płyty prawdy - akcja społeczna

Teorie dotyczące 9.11, tajne zakony i stowarzyszenia, New World Order
sonic3
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: pt wrz 07, 2007 12:12 pm
Kontakt:

Re: płyty prawdy - akcja społeczna

Post autor: sonic3 »

[quote name='Drix' post='50745' date='śro, 18 mar 2009 - 12:46']NIe nie wrzucam wszystkiego do jednego wora. "Mowie tylko ze jesli ktos na dzien dobry pisze ja i tylko ja mam prawde a reszta klamie to wg mnie jest smieszny." Jezeli ktos publikuje takie dzielo to powinien sprawdzic chodz co w nim jest a wyjecie jednej "cegly" powoduje zawalenie sie calosci.[/quote]

Gdzie ktoś coś takiego pisze?

Skąd wiesz, czy ktoś tego nie sprawdzał, może ta płyta jest staranie wykonaną pracą a jej materiały były zbierane przez dłuższy czas?

może to ty myślisz, że twórcy tych płyt to intelektualne lenie, które łykają wszystko jak leci, nie znając takich pojęć jak otwrty umysł oraz filtracja i analiza informacji?

Spróbuj wyciągnąć cegłe z muru i sprawdź czy się rozsypie jak domek z kart?



Drix użyłeś nadinterpretacji używając takich zwrotów jak "prawda oświecona", "wszyscy tak robią", "Jasne można powiedzieć ze jestem agentem i spiskowcem ble ble tylko to przypomina tekst "a u Was bija czarnych".", "Mowie tylko ze jesli ktos na dzien dobry pisze ja i tylko ja mam prawde a reszta klamie to wg mnie jest smieszny."

i także skrótu myślowego używając uogólnień, wiec łatwo można wywnioskować, że nie zanurzyłeś nawet pięty w temat o którym napisałem.

Pamiętaj, prawda leży zawsze w złotym środku ale aby ten środek wyznaczyć trzeba znać obie strony medalu.

Do puki nie podejdziesz do sprawy z otwartym umysłem, nie mam zamiaru marnować na ciebie swojej energii.

Def. otwarty umysł to umysł potrafiący spojrzeć na wiele możliwości pod kontem prawdopodobieństw, a nie z góry założonych pewników z odłożeniem na bok mechanizmów obronnych naszego światopoglądu.

Postępując tak jak do tej proty nie zobaczysz prawdy nawet jakbyś miał ją podstawioną pod sam czubek nosa, ponieważ nosisz klapki na oczach.





@temat

O teraz dostępny jest jeszcze jeden bardzo ważny materiał, którego tłumaczenie na polski pojawiło się kilka dni temu: http://www.youtube.com/watch?v=AcQOkJQkjUY...D77&index=0



Film jak najbardziej na topie odnośnie obecnych wydarzeń na świecie.

data premiery: 15 marca 2009.

Podziękowania dla tłumaczy za szybkie wykonanie napisów, materiał jest naprawdę mocny.
Ostatnio zmieniony czw mar 19, 2009 12:03 am przez sonic3, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „9.11, TAJNE ZAKONY, NWO”