Zgwałcone przez kosmitów?

Ufologia, badania, obcy, kontakt i inne kontrowersyjne tematy.
Awatar użytkownika
jerry
Infranin
Posty: 221
Rejestracja: pt wrz 19, 2008 10:25 pm
Kontakt:

Zgwałcone przez kosmitów?

Post autor: jerry »

W 1995 r. Fiona Parker udzieliła wywiadu amerykańskiej gazecie "New York Chronicle". Powiedziała wówczas: - Nie musicie w to wierzyć, ale zostałam porwana do latającego talerza, zgwałcona i jestem w ciąży z mężczyzną z innego świata.



W sierpniu 1996 r. Prasa podała, że kilka dziewcząt z Prostiejova na Południowych Morawach, które weszły do znajdującego się na polu tajemniczego kręgu, obawia się, że nosi dzieci pozaziemskich cywilizacji. Historie podobne wywołują, mówiąc oględnie, uczucie niedowierzania. Przeprowadzone ankiety ujawniają wzrastającą ilość uprowadzeń, według Roper Organization - około czterech milionów Amerykanów na początku lat 90. Trzeba zaznaczyć, że seksualnym uprowadzeniom podlegają także mężczyźni, choć ich relacje są znacznie rzadsze. Ofiary czasowych uprowadzeń w celach seksualnych poddaje się szczegółowym badaniom psychologicznym. Badaniami nad zjawiskiem NOL i kontaktami i kontaktami z Obcymi zajmuje się Centrum Psychologii i Przemian Społecznych (Cambridge). Z informacji centrum wynika, że relacji kobiet utrzymujących o fakcie dokonania na nich gwałtu przez UFO nie można interpretować jako efektu pragnienia posiadania dziecka, psychozy czy urazów poporodowych. Nie można, oczywiście, wykluczać motywacji w postaci chęci zyskania rozgłosu, lecz nie tłumaczy to ilości kobiet składających oświadczenia o gwałtach. Dzisiaj, za sprawą takich badaczy jak Budd Hopkins (autor książki "Intruzi") czy dr John Mack (psychiatra, autor książki "Kontakty") o NOL-ach mówi się już otwarcie. Wypowiadają się na ten temat autorytety naukowe. W 1993 r. Pier Wintle, badacz uprowadzeń stwierdził: - Incydenty porwań kończą się eksperymentami genetycznymi. Do nich należ pobieranie od kobiet jajeczek, a od mężczyzn - spermy. W schemat porwań naukowiec włącza też stosunek płciowy między Ziemianami a Obcymi. Przypuszcza, iż eksperymenty mają doprowadzić do stworzenia nowej rasy Obcych, posiadającej ludzkie możliwości psychiczne, których im brakuje. Obcy są przedstawicielami starej rasy, bliskiej wygaśnięcia, która pragnie się zregenerować krzyżując się z rasą ludzką. Czy są wśród nas Obcy zrodzeni z kobiet, które zostały uprowadzone? Niekonieczni. Budd Hopkins tłumaczy to tak: - Niektóre kobiety zostają sztucznie zapłodnione i po dwóch miesiącach Obcy zabierają im płód. Znam ponad 200 przypadków zniknięcia płodu. Jak dowodzą wyniki badań medycznych, nie były to przypadki ciąży urojonej. Specjaliści od czasowych uprowadzeń uznają relacje porwanych i wykorzystywanych seksualnie kobiet za wiarygodne. Psychologowie z Cambridge wprowadzili nawet termin "syndrom zaginionych płodów". Co Wy na to?

Ostatnio zmieniony ndz lip 05, 2009 6:24 pm przez jerry, łącznie zmieniany 1 raz.
Ukryta Tajemnica M. Nighta Shyamalana

(The Buried Secret of M. Night Shyamalan)



"Prawdziwe tajemnice dotrzymują się same"



"Każdy ma swoje tajemnice, życie bez tajemnic byłoby nudne, nieprawdaż?



[ external image ]
Awatar użytkownika
Niekwestionowany96
Infranin
Posty: 276
Rejestracja: śr mar 12, 2008 8:43 pm
Kontakt:

Re: Zgwałcone przez kosmitów?

Post autor: Niekwestionowany96 »

złodzieje pieprz... ! Żeby płody małych dzieci kraść... he he. A tak na poważnie to wcale nie jest śmieszne tylko przerażające. Podaje tu przykład szczęsliwej pary która oczekuje dziecka. Po 2 miesiącach okazuje się że płodu takowego w ciele przyszłej matki nie ma. Pierwsza reakcja ? Nie znam określenie takowych zachowań. Niektóre rasy obcych traktują nas jak jakieś bydło hodowlane. Oni w Boga nie wierzą czy co ?
Ostatnio zmieniony wt mar 10, 2009 8:06 pm przez Niekwestionowany96, łącznie zmieniany 1 raz.
Zmiany Dla Niekwestionowanych

<div align='center'>[ external image ]
</div>
Lothar
Infrzak
Posty: 65
Rejestracja: pn gru 03, 2007 8:34 pm
Kontakt:

Re: Zgwałcone przez kosmitów?

Post autor: Lothar »

Jeśli wierzyć takim relacjom, moralność nie których ras przedstawia się na poziomie dna plus 3 metrów mułu.


"Wszystko czym jesteśmy jest rezultatem tego, o czym myśleliśmy" - Budda.



"Gdy myślisz, że możesz lub nie możesz - w obu przypadkach masz rację" - Henry Ford.

Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Zgwałcone przez kosmitów?

Post autor: arek »

Zasady moralne zostały nam wpojone przez KK i jako takie nie mają, jak widać ,wszechświatowego ugruntowania .My ze zwierzętami robimy gorsze rzeczy.Pomyśl i tysiącach żab rozkroiwanych w szkołach ,dla pokazania serca ,jakby nie można było zobaczyć tego na filmie czy zdjęciu,czy ożywianie i zamrażanie zarodków różnych zwierząt w akademiach rolniczych .

Nie bardzo chce mi sie wierzyć w te ciąże ,ich usuwanie przez obcych.Nie dlatego ,że to niemożliwe tylko dlatego ,że ilekroć tego typu opowieść jest sfilmowana przez Holywood ilosć tego typu informacjii wzrasta.

Stąd: być może zdażają sie takie przypadki ,ale większosc powstaje w umysle na skótek utożsamiania sie z bohaterem /ką filmu
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
Lazy
Full Active
Posty: 546
Rejestracja: pn paź 01, 2007 9:35 pm
Kontakt:

Re: Zgwałcone przez kosmitów?

Post autor: Lazy »

Nie ma co dziwić się Obcym,co na Ziemi robi się w imię nauki z ludźmi?
ŻYCIE JEST TYLKO GRĄ

WSZYSTKO,CZYM ONO JEST,TO ILUZJA,ALE WY,GRACZE,DOSZLIŚCIE DO PRZEKONANIA,ŻE TO JEDYNA RZECZYWISTOŚĆ
Reaper
Infrańczyk
Posty: 198
Rejestracja: czw lis 08, 2007 11:31 am
Kontakt:

Re: Zgwałcone przez kosmitów?

Post autor: Reaper »

Jeśli sprawę gwałtu badała policja to na pewno albo co najmniej na 99% większość okoliczności wyklucza jej rewelacje. Nie pierwszy i nie ostatni raz coś takiego się zdarzy. Po prostu baba chce aby ktoś poświęcił jej troszkę uwagi.
Awatar użytkownika
Konrad666
Infrańczyk
Posty: 152
Rejestracja: śr maja 13, 2009 9:15 am
Kontakt:

Re: Zgwałcone przez kosmitów?

Post autor: Konrad666 »

No tak, tylko że z biologicznego punktu widzenia należy zadać sobie pytanie, czy może dojść w ogóle do zapłodnienia między dwoma różniącymi się rasami? Dajmy na to, czy pies zapłodni kota? Jeśli to jednak prawda, no to obcy muszą być tacy sami jak my, albo pod pewnym względem do nas podobni żeby w ogóle doszło do zapłodnienia a potem do rozwiązania płodu. No chyba, że robią to za pomocą jakichś eksperymentów.
Awatar użytkownika
PqE
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: pn cze 15, 2009 8:16 pm
Kontakt:

Re: Zgwałcone przez kosmitów?

Post autor: PqE »

Ja tam bym sie cieszył jak by porwała mnie kosmitka i zgwałciła na swoim statku kosmicznym ;p

nie wiem jak wy :P
ghost_rider
Infrzak
Posty: 32
Rejestracja: czw kwie 30, 2009 4:09 pm
Kontakt:

Re: Zgwałcone przez kosmitów?

Post autor: ghost_rider »

[quote name='PqE']Ja tam bym sie cieszył jak by porwała mnie kosmitka i zgwałciła na swoim statku kosmicznym ;p

nie wiem jak wy tongue.gif[/quote]



Hmm szczerze mówiąc nie chciał bym doświadczyć czegoś takiego. Jeśli wierzyć opowieściom z tym związanymi po takim stosunku , obcy robią eksperymenty na tak owym delikwenta. Implanty , chipy i takie tam, różne kosmiczne bajery. I to pozwala im kontrolować nas.

[ external image ]



[ external image ]



"Jestem pieprzonym sceptykiem tak że mnie i tak nie przekonasz o swojej racji."
Awatar użytkownika
PqE
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: pn cze 15, 2009 8:16 pm
Kontakt:

Re: Zgwałcone przez kosmitów?

Post autor: PqE »

[quote name='Ghost Rider' post='56729' date='nie, 05 lip 2009 - 19:23']Hmm szczerze mówiąc nie chciał bym doświadczyć czegoś takiego. Jeśli wierzyć opowieściom z tym związanymi po takim stosunku , obcy robią eksperymenty na tak owym delikwenta. Implanty , chipy i takie tam, różne kosmiczne bajery. I to pozwala im kontrolować nas.[/quote]





Przedstaw mi jakieś dowody np.zdjęcia, filmiki tych implantów, chipów i Bóg wie co jeszcze. Bo nie wierze w to że w ogóle nas porywają..
ODPOWIEDZ

Wróć do „UFOLOGIA I INNE ZAGADNIENIA”