybudowano port lotniczy. Podziemne prace na lotnisku jednak trwały i być może trwają nadal. Rząd jak i ludzie wykonujący prace pod powierzchnią milczą.



Kolejnym pretekstem do kontrowersyjności lotniska są jego malowidła ścienne:



[ external image ]



Trzeba przyznać że żołnierz z maską gazową, z karabinem i mieczem na którego nabija białego gołębia (symbol pokoju) raczej dobrych skojarzeń ze sobą nie niesie. W tle widać również zniszczone miasto i cierpiącą matkę z martwym dzieckiem na rękach.





Całe lotnisko zaś pełne jest symboliki masońskiej jak i nawiązań do Nowego Porządku Świata. Na jednej z tablic widnieje inskrypcja wspominająca o komisji \"New World Airport\" - grunt w tym że nie ma informacji jakoby coś takiego w ogóle istniało.



Sam nie wiem co o tym wszystkim myśleć. David Icke natomiast twierdzi że lotnisko ma służyć jako baza dla kosmitów ;)



Widnieją tam również nawiązania do Majów i co za tym idzie ich kalendarza. W rozłożeniu pasów startowych dopatrzono się swastyki. A następnie na jednej z płytek znaleziono skrót AuAg - który ma być skrótem od odkrycia jednego z patronów lotniska, odkryciem tym jest... szczep wirusa zapalenia wątroby, potocznie zwany "Australia Antigen". Zadziwiającym jest iż podziemia wyposażono w natryski...



Więcej informacji znajdziecie w poniższym filmiku z polskimi napisami. A propos Polskich napisów - nie zapomniano o naszym narodzie na lotnisku w Denver, na jednym z malowideł widnieją dzieci różnych nacji i ras zwiastujące nowy lepszy świat - między dziećmi przeplatają się napisy \"Pokój\" w kilku językach (w tym po Polsku).





http://www.youtube.com/watch?v=tiNtVHDery8



Ostatnio pojawił się tam również pewien posąg błękitnego ogiera. Choć osobiście nie mam pojęcia co może symbolizować. Może ktoś z Was ma o tym jakieś informacje.



http://www.youtube.com/watch?v=evHYwAFIxmU
Ostatnio zmieniony sob lut 21, 2009 10:22 pm przez Conspiracy, łącznie zmieniany 1 raz.
Jestem Głosem Twoich Myśli...

[ external image ]

Kiedy leżę w łóżku, mam mroczną przeszłość!
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Lotnisko w Denver

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Faktycznie ciekawa sprawa.......... :(
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: Lotnisko w Denver

Post autor: aelreda »

Ci amerykańce to jednak w głowach mają nie po kolei :/

Awatar użytkownika
Xion80
Infrzak
Posty: 94
Rejestracja: czw paź 30, 2008 8:24 pm
Kontakt:

Re: Lotnisko w Denver

Post autor: Xion80 »

Po obejrzeniu filmiku powiem, że na prawdę te malowidła na ścianach i w ogóle układ lotniska, te podziemne magazyny, to naprawdę, zrobiło na mnie wrażenie, bardzo dziwna sprawa. Powinien ktoś zając się ta sprawą i ją dokładnie zbadać, bo to przecież nie mieści się w głowie.
Ewangelia św. Mateusza

24:27 - Albowiem jako błyskawica wychodzi od wschodu słońca i ukazuje się aż na zachód, tak będzie i przyjście Syna człowieczego.

24:28 - Bo gdziekolwiek będzie ścierw, tam się zgromadzą i orły.
Awatar użytkownika
Erhion
Infrańczyk
Posty: 188
Rejestracja: śr kwie 30, 2008 12:09 pm
Kontakt:

Re: Lotnisko w Denver

Post autor: Erhion »

Bardzo ciekawe. Najbardziej ciekawi mnie nazwa New World Airport. Czyżby nazwa jednego z departamentów NWO? :D
Ostatnio zmieniony wt mar 31, 2009 12:23 pm przez Erhion, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Jacmu
Infrańczyk
Posty: 114
Rejestracja: pn wrz 01, 2008 6:55 pm
Kontakt:

Re: Lotnisko w Denver

Post autor: Jacmu »

Jeżeli to lotnisko ma lub ma mieć inne zastosowanie, to zważywszy na dziwne podziemne konstrukcje, drut kolczasty wokół zwrócony do wewnątrz oraz dużą powierzchnię to raczej nie kojarzy mi sie to z obozem koncentracyjnym, jak sugerują to autorzy filmu.

Taki kompleks według mnie znakomicie nadawałby się na laboratorium badawcze - np nad bronią biologiczną (chemiczną)... W razie uwolnienia i zakażenia pracowników po pierwsze można by ich zamknąć pod ziemią, a gdyby ktoś się przed tym wydostał na powierzchnię miałby trudności z pokonaniem ogrodzenia. Po drugie duży teren wokół samego "laboratorium" utrudniłby rozprzestrzenienie się mikrobów (gazów) przez odizolowanie centrum.

Co do konia.

Jego kolor to może drugorzędna sprawa. Najdziwniejsze u niego są koścista budowa (jest wychudzony) oraz to, że ma żebra i jakieś żyły po bokach i na brzuchu na wierzchu.



Z drugiej strony.

Po co ktoś, kto chciałby dokonać ludobójstwa miałby "informować" o swoich zamiarach nawet tak niejednoznacznie, jak poprzez kontrowersyjne i wieloznaczne malunki?

Przychodzi mi do głowy tylko jedno - zasianie wątpliwości (a może w ostateczności paniki) wśród ludzi i podsycanie tworzenia konspiracyjnych teorii przez ich dociekliwych przecież zwolenników.

Tylko po co?
świętokrzyski oddział INFRA

Pytania i wątpliwości dot. forum lub serwisu - napisz PW
Awatar użytkownika
Conspiracy
Zaangażowany Infranin
Posty: 369
Rejestracja: pt lut 20, 2009 12:57 pm
Kontakt:

Re: Lotnisko w Denver

Post autor: Conspiracy »

[quote name='Jacmu' post='51169' date='śro, 01 kwi 2009 - 00:00']Jeżeli to lotnisko ma lub ma mieć inne zastosowanie, to zważywszy na dziwne podziemne konstrukcje, drut kolczasty wokół zwrócony do wewnątrz oraz dużą powierzchnię to raczej nie kojarzy mi sie to z obozem koncentracyjnym, jak sugerują to autorzy filmu.

Taki kompleks według mnie znakomicie nadawałby się na laboratorium badawcze - np nad bronią biologiczną (chemiczną)...[/quote]





Mnie się natomiast wydaje że takie laboratoria buduje się na terenach mocno peryferyjnych (np: pustynie) a nie w mieście pod prosperującym lotniskiem.





[quote name='Jacmu' post='51169' date='śro, 01 kwi 2009 - 00:00']Z drugiej strony.

Po co ktoś, kto chciałby dokonać ludobójstwa miałby "informować" o swoich zamiarach nawet tak niejednoznacznie, jak poprzez kontrowersyjne i wieloznaczne malunki?[/quote]





Oni lubią przedstawiać swoje plany pod rozmaitą symboliką.





Ciekawi mnie pewna zbierzność co do miesiąca marca. Na lotnisku w Denver, na jednym z pomników z symboliką masońską widnieje data 19 MARZEC 1994.



[ external image ]

[ external image ]



Kolejno dokument o możliwości zamykania ludności cywilnej w "obozach bezpieczeńswta" przypada nam na 24 MARZEC 1997.



[ external image ]



Kolejno Guidestones w Georgie nawołujący do depopulacji ludności o 90% rónież widnieje z datą przypadającą na 22 MARZEC 1980.



[ external image ]





Zapewne najzwyklejszy ze zykłych zbiegów okoliczności ale warto mieć go na uwadze i zachować gdzieś z tyłu głowy na później.





Co do samego tematu lotniska, więcej można znaleźć w poniższych linkach:



http://www.bibliotecapleyades.net/sociopol...t_photogall.htm

http://www.bibliotecapleyades.net/sociopol..._photogall2.htm

http://www.bibliotecapleyades.net/sociopol...nver/murals.htm

http://www.bibliotecapleyades.net/sociopol...ol_denver02.htm
Jestem Głosem Twoich Myśli...

[ external image ]

Kiedy leżę w łóżku, mam mroczną przeszłość!
Awatar użytkownika
M4K
Infrzak
Posty: 48
Rejestracja: pt kwie 13, 2007 8:38 am
Kontakt:

Re: Lotnisko w Denver

Post autor: M4K »

Kilka odnośników z wikipedii:



AuAg :Denver został założony w 1858 roku i był wielkim centrum górnictwa złota i srebra.



"Pokój" w kilku językach (w tym po Polsku) :Miasto Denver jest również jednym z miejsc w Stanach Zjednoczonych gdzie mieszka większa liczba Polaków, tz. Polonia amerykańska. Znajduje się w Denver jedna z nielicznych parafii polskich w zachodniej części USA, parafia św. Józefa. Można tu też znaleźć szkołę języka polskiego, Klub Polski, i kilka polskich restauracji i sklepów.



Wiec szukanie symboliki tam gdzie jej nie ma jest oszustwem.

NWO powstaje ale jest dużo również jego przeciwników w tym ja.
Ważniejsza jest sprawiedliwość niż miłość.



Krew i honor ponad wszystko.
Awatar użytkownika
Conspiracy
Zaangażowany Infranin
Posty: 369
Rejestracja: pt lut 20, 2009 12:57 pm
Kontakt:

Re: Lotnisko w Denver

Post autor: Conspiracy »

[quote name='M4K' post='51675' date='śro, 15 kwi 2009 - 14:53']Kilka odnośników z wikipedii:



AuAg :Denver został założony w 1858 roku i był wielkim centrum górnictwa złota i srebra.[/quote]



Jeśli chodziłoby o złoto i srebro to pisałoby raczej "Au, Ag".



A wzór AuAg to nic innego jak wirusowe zapalenie wątroby.



http://www.kopernika.pl/magazyn/IV%20ROK/C...0WZW%20cz.I.doc



Zresztą odkrywca WZW jest bodajże patronem lotniska.



[quote name='M4K' post='51675' date='śro, 15 kwi 2009 - 14:53']"Pokój" w kilku językach (w tym po Polsku) :Miasto Denver jest również jednym z miejsc w Stanach Zjednoczonych gdzie mieszka większa liczba Polaków, tz. Polonia amerykańska. Znajduje się w Denver jedna z nielicznych parafii polskich w zachodniej części USA, parafia św. Józefa. Można tu też znaleźć szkołę języka polskiego, Klub Polski, i kilka polskich restauracji i sklepów.[/quote]



Nie ma to żadnego znaczenia, malowidło ewidentnie przedstawia ludzi wszystkich ras i większości narodowości - więc dywagacja nie ma sensu. Malowidło symbolizuje nastąpienie pokoju po czasach ludobójstwa i zjednoczenie się wszystkich nacji.
Jestem Głosem Twoich Myśli...

[ external image ]

Kiedy leżę w łóżku, mam mroczną przeszłość!
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Lotnisko w Denver

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Albo to tylko zabawa w symbolike, bo kto z nas tam był i widział tą konspire z podziemia?..
ODPOWIEDZ

Wróć do „9.11, TAJNE ZAKONY, NWO”