Jak sny wpływają na nasze życie?

Doświadczenia wyjścia z ciała, stany bliskie śmierci, sny...
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Jak sny wpływają na nasze życie?

Post autor: Rysiek23 »

[ external image ]Ludzie od zawsze wierzyli w znaczenie snów, które jako twory pochodzące z wnętrza naszego umysłu uznawane były za nośniki ukrytych prawd czy też okna do zaglądania w przyszłe wydarzenia. Najnowsze badania wskazują, że znaczna część populacji nadal wierzy w znaczenie snów, a co więcej, mają one duże znaczenie dla naszego codziennego życia.



WIĘCEJ
Awatar użytkownika
Immortal_girl
Infrańczyk
Posty: 152
Rejestracja: sob kwie 26, 2008 2:00 pm
Kontakt:

Re: Jak sny wpływają na nasze życie?

Post autor: Immortal_girl »

Cóż, sny są ważną częścią naszego życia. Są pewną częscią nas, odzwierciedlają pewne sprawy, czasem dzięki nim mamy jakieś wskazówki co robić, jaką drogą podążąć. Czasem widzimy to co będzie, to co bylo. Odzwierciedlają nasze marzenia i koszmary. Są jedyne w swoim rodzaju.

I czy tego chcemy czy nie, wywierają one jakieś znaczenie w naszej podświadomości.
spacemaster92
Full Active
Posty: 544
Rejestracja: sob paź 04, 2008 10:07 am
Kontakt:

Re: Jak sny wpływają na nasze życie?

Post autor: spacemaster92 »

co do snów mam pytanie czy jak my śmimy o jakiejś dziewczynie lub ogólnie o jakiejś osobie to czy ona ma ten sam sen?
Czy wiesz że tylko jedno naciśnięcie guzika może przekreślić 10 000 lat ludzkiej cywilizacji ? A to ...będzie dopiero początek końca .


"Laa shay'a waqi'un mutlaq bale kul'un mumkin"
 
"Jedno ziarenko ryżu może przechylić szale. Jeden człowiek może odmienić losy całego świata"
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: Jak sny wpływają na nasze życie?

Post autor: aelreda »

[quote name='spacemaster92' post='50431' date='wto, 10 mar 2009 - 18:49']co do snów mam pytanie czy jak my śnimy o jakiejś dziewczynie lub ogólnie o jakiejś osobie to czy ona ma ten sam sen?[/quote]





To zależy, raczej taka osoba dla śniącego ma jakieś szczególne znaczenie, pokazuję więź jaka łączy oboje ludzi.

Awatar użytkownika
Immortal_girl
Infrańczyk
Posty: 152
Rejestracja: sob kwie 26, 2008 2:00 pm
Kontakt:

Re: Jak sny wpływają na nasze życie?

Post autor: Immortal_girl »

Mi czasem zdarzało sie że z bliską mi osobą miałyśmy podobne/takie same sny. ale to jedynie z osobami z którymi jestem bardzo blisko.
spacemaster92
Full Active
Posty: 544
Rejestracja: sob paź 04, 2008 10:07 am
Kontakt:

Re: Jak sny wpływają na nasze życie?

Post autor: spacemaster92 »

bo mialem taki sen dzisiaj o kolezance z bylej klasy malo z nia rozmawialem ale w snie ona byla moja dziewczyna
Czy wiesz że tylko jedno naciśnięcie guzika może przekreślić 10 000 lat ludzkiej cywilizacji ? A to ...będzie dopiero początek końca .


"Laa shay'a waqi'un mutlaq bale kul'un mumkin"
 
"Jedno ziarenko ryżu może przechylić szale. Jeden człowiek może odmienić losy całego świata"
ODPOWIEDZ

Wróć do „OOBE, LD, NDE, HIPNOZA”