Czat.

Awatar użytkownika
Zit
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: pt sty 12, 2007 11:18 am
Kontakt:

Re: Czat.

Post autor: Zit »

[quote name='N0rth' post='50840' date='pią, 20 mar 2009 - 23:50']...masz kogoś na myśli? :D[/quote]

Może :D



Nie no wiadomo, że z tą hojnością przesadzić... ;)
[ external image ]

,, Veni Vidi Vici" - przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem



Timeo Danaos Et Dona Ferentes ;)



**********Sol Omnibus Lucet!!!**********
tidius1
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: ndz gru 28, 2008 4:19 pm
Kontakt:

Re: Czat.

Post autor: tidius1 »

Jak Vardamir był Opem, to było czysto. Ktoś mu zabrał Opa, to się nie ma co dziwić, że chaos jest. W ogóle kto i czemu mu zabrał uprawnienia?
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Czat.

Post autor: Rysiek23 »

Dziś zapadną decyzje co do naszego czatu.
Awatar użytkownika
Niekwestionowany96
Infranin
Posty: 276
Rejestracja: śr mar 12, 2008 8:43 pm
Kontakt:

Re: Czat.

Post autor: Niekwestionowany96 »

tidius1 nie rozśmieszaj mnie... Gdy Vardamir miał operatora to właśnie wtedy zrezygnowałem z tego durnego czata... śmiech na sali...
Zmiany Dla Niekwestionowanych

<div align='center'>[ external image ]
</div>
Ingen
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: sob paź 10, 2009 12:08 pm
Kontakt:

Re: Czat.

Post autor: Ingen »

Mam sugestię aby długotrwałe (!) dyskusje o "dupie Maryni" prowadzić poza specjalnym pokojem na spikerii.

Cytuje : "Witamy w oficjalnym pokoju czatowym INFRA!" + odnośnik do strony/forum.



Prosiłbym aby o tym pamiętać i jeżeli istnieje taka potrzeba to zakładać osobne,nawet pod egida ale tym razem o wszystkim.



Jeżeli się nie zdyscyplinujecie to nikt tam podczas takich długotrwałych "popierdółek" wchodzić nie będzie , co jest chyba oczywiste,a raz trafiając na coś takiego drugi raz nie wejdzie.



A nie wejdzie dlatego że niczym ten pokój nie będzie się wyróżniał od pozostałych też o wszystkim i niczym + muzyka.



Wiem, jestem upierdliwy ale ...albo rybka albo pipka jak dawniej mawiali lub też : jak nas widza tak nas piszą.



Jeszcze jedna sugestia : o ile to możliwe umieszczać w nagłówku pokoju informacje o najbliższym "spotkaniu tematycznym".



Jeżeli nie ma pomysłu na temat to wystarczy wziąć temat z forum o największej ilości postów.



Koniec przynudzania sugestywnego  :)
xedos
Homo Infranius
Posty: 467
Rejestracja: sob wrz 13, 2008 1:26 pm
Kontakt:

Re: Czat.

Post autor: xedos »

Mam pewną propozycję dotyczącą czatu. To miejsce spokojne i praktycznie nieużywane. Stanowi dla mnie coś w rodzaju zaplecza. Istnieje tam również opcja czata, jeżeli chcecie włączę go Wam i spokojnie możenie tam sobie pisać do woli. Niestety nie można mówić do sitka.



Pozdrowienia
Ingen
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: sob paź 10, 2009 12:08 pm
Kontakt:

Re: Czat.

Post autor: Ingen »

Uprzejmie proszę osoby, które nie są zainteresowane ani bieżącą rozmową ani tematem o nierozwalanie toczącej się dyskusji wtrącanymi pierdołami dla śmiechu i własnej zabawy np. o słuszności ,rozwoju i znaczeniu wszelakich korzeni...itp.



Zainteresowane osoby (lub osoba) wiedza o jakie korzenie chodzi  :)



Proponuje zdecydowanie się powstrzymać przed takimi wtrętami w okresach omawiania ogłoszonego wcześniej tematu na chacie.



Miejcie przyjaciele choć odrobinę szacunku do czyjejś pracy, w końcu dla siebie samych i samouwielbienia tego nie robimy.



Następnym razem ("a ta ręka nie zna litości") bez ostrzeżenia chwycę za grzywę i won. :D



Wprawdzie się śmieje ale zabawne to nie jest i zrobię co za powiadam.



Amen.
Ingen
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: sob paź 10, 2009 12:08 pm
Kontakt:

Re: Czat.

Post autor: Ingen »

Dwukrotnie byłem opiekunem tematu poruszanego na chacie.

Dwukrotnie też temat był torpedowany z premedytacją,nie przez kogoś przypadkowego w rozmowie ,ale przez ludzi z forum, w tym dzisiaj przez członka Infry, Orsona.

Dzisiaj pomimo tego że na pokoju były osoby "z kreską" to sam zmuszony byłem z początku ciągnąc temat i wręcz "wymuszać" uczestnictwo,zdaje się że nie tak to miło i ma wyglądać,a na pewno w mojej ocenie.

Ponieważ incydent z torpedowaniem wystąpił drugi raz pod rząd nie mogę tego uznać za przypadkowy zbieg okoliczności.

Dla mnie to co miało miejsce jest czystej wody gówniarstwem i bynajmniej nie ze strony osób postronnych (sic!).

Nie zamierzam dalej uczestniczyć w tym swoistym cyrku, w związku z tym proszę odebrać mi prawa operatora tego pokoju.

Nie zamierzam ponownie też być opiekunem tematu i wychodzić na głupca.



Na koniec i na marginesie: w moim poczuciu kultury i obowiązku osoba mająca status operatora nie powinna używać w rozmowie wulgaryzmów,ale zdaje się że ta kwestia też nie ma najmniejszego znaczenia.



Żegnam wszystkich, życząc powodzenia.
Awatar użytkownika
Manfredo90
Infrańczyk
Posty: 132
Rejestracja: wt wrz 22, 2009 9:46 am
Kontakt:

Re: Czat.

Post autor: Manfredo90 »

Przecież nie zawsze jest jakiś ciekawy temat i nie codziennie jest duża liczba osób będących na czacie(najwięcej w weekendy). Jeśli nie ma tematu to rozmawia się o byle czym. Nie raz w trakcie takiej paplaniny wyjdzie ciekawe i interesujące zagadnienie.



Ingen.....troszke wyluzuj i opanuj emocje a będzie dobrze :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „OPINIE, UWAGI I SKARGI”