Zbigniew Brzeziński i Bin Laden

Teorie dotyczące 9.11, tajne zakony i stowarzyszenia, New World Order
Awatar użytkownika
Drix
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: pt mar 16, 2007 7:31 pm
Kontakt:

Re: Zbigniew Brzeziński i Bin Laden

Post autor: Drix »

[quote name='UFOWORLDNEWS' post='50872' date='sob, 21 mar 2009 - 17:58']Dowodzi tego CIA sponsorowało przebierańców z Pakistanu żeby atakowali jako mudżahedini Rosjan.Fakty niezaprzeczalne.Tylko teraz sami stracili nad tym kontrole i sami dostają po dupie.Brawo Panie Zbigniewie stworzyłeś Hydrę której nie da się uciąć łba....Zdjęcie dowodzi tezy którą sam poruszyłeś, że to CIA stworzyła ludzi którzy później byli odpowiedzialni za 9.11[/quote]

No dobrze ale to nie jest jakies tajne i wszyscy ogolnie o tym wiedza. Bo to jedyny taki przypadek w historii. Moim zdanie oni ich nigdy nie kontrolowali. To polegalo na dozbrajaniu szkoleniu a oni mieli tylko walczyc. Potem wrog sie zmienil az wkoncu padlo na tworce. Mysle ze prowadzisz za daleko idace wnioski. Jesli ja sprzedam noz a za jakis czas on mnie zabije to znaczy ze stworzylem morderce?
Drix believes we are not alone.
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Zbigniew Brzeziński i Bin Laden

Post autor: UFOWORLDNEWS »

[quote name='Drix' post='50874' date='sob, 21 mar 2009 - 19:15']No dobrze ale to nie jest jakies tajne i wszyscy ogolnie o tym wiedza. Bo to jedyny taki przypadek w historii. Moim zdanie oni ich nigdy nie kontrolowali. To polegalo na dozbrajaniu szkoleniu a oni mieli tylko walczyc. Potem wrog sie zmienil az wkoncu padlo na tworce. Mysle ze prowadzisz za daleko idace wnioski. Jesli ja sprzedam noz a za jakis czas on mnie zabije to znaczy ze stworzylem morderce?[/quote]



To nie jest jedyny przypadek w historii a Zatoka Świń?Jeśli ich tylko dozbrajali i szkolili to musieli być pewni ich kolejnych działań dzięki Pakistańskiemu wywiadowi który tez w tym brał udział.A afera Iran-Contras.itp
ODPOWIEDZ

Wróć do „9.11, TAJNE ZAKONY, NWO”