Kościół ostrzega przed wróżkami

Różne religie, Biblia, własne interpretacje pisma, cuda, etc.
Lothar
Infrzak
Posty: 65
Rejestracja: pn gru 03, 2007 8:34 pm
Kontakt:

Re: Kościół ostrzega przed wróżkami

Post autor: Lothar »

Ogrzyslaw - bingo!



Lepiej tego ująć nie można było.



Pozdrawiam.



P.S Wbiłeś mi ćwieka tą subiektywnością.


"Wszystko czym jesteśmy jest rezultatem tego, o czym myśleliśmy" - Budda.



"Gdy myślisz, że możesz lub nie możesz - w obu przypadkach masz rację" - Henry Ford.

Awatar użytkownika
Ogrzyslaw
Infrańczyk
Posty: 140
Rejestracja: ndz kwie 13, 2008 11:06 am
Kontakt:

Re: Kościół ostrzega przed wróżkami

Post autor: Ogrzyslaw »

[quote name='Daroises' post='50716' date='wto, 17 mar 2009 - 04:07']Co do promieniowania, chodzi Ci może o promieniowanie brył ?

To już jest nawet dziedzina fizyki. Są takie miejsca gdzie rodzaj promieniowania jest szkodliwy dla zdrowia

na przykład psychicznego. Pomimo tego ludzie od pokoleń zamieszkujący taki teren , ani nie wariują ,ani nie popełniają samobójstw. Natomiast zdarzające się takie przypadki nie są w ilości przekraczającej średnią krajową.[/quote]

Kiedyś o czymś podobnym czytałem a dokładniej o rezonansie brył "pomieszczeń" gdy ktoś znajduje się właśnie w kościele, który jest wysoki i nie piętrowy wytwarza sie zjawisko pogłosu (nie mylić z echem) które powoduje uspokojenie czasami nawet można doznać czegoś w rodzaju snu na jawie. Natomiast pomieszczenia zbudowane w kształcie labiryntowym mogą wytworzyć fale prowadzące do halucynacji wzrokowej lub słuchowej, ale nie mam pojęcia jak melonikiem można odstraszyć lwa, lub jak blaszka może mi w czymkolwiek pomoc co najwyżej pomoże komuś mnie obrobić z kasy.
"Współczesny świat znajduje się w stanie tak daleko posuniętego rozkładu, iż nie powinniśmy się obawiać, że się nie zawali."

[right]Nicolás Gómez Dávila[/right]
Awatar użytkownika
Lazy
Full Active
Posty: 546
Rejestracja: pn paź 01, 2007 9:35 pm
Kontakt:

Re: Kościół ostrzega przed wróżkami

Post autor: Lazy »

Ogrzyslaw
(...)lub jak blaszka może mi w czymkolwiek pomoc co najwyżej pomoże komuś mnie obrobić z kasy.
Każdy ma prawo do własnego zdania,nikt nie neguje Twojego.
ŻYCIE JEST TYLKO GRĄ

WSZYSTKO,CZYM ONO JEST,TO ILUZJA,ALE WY,GRACZE,DOSZLIŚCIE DO PRZEKONANIA,ŻE TO JEDYNA RZECZYWISTOŚĆ
Awatar użytkownika
Ogrzyslaw
Infrańczyk
Posty: 140
Rejestracja: ndz kwie 13, 2008 11:06 am
Kontakt:

Re: Kościół ostrzega przed wróżkami

Post autor: Ogrzyslaw »

[quote name='Lazy' post='50763' date='śro, 18 mar 2009 - 21:11']Każdy ma prawo do własnego zdania,nikt nie neguje Twojego.[/quote]



Poczesać neguje ale mniejsza z tym.

Sorki za moje niekiedy ostre wypowiedzi ale ostatnio miałem ciężki okres w życiu i odbiło to się na was, na moich znajomych i na wykładowcach (ale to akurat dobrze). Jeśli kogoś uraziłem to sorry wielkie. Jak bym znowu coś odwalał to przywołajcie mnie do porządku.
Ostatnio zmieniony śr mar 18, 2009 8:37 pm przez Ogrzyslaw, łącznie zmieniany 1 raz.
"Współczesny świat znajduje się w stanie tak daleko posuniętego rozkładu, iż nie powinniśmy się obawiać, że się nie zawali."

[right]Nicolás Gómez Dávila[/right]
Awatar użytkownika
Lazy
Full Active
Posty: 546
Rejestracja: pn paź 01, 2007 9:35 pm
Kontakt:

Re: Kościół ostrzega przed wróżkami

Post autor: Lazy »

Ogrzyslaw
Jeśli kogoś uraziłem to sorry wielkie. Jak bym znowu coś odwalał to przywołajcie mnie do porządku.
Nikogo nie uraziłeś,jeszcze raz napiszę,każdy ma prawo do własnego zdania. :) Gdyby wszyscy mieli takie samo,to by się dopiero porobiło. ;)
ŻYCIE JEST TYLKO GRĄ

WSZYSTKO,CZYM ONO JEST,TO ILUZJA,ALE WY,GRACZE,DOSZLIŚCIE DO PRZEKONANIA,ŻE TO JEDYNA RZECZYWISTOŚĆ
Lothar
Infrzak
Posty: 65
Rejestracja: pn gru 03, 2007 8:34 pm
Kontakt:

Re: Kościół ostrzega przed wróżkami

Post autor: Lothar »

Byłoby zwyczajnie nudo. :) A twoje wypowiedzi są ok, nie ma w nich nic niestosownego. Co innego gdybyś się wypowiadał jak fanatyk... ? Lazy wie kogo mam na myśli. ;)


"Wszystko czym jesteśmy jest rezultatem tego, o czym myśleliśmy" - Budda.



"Gdy myślisz, że możesz lub nie możesz - w obu przypadkach masz rację" - Henry Ford.

Awatar użytkownika
Lazy
Full Active
Posty: 546
Rejestracja: pn paź 01, 2007 9:35 pm
Kontakt:

Re: Kościół ostrzega przed wróżkami

Post autor: Lazy »

Lothar,oczywizda że wiem o kogo chodzi ;)
ŻYCIE JEST TYLKO GRĄ

WSZYSTKO,CZYM ONO JEST,TO ILUZJA,ALE WY,GRACZE,DOSZLIŚCIE DO PRZEKONANIA,ŻE TO JEDYNA RZECZYWISTOŚĆ
Lothar
Infrzak
Posty: 65
Rejestracja: pn gru 03, 2007 8:34 pm
Kontakt:

Re: Kościół ostrzega przed wróżkami

Post autor: Lothar »

edith oczywiście, że trzeba uważać w wyrażaniu swoich poglądów. Nie można też generalizować.



Moja prababcia wróżyła (za free) ludziom z kart. Nikogo nie bajerował, niby po co skoro nie pobierała opłat?

Szkoda tylko, że nie przekazała tej wiedzy dalej. Wystraszyła się tym co ujrzała w kartach. 2 krotnie wywróżyła dla siebie śmierć. Karty mówiły prawdę.



Dlatego uważam, że KK myli się zakazując korzystania z takich praktyk. Każdy jest tylko/aż (nie potrzebne skreślić) człowiekiem. Będąc bogatszym o wiedzę zbliżającej się śmierci można zrobić rzeczy, które się odkładało na ostatnią chwilę, np. pojednać się z kimś z rodziny, z kim może nie rozmawiamy od lat itp. Może z tego wyniknąć wiele dobrego.


"Wszystko czym jesteśmy jest rezultatem tego, o czym myśleliśmy" - Budda.



"Gdy myślisz, że możesz lub nie możesz - w obu przypadkach masz rację" - Henry Ford.

ODPOWIEDZ

Wróć do „ZAGADNIENIA RELIGIJNE”