"Nautilus", Bernatowicz i 9.11...

Teorie dotyczące 9.11, tajne zakony i stowarzyszenia, New World Order
Awatar użytkownika
radioclash
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: śr kwie 18, 2007 7:30 pm
Kontakt:

Re: "Nautilus", Bernatowicz i 9.11...

Post autor: radioclash »

nautilus stracił resztki mojego zaufania. artykul o 9/11 wygląda rzeczywiście jak pisany na zamówienie (chyba najdłuższy text na tym portalu) - ktoś bardzo się wczuł i postarał, niestety osiągnął odwrotny efekt hehe - to otworzyło mi oczy, a lampka zapaliła mi sie gdy zaczeli pisać o globalnym ociepleniu i jaki to al gore dobry człowiek. zwróćcie uwagę na ostatnie artykuły, nie wnoszą nic nowego to tematu, raczej jest to wałkowanie starych rzeczy albo jakieś nieistotne sprawy, dezinformacja, odwracanie uwagi. nautilus to teraz portal dla "starych bab"
( ( ( | ) ) ) kosmiczne naleśniki - prawda jest zbyt szokująca
Awatar użytkownika
Sonial13
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: ndz cze 17, 2007 3:38 pm
Kontakt:

Re: "Nautilus", Bernatowicz i 9.11...

Post autor: Sonial13 »

Hehe, ciekawe kiedy powstanie jakiś artykuł stricte na temat "debili i psycholi od konkurencji", działającej na zlecenie lewackich bojówek (no bo jak inaczej)... Itd... :lol: :lol: :lol:

PS. Paranoje dotyczące konkurencji i jej nędznych, zakulisowych knowań są chyba najlepiej uwypuklane w tekstach "N".
"Imagination Is More Important Than Knowledge"
Awatar użytkownika
Kalatos
Infranin
Posty: 240
Rejestracja: czw gru 18, 2008 11:53 am
Kontakt:

Re: "Nautilus", Bernatowicz i 9.11...

Post autor: Kalatos »

Z racji tego że miałem z nimi do czynienia przez dłuższy czas napiszę że są to ludzie o dość dziwnych marzeniach.. Planach itd. Jakoś nie specjalnie miałem ochotę nadal tam siedzieć po tym jak zauważyłem jak traktuje się osoby które z nimi współpracują. Mógłbym napisać cały esej na temat ich dziwnych a zarazem mało prawdopodobnych pomysłów aczkolwiek wolę nie ruszać tego tematu bo zapach się rozejdzie wszędzie. Tak więc jak dla mnie sprawa jest jasna - zdecydowanie odradzam współpracy z ... Koniec.
"Fanatyzm religijny to największe zło tego świata"
Awatar użytkownika
aabb
Infrańczyk
Posty: 156
Rejestracja: wt sty 15, 2008 6:13 pm
Kontakt:

Re: "Nautilus", Bernatowicz i 9.11...

Post autor: aabb »

Jakiś czas temu czytałem ten artykuł. Trzy uwagi.



Po pierwsze byłem mocno zdziwiony tak "trzeźwym" artykułem. Plus ode mnie.



Po drugie - proponuję poczytać debatę na sąsiednim forum, dużo elementów teorii spiskowej wyjaśniono, link:

http://www.paranormalne.pl/index.php?showtopic=12135



Po trzecie, to już moja prywatna opinia. Swego czasu też wierzyłem w różne dziwne historie z rakietami, bombami itp. Poczytałem trochę "opozycyjnych" materiałów i przestałem :) Jedyne czego nie wiem i pewnie się nigdy nie dowiem "na pewno", to kto tak na prawdę był inspiratorem tych zamachów i czy przypadkiem sami amerykanie nie maczali w tym palców: czynnie albo przez zaniechanie. Powód ? - ropa w Iraku, Afganistanie. W tym kontekście czy zamach (i inwazja) był wykorzystanym przypadkiem - zaatakowali więc mamy zielone światło położyć łapę na ropie (spiskowcy), sprowokowaną przyczyną - musimy coś wykombinować żeby się tam udać (spiskowcy), czy wymuszonym powodem - sytuacja na bliskim wschodzie staje się niestabilna i musimy zabezpieczyć sobie ropę (rząd USA, też nie lepszy), nie wiem :)
Ostatnio zmieniony śr mar 25, 2009 2:46 pm przez aabb, łącznie zmieniany 1 raz.
XAURM
Infrzak
Posty: 37
Rejestracja: czw lut 14, 2008 12:57 pm
Kontakt:

Re: "Nautilus", Bernatowicz i 9.11...

Post autor: XAURM »

Panie i Panowie, cokolwiek myślicie o FN to nie zmienia sie fakt ze zajmuje się ona zagadnieniami o informacji których próżno szukać nawet na tym forum, natomiast jak Fundacja podchodzi do danych zagadnień to już ich wewnętrzna sprawa, nie mniej jednak nadal pozostaje jedną z najważniejszych organizacji zajmujących się istotą Nieznanego.



[quote name='XAURM' date='czw, 26 mar 2009 - 03:24' post='50969']

Panie i Panowie, cokolwiek myślicie o FN to nie zmienia sie fakt ze zajmuje się ona zagadnieniami o informacji których próżno szukać nawet na tym forum, natomiast jak Fundacja podchodzi do danych zagadnień to już ich wewnętrzna sprawa, nie mniej jednak nadal pozostaje jedną z najważniejszych organizacji zajmujących się istotą Nieznanego.

Co do wspomnianego wywiadu z Robertem Bernatowiczem , to niestety w pewnych kwestiach ma rację, natomiast rozdmuchana bańka teorii spiskowych dotyczących zdarzeń z 11.09.01. sięga absurdu.
Awatar użytkownika
Lazy
Full Active
Posty: 546
Rejestracja: pn paź 01, 2007 9:35 pm
Kontakt:

Re: "Nautilus", Bernatowicz i 9.11...

Post autor: Lazy »

XAURM
(...)natomiast rozdmuchana bańka teorii spiskowych dotyczących zdarzeń z 11.09.01. sięga absurdu.
Oczywiście,przecież ślepy by namacał, że to robota Al-kaidy,co ma do tego USA
Ostatnio zmieniony śr mar 25, 2009 9:07 pm przez Lazy, łącznie zmieniany 1 raz.
ŻYCIE JEST TYLKO GRĄ

WSZYSTKO,CZYM ONO JEST,TO ILUZJA,ALE WY,GRACZE,DOSZLIŚCIE DO PRZEKONANIA,ŻE TO JEDYNA RZECZYWISTOŚĆ
Awatar użytkownika
Sonial13
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: ndz cze 17, 2007 3:38 pm
Kontakt:

Re: "Nautilus", Bernatowicz i 9.11...

Post autor: Sonial13 »

XAURM, ciekawi mnie czym to zajmuje się "FN", czego próżno szukać nawet na tym forum, poważnie, wymień choć jedną rzecz, tak z ciekawości pytam.



Muszę (a raczej "mógłbym") się zgodzić z jedną rzeczą o której mowa w wywiadzie z Robciem B. Mówię o nieporządku jaki gościł/gości w obiektach militarnych, zabezpieczeniach ważnych imprez z tzw.vip'ami, braku obiegu informacji, i ogólnym "czeskim filmie", czyli "nikt nic nie wie", bo "jakoś to będzie". Kiedyś dane mi było pracować w pewnej instytucji, z racji wykonywanych obowiązków mogłem się z bliska przyjrzeć takim właśnie ciekawostkom. Powiem Wam w skrócie: Wałęsę (jako ówczesnego prezydenta) mógłbym zabić ze trzy razy, Jana Pawła II ze dwa, a o takich tam kanclerzach Niemiec czy dziesiątkach innych (których nazwisk już nie pamiętam), to wcale nie wspominam. O naszych rodzimych Buzkach, Krzaklewskich czy innych pomniejszych rybach też nie. Mówię oczywiście o zamachu i udanej ucieczce, bo to mała sztuka kropnąć kogoś i dać się złapać...



EDIT: A tak swoją drogą ciężki gatunkowo był dla mnie tekst Pana Roberta "usa swoją niefrasobliwością [nieporządkiem w urzędach - Son] sobie w pełni na ten atak zasłużyły". Jeżeli nawet prawdziwa jest oficjalna wersja o atakach al - kaidy, to IMHO nikt nigdy nie zasługuje sobie na śmierć za nieporządek w administracji państwowej.
Ostatnio zmieniony czw mar 26, 2009 1:43 pm przez Sonial13, łącznie zmieniany 1 raz.
"Imagination Is More Important Than Knowledge"
ODPOWIEDZ

Wróć do „9.11, TAJNE ZAKONY, NWO”