Czat.

Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Czat.

Post autor: arek »

Czy jest taka możliwośc by zaprosic jako goscia czatu Dariusza Kwietnia ? Igora Witkowskiego ? temat oczywiscie tajne kompleksy 3 Rzeszy ,Bolesława Kule temat Wylatowo ?
Ostatnio zmieniony pn lut 13, 2012 8:16 pm przez arek, łącznie zmieniany 1 raz.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Czat.

Post autor: Przemekkk666 »

[quote name='arek' post='94366' date='13 luty 2012 - 22:14']Czy jest taka możliwośc by zaprosic jako goscia czatu Dariusza Kwietnia ? Igora Witkowskiego ? temat oczywiscie tajne kompleksy 3 Rzeszy ,Bolesława Kule temat Wylatowo ?[/quote]



Byłoby super, byleby Witkowski nie schodził na temat 9/11 :)
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Re: Czat.

Post autor: Newsman »

Z I.Witkowskim próbowaliśmy się umowić, niestety odmówił w dość niemiły sposób. Z tego też powodu nie mam zamiaru zapraszać go drugi raz (poza tym mam bardzo złe zdanie na temat jego twórczości). Próbowaliśmy także dotrzeć do ludzi z otoczenia J.Zagór***, jednak nie udało się - być może zostali ostrzeżeni o możliwości wystąpienia trudnych pytań. Z panem K. może być podobnie, choć możemy spróbować.
Ostatnio zmieniony pn lut 13, 2012 8:31 pm przez Newsman, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Czat.

Post autor: Przemekkk666 »

Ja myślę, że trzeba spróbować, on sprawia wrazenie normalnego człowieka, poza tym chyba nie boi się trudnych pytań.



A Witkowski kurde myślałem, że to mądry i oczytany facet i w sumie może tak jest, ale conajmniej dziwne jest jego zachowanie.

Ponadto niedawno widziałem jak pod egidą FN bronił oficjalnej wersji 9/11
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Czat.

Post autor: arek »

Bolek Kula ? mysle że chetnie weźmie udział a warto bybyło dowiedziec sie z pierwszej reki jak ocenia on wszystko to co w okolicach Wylatowa sie działo.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Czat.

Post autor: Przemekkk666 »

A te czaty jakoś regularnie się odbywają czy taki spontan raczej ? :)
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Re: Czat.

Post autor: Newsman »

Możemy spróbować panowie. Możecie też to zrobić w naszym imieniu. Jeśli się uda, to super. Natomaist czaty nieco podupadły - nikt, komu Rysiek je przekazał, nie potrafił sobie z nimi poradzić. To jednak bardzo uciążliwa i wyczerpująca forma kontaktu.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Czat.

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='Przemekkk666' post='94374' date='13 luty 2012 - 22:38']A te czaty jakoś regularnie się odbywają czy taki spontan raczej ? :)[/quote]



Generalnie czaty odbywają się wieczorami w weekendy (piątek-niedziela) na różne, czasem spontaniczne tematy. Przynajmniej raz w miesiącu staramy się zapraszać gościa. O czatach z gośćmi informujemy z wyprzedzeniem na stronie głównej Infra i na forum.
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Czat.

Post autor: arek »

Tracisz połącznie z netem ? nie wiem czasem tak spikeria ma .Zawiechy i wyrzucanko jest na porządku dziennym .
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Czat.

Post autor: Rysiek23 »

Niestety w weekendy kiedy mamy nasze czaty tematyczne jest dosyć duże obciążenie Spikerii i stąd takie problemy. My nie mamy na to wpływu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „OPINIE, UWAGI I SKARGI”