Zmarły dziadek przytula nienarodzonego wnuka

Duchy, Zjawy, Klątwy
Awatar użytkownika
Erhion
Infrańczyk
Posty: 188
Rejestracja: śr kwie 30, 2008 12:09 pm
Kontakt:

Zmarły dziadek przytula nienarodzonego wnuka

Post autor: Erhion »

Kobieta w czwartym miesiącu ciąży twierdzi, że na zdjęciu USG jej dziecko jest otoczone przez ramiona swojego zmarłego dziadka - donosi "The Scottish Sun".

28-letnia Marion McAleese była w szoku, gdy zobaczyła na zdjęciu swego nienarodzonego jeszcze synka w objęciach ramion. Uznała, że należą one do jej ojca, który zmarł miesiąc temu po ciężkiej chorobie.



- Mój ojciec mówił, że znajdzie sposób, by po śmierci dać mi znać, że czuje się dobrze - mówi Marion. - Na początku byłam wystraszona, ale potem poczułam radość, że jego duch ukazał się na zdjęciu. Tak, jakby mówił: "Oto Twoje dziecko, nie musisz się martwić" - dodaje kobieta.



McAleese, która ma już dwoje dzieci, opisuje zdjęcie: - Widać palce na twarzy dziecka, jakby dłoń podtrzymywała jego główkę. Jest też ramię, które znajduje się pod ciałem maleństwa.



- Wygląda jak zdjęcie kogoś siedzącego, trzymającego dziecko na kolanach. Teraz wierzę w duchy - podkreśla kobieta.



Źródło - Onet.pl



Zdjęcie:

[ external image ]
tidius1
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: ndz gru 28, 2008 4:19 pm
Kontakt:

Re: Zmarły dziadek przytula nienarodzonego wnuka

Post autor: tidius1 »

Mniam, tata w brzuszku. Chore :S



Trzeba przyznać, że dziewczę ma fantazję
Lothar
Infrzak
Posty: 65
Rejestracja: pn gru 03, 2007 8:34 pm
Kontakt:

Re: Zmarły dziadek przytula nienarodzonego wnuka

Post autor: Lothar »

Link do miniaturowego zdjęcia. I jak tu można coś zobaczyć? :|


"Wszystko czym jesteśmy jest rezultatem tego, o czym myśleliśmy" - Budda.



"Gdy myślisz, że możesz lub nie możesz - w obu przypadkach masz rację" - Henry Ford.

Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: Zmarły dziadek przytula nienarodzonego wnuka

Post autor: Aylinn »

O Boże! Przedporodowa pedofilia!
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
Awatar użytkownika
Kalatos
Infranin
Posty: 240
Rejestracja: czw gru 18, 2008 11:53 am
Kontakt:

Re: Zmarły dziadek przytula nienarodzonego wnuka

Post autor: Kalatos »

[quote name='Aylinn' post='50736' date='śro, 18 mar 2009 - 01:40']O Boże! Przedporodowa pedofilia![/quote]



Taka mała prośba bardzo proszę nie odbiegać od dyskusji, ten post tak naprawdę nie wnosi nic a nic do tematu. To po prostu czysty spam i przykro mi ale jeśli napotkam gdzieś taki post jak ten po prostu go skasuję.
"Fanatyzm religijny to największe zło tego świata"
tidius1
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: ndz gru 28, 2008 4:19 pm
Kontakt:

Re: Zmarły dziadek przytula nienarodzonego wnuka

Post autor: tidius1 »

Trudno napisać post, który wniesie cokolwiek do tego tematu...



Jedyne, co można napisać, to "n/c", albo zażartować.



Ludzie widzą duchy w plamkach na zdjęciach z aparatu o rozdzielczości 1.2MPix wbudowanego w telefon, ale duch na zdjęciu USG to już przesada. Gdyby to jeszcze lekarz, który robił to zdjęcie napisał, że widzi tam ramiona, to by było bardziej wiarygodne, ale gdy sama kobieta bez wyraźnego poparcia z jakiejkolwiek strony o tym mówi, bo "jej dziadek to obiecał", aż trudno się nie śmiać.



IMHO byzydura.
Ostatnio zmieniony śr mar 18, 2009 2:39 am przez tidius1, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: Zmarły dziadek przytula nienarodzonego wnuka

Post autor: Aylinn »

[quote name='Dariusz_INFRA' post='50737' date='śro, 18 mar 2009 - 02:03']

Taka mała prośba bardzo proszę nie odbiegać od dyskusji, ten post tak naprawdę nie wnosi nic a nic do tematu. To po prostu czysty spam i przykro mi ale jeśli napotkam gdzieś taki post jak ten po prostu go skasuję.
[/quote]





Tak jest Panie Naczelniku! :D



Ale tak jak napisał tidius, nic sensownego nie da się powiedzieć, bo duch na USG? Chciała zobaczyć to zobaczyła, ale wg. mnie to zwykłe złudzenie. No chyba, że ma dziadka w łonie razem z dzieckiem.
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
Awatar użytkownika
Zit
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: pt sty 12, 2007 11:18 am
Kontakt:

Re: Zmarły dziadek przytula nienarodzonego wnuka

Post autor: Zit »

Doszukiwanie się czegoś tam, gdzie tego nie ma.

Zawsze i wszędzie można coś zobaczeć.
[ external image ]

,, Veni Vidi Vici" - przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem



Timeo Danaos Et Dona Ferentes ;)



**********Sol Omnibus Lucet!!!**********
crunk_mp
Infrzak
Posty: 51
Rejestracja: wt sty 26, 2010 11:57 am
Kontakt:

Re: Zmarły dziadek przytula nienarodzonego wnuka

Post autor: crunk_mp »

Ta kobieta po prostu ma bujna wyobrazne :D

A moze po prostu chiala wokol siebie zrobic troche szumu ?.. ;)



Ale jezeli dzieki temu czuje sie lepiej i w to wierzy to spoko :P
Ostatnio zmieniony wt sty 26, 2010 2:26 pm przez crunk_mp, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „DUCHY”