Ja wiem, że późno ale lepiej późno niż wcale... WITAM!

Tu witamy nowych użytkowników, przełamujemy pierwsze lody - piszcie nie bójcie sie...
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Ja wiem, że późno ale lepiej późno niż wcale... WITAM!

Post autor: aelreda »

Powinnam po łapkach dostać za brak powitania...że tak ujmę sorry winetuuu, nie chciałam, bije się w pierś, ale odrabiam, trochę spóźnione ale jest :D



Tak jakoś 22,5 roku temu przyszłam na ten cudowny światek. Rodzicielstwo nazwało mnie Joanna (broń boże do mnie z Joasią jak chcecie mieć jeszcze komplet ząbków).

I tak sobie żyję od 22,5 roku(oj by cie, szmaaat czasu lol) we pięknym mieście, Wrocławiu.

Studiuję sobie na jak zacnej Politechnice Wrocławskiej, już 3 rok (i że mnie jeszcze tam chcą xD).

Aktualnie zajmuję się hmmm - życiem :P (no to robię pełnoetatowo)

Lubię filmy, wręcz uwielbiam, jestem zapaloną miłośniczką. Poza tym w chwilach uniesienia twórczego chwytam aparat i szukam niedostrzegalnego piękna.

Tematami spraw niewyjaśnionych bądź paranormalnych interesuję się hmm....od dawien dawna, a tak na dobre weszłam do tego 1,5 roku temu, po pewnych zajściach próbowałam znaleźć rozwiązanie na trapiące mnie problemy. I tak doszłam do tego momentu...forum Infra :D (wzruszyłam się ;) )

Kochane moje robaczki bądźcie grzeczne i uśmiechajcie się do każdego :) :) :)

Awatar użytkownika
Lazy
Full Active
Posty: 546
Rejestracja: pn paź 01, 2007 9:35 pm
Kontakt:

Re: Ja wiem, że późno ale lepiej późno niż wcale... WITAM!

Post autor: Lazy »

Serwus Joanno (nie mylić z J.....) ;) Lepiej późno niż wcale,pani Super Mod :)
ŻYCIE JEST TYLKO GRĄ

WSZYSTKO,CZYM ONO JEST,TO ILUZJA,ALE WY,GRACZE,DOSZLIŚCIE DO PRZEKONANIA,ŻE TO JEDYNA RZECZYWISTOŚĆ
Awatar użytkownika
Kundzia
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: śr mar 04, 2009 7:09 pm
Kontakt:

Re: Ja wiem, że późno ale lepiej późno niż wcale... WITAM!

Post autor: Kundzia »

Hy, jako że jestem tu powalający szmat czasu i tak się zakorzeniłam, że nawet dąb Bartek mnie nie przebije to - chciałabym cię Aelredo przywitać w naszych skromnych progach. jakbyś tak długo nie zwlekała to byś mogła w 'poście przywitalnym' wpisać niższą liczbę lat, a tak to wszyscy wiedza jaka jesteś stara:D
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: Ja wiem, że późno ale lepiej późno niż wcale... WITAM!

Post autor: aelreda »

[quote name='Kundzia' post='49951' date='śro, 04 mar 2009 - 21:38']Hy, jako że jestem tu powalający szmat czasu i tak się zakorzeniłam, że nawet dąb Bartek mnie nie przebije to - chciałabym cię Aelredo przywitać w naszych skromnych progach. jakbyś tak długo nie zwlekała to byś mogła w 'poście przywitalnym' wpisać niższą liczbę lat, a tak to wszyscy wiedza jaka jesteś stara:D[/quote]





Czorcie weź się nie odzywaj bo pogadam z tatusiem szatankiem, wteedy dostaniesz manto ]:->

Awatar użytkownika
Kundzia
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: śr mar 04, 2009 7:09 pm
Kontakt:

Re: Ja wiem, że późno ale lepiej późno niż wcale... WITAM!

Post autor: Kundzia »

Oj córuś moja, córuś - uważaj, bo jak ja się poskarżę tatusiowi, to będzie srogo :D
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: Ja wiem, że późno ale lepiej późno niż wcale... WITAM!

Post autor: aelreda »

Ty mnie tatkiem nie strasz :)

I tak wiesz, że mnie bardziej kocha muhaha

Awatar użytkownika
Kundzia
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: śr mar 04, 2009 7:09 pm
Kontakt:

Re: Ja wiem, że późno ale lepiej późno niż wcale... WITAM!

Post autor: Kundzia »

To się, kochanie, bajki nazywają ;)
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: Ja wiem, że późno ale lepiej późno niż wcale... WITAM!

Post autor: aelreda »

Widzisz, ja Ci powtarzam ciągle żebyś tyle bajek nie oglądała. I patrz jaki wpływ one mają na Ciebie...ZGUBNY! xD

STRusz
Infrzak
Posty: 75
Rejestracja: czw maja 15, 2008 10:52 am
Kontakt:

Re: Ja wiem, że późno ale lepiej późno niż wcale... WITAM!

Post autor: STRusz »

Cześć, spokojne rejony zamieszkujesz, Wrocław fajna wioska, pozdrawiam. Myślę że szybko nie zdezerterujesz z tego forum.
Nisargadatta Maharaj Szri - Rozmowy z mędrcem

Najwyższa prawda jest taka że nie ma prawdy

Armageddon jest blisko, przyjdź do nas na boisko, Tu hardcore nie disco, patrz jak człowiek upadł nisko.

Moja drużyna zapowiada koniec świata, który nadejdzie za ok 2lata. [ external image ]
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: Ja wiem, że późno ale lepiej późno niż wcale... WITAM!

Post autor: aelreda »

[quote name='STRusz' post='49961' date='śro, 04 mar 2009 - 21:53']Cześć, spokojne rejony zamieszkujesz, Wrocław fajna wioska, pozdrawiam. Myślę że szybko nie zdezerterujesz z tego forum.[/quote]



Czy ja wiem czy spokojne :P

Się nie martw STRusz, nie zdezerteruję, prędzej mnie wyrzucą z forum xD (chociaż to mało możliwe)

ODPOWIEDZ

Wróć do „POWITALNIA”