Na Bałtyku uderzy tsunami

Proroctwa dotyczące Polski i świata. Nostradamus, Wanga, Edgar Cayce oraz inni profeci.
Awatar użytkownika
Zit
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: pt sty 12, 2007 11:18 am
Kontakt:

Re: Na Bałtyku uderzy tsunami

Post autor: Zit »

[quote name='Przemek' post='52015' date='sob, 25 kwi 2009 - 00:15']Pantanal chce zaznaczyć, że Krzysztof Jackowski ma ponad 600 sprawdzonych wizji co do wskazania miejsca znajdowania się ciał. UDOKUMENTOWANYCh. Chcesz coś więcej dodać?[/quote]



Tu się zgodzę. Ciała odnajduje lecz co do przewidywania innych zjawisk czy wydarzeń to P. Jackowski nie ma "głowy".



Ale wróćmy do tematu już.
[ external image ]

,, Veni Vidi Vici" - przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem



Timeo Danaos Et Dona Ferentes ;)



**********Sol Omnibus Lucet!!!**********
Przemek
Homo Infranius
Posty: 425
Rejestracja: pn lip 09, 2007 2:11 pm
Kontakt:

Re: Na Bałtyku uderzy tsunami

Post autor: Przemek »

Wystawiali mu urzędowe pismo z Komend Policji z podpisem komendanta. To chyba wystarczający dowód ? chyba, że chcesz mi wmówić, ze to tylko tak, żeby ludzie myśleli o jaki wspaniały jasnowidz. Co jak co, ale gdyby te pisma były sciemą to już dawno posypały by się głowy. A to, ze nie wszyscy policjanci są do niego pozytywnie nastawieni to akurat nie powinno dziwić wcale. Tak samo lekarz nie chętnie przyzna, że kogoś wyleczył cud,a nie medycyna, a takie przypadki też się zdarzają.
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: Na Bałtyku uderzy tsunami

Post autor: aelreda »

[quote name='Przemek' post='52043' date='sob, 25 kwi 2009 - 11:20']Wystawiali mu urzędowe pismo z Komend Policji z podpisem komendanta. To chyba wystarczający dowód ? chyba, że chcesz mi wmówić, ze to tylko tak, żeby ludzie myśleli o jaki wspaniały jasnowidz. Co jak co, ale gdyby te pisma były sciemą to już dawno posypały by się głowy. A to, ze nie wszyscy policjanci są do niego pozytywnie nastawieni to akurat nie powinno dziwić wcale. Tak samo lekarz nie chętnie przyzna, że kogoś wyleczył cud,a nie medycyna, a takie przypadki też się zdarzają.[/quote]



Wystawili mu pismo bo pomagał przy odnajdywaniu ludzi żywych czy zmarłych, a tak jak napisał Zit inna sprawa jest przy przepowiadaniu jakiś kataklizmów czy kryzysów. I może w tym ma mu prezydent pismo wystawić?

Nie ma na świecie takiego jasnowidza, którego wizje pokrywały się no maks 90% z rzeczywistością. No bez przesady.

Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: Na Bałtyku uderzy tsunami

Post autor: asiatko31 »

A ja kochani napisze jeszcze raz. Wszystko może się wydarzyć a nie musi. Np.: 10 lat temu nie było mowy o tym ze w Polsce była trąba powietrzna. Wiec jest to możliwe ze kiedyś będziemy mieli tsunami. Jestem stanie uwierzyć Jasnowidzowi ze wie gdzie jest zaginiona istotka, lub jakaś istotka ma przy sobie duszyczkę. Jeśli chodzi o tsunami itp. No niestety jakoś nie wierze. Nie pytajcie się dlaczego bo nie potrafię wytłumaczyć. I uważam ze jeśli nie są pewni w 100 % to nie powinni ogłaszać ze coś takiego się wydarzy. Z całym szacunkiem ale jak na razie nie znam takiego Jasnowidza który potrafił byłby przewidzieć w 100% przyszłość.
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
Awatar użytkownika
Niekwestionowany96
Infranin
Posty: 276
Rejestracja: śr mar 12, 2008 8:43 pm
Kontakt:

Re: Na Bałtyku uderzy tsunami

Post autor: Niekwestionowany96 »

Pantanal nie będę się wypowiadał w tym temacie ponieważ to co piszecie od pewnego czasu nie ma związku z tsunami ani też w jakimś sensie z Bałtykiem tak więc nie prowokuj. Jeśli chcesz wymieniać uwagi na temat Pana Jackowskiego to tematów na tym forum masz od licha.
Zmiany Dla Niekwestionowanych

<div align='center'>[ external image ]
</div>
akuz
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: wt sie 12, 2008 8:27 pm
Kontakt:

Re: Na Bałtyku uderzy tsunami

Post autor: akuz »

Jeszcze 5 dni, jeszcze nie przekreslajmy przepowiedni :D Co prawda w 90% takich przypadkow nic sie nie dzieje, w 9% ktos ma farta niczym trafienie w totka, ale jest 1% prawdziwych jasnowidzen;) Przynajmniej fajnie by bylo;) Jackowski chyba ma jakis dar co do odnajdywania cial, jednak w pozostalych kwestiach czyli przewidzenie kryzysu(o ktorym duzo sie mowilo rok przed) czy wojny(przestrzelil), nie wykazal sie niczym. Powiedziec ze czarno widze rok 2009 moze kazdy i na bank sie nie pomyli bo zawsze cos tam sie strasznego znajdzie. Ale kazdy widzi sprawe tak jak chce ją widziec.
Ostatnio zmieniony sob kwie 25, 2009 10:24 am przez akuz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: Na Bałtyku uderzy tsunami

Post autor: aelreda »

Wiecie, propos tych wróżek, ich zachowanie można tłumaczyć rozbudzeniem zainteresowania od strony potencjalnych klientów. Takie podobne zagrania jak np gwiazd muzyki, trochę plotek i jest żywsze zainteresowanie. Fakt poczekajmy, miesiąc się jeszcze nie skończył.

Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: Na Bałtyku uderzy tsunami

Post autor: asiatko31 »

Zgadza się ze miesiąc jeszcze się nie skończył. Przecież mamy 25.04.09 Z całym szacunkiem To ja już mogę powiedzieć wam ze czuje iż nie będzie żadnego tsunami. Prędzej doczekamy się sztormu...... No i zobaczymy kto ma racje te Panie czy ja która nie ma daru....... Jeśli się mylę to zwracam honor....
Ostatnio zmieniony sob kwie 25, 2009 4:50 pm przez asiatko31, łącznie zmieniany 1 raz.
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
Michał Kamiński
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: śr wrz 24, 2008 12:07 pm
Kontakt:

Re: Na Bałtyku uderzy tsunami

Post autor: Michał Kamiński »

Miesiąc się kończy i sądzę, że raczej nie zaznamy trzęsienia ziemi na Bałtyku. Ten rejon świata nawiedzany jest przez trzęsienia ziemi powstałe raczej w wyniku prac górniczych ( rejon o którym mówię to Polska i jej wybrzeże), a właściwie należy nazwać je chyba wstrząsami.



Każdy ma prawo powiedzieć, że trzęsienie się wydarzy lub nie - ma duże szanse trafienia - 50%, bo przecież są tylko dwa rozwiązania :rolleyes: . Dzisiaj mają przechodzić burze nad Polską i może ASIATKO31 ma rację mówiąc, że doczekamy się jakiegoś sztormu :). Może będziesz mogła założyć biuro przepowiedni sztormowej :P
Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: Na Bałtyku uderzy tsunami

Post autor: asiatko31 »

Michał spokojnie jest dopiero godz. 14:30 wiec wszystko może się zdarzyć. Choć nadal czuje ze nie będzie żadnego tsunami. No ale zobaczymy.... Jeśli chodzi o biuro przepowiedni sztormowej. Oj aż taka ja dobra to nie jestem. Są istotki które są lepsze..... ;) :D
Ostatnio zmieniony czw kwie 30, 2009 12:29 pm przez asiatko31, łącznie zmieniany 1 raz.
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „JASNOWIDZE I PROROCTWA”