Na Bałtyku uderzy tsunami

Proroctwa dotyczące Polski i świata. Nostradamus, Wanga, Edgar Cayce oraz inni profeci.
Awatar użytkownika
Lazy
Full Active
Posty: 546
Rejestracja: pn paź 01, 2007 9:35 pm
Kontakt:

Re: Na Bałtyku uderzy tsunami

Post autor: Lazy »

No i po tsunami na Bałtyku :)
ŻYCIE JEST TYLKO GRĄ

WSZYSTKO,CZYM ONO JEST,TO ILUZJA,ALE WY,GRACZE,DOSZLIŚCIE DO PRZEKONANIA,ŻE TO JEDYNA RZECZYWISTOŚĆ
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Na Bałtyku uderzy tsunami

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Bzdura ulepiona przez media i ludzi którzy bezgranicznie wierzą w swoje ,,zdolności".
Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: Na Bałtyku uderzy tsunami

Post autor: asiatko31 »

Bardzo mnie to cieszy ze nie było tsunami i mam nadzieje ze te Panie zawsze będę się mylić jeśli chodzi tsunami itp itd
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
Awatar użytkownika
Zit
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: pt sty 12, 2007 11:18 am
Kontakt:

Re: Na Bałtyku uderzy tsunami

Post autor: Zit »

UPS



Mała wpadka przy wizjach? Można przecież źle date odczytać xDd
[ external image ]

,, Veni Vidi Vici" - przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem



Timeo Danaos Et Dona Ferentes ;)



**********Sol Omnibus Lucet!!!**********
Awatar użytkownika
KERAM
Infrzak
Posty: 31
Rejestracja: sob kwie 18, 2009 9:31 am
Kontakt:

Re: Na Bałtyku uderzy tsunami

Post autor: KERAM »

Wiecie, co moim zdaniem takie anomalia i katastrofy pogodowe to dopiero się zaczną, Ameryka,Rosja, Chiny posiadają generatory fal takie bardzo duże generatory. Rosja posiadała wszystkie trzy sprzedała dwa jeden Ameryce a drugi Chinom, a teraz wszystkie trzy te państwa się nimi bawią nawzajem. Ameryka jak na Irak pierwszy raz uderzała Irak wyglądał jak by koniec świata nadszedł. A powodzie w Polsce politycy rosyjscy jak się wypowiadali wręcz (szydzili) z polski jeden z polityków jak powiedział. (Mało wam jeszcze) to raczej nie zbieg okoliczności.



Takie katastrofy to każdy może przepowiadać, wystarczy obserwować globalne katastrofy czas miejsce i kolejność (w jednym państwie powodzie w drugim tornada, w trzecim susze to raczej nie zbieg okoliczności)Państwa bawią się generatorami pokazując, tym swoją władzę potęgę, przy czym nabijają kieszenie kasą a ludzie myślą, że ich Bug karze.



Generatory fal Rosja sprzedała po zakończeniu zimnej wojny teraz z pewnością są one zmodyfikowane i ulepszone z pewnością potrafią wygenerować tak precyzyjne impulsy , w atmosferę że takie tornado w Polsce to kwestia wprowadzenia współrzędnych i klikniencia Enter.
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: Na Bałtyku uderzy tsunami

Post autor: aelreda »

Cóż to? 4 maja i żadnego tsunami?

Eeższzz kurde a ja już przyszykowałam popcorn :/

Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: Na Bałtyku uderzy tsunami

Post autor: asiatko31 »

wiedziałam ze tsunami nie było. Za to parę dni temu był sztorm .....
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: Na Bałtyku uderzy tsunami

Post autor: aelreda »

[quote name='asiatko31' post='52623' date='pon, 04 maj 2009 - 23:04']Za to parę dni temu był sztorm .....[/quote]



Może one sztorm widziały...tylko ze skalą się pomyliły... :P

Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: Na Bałtyku uderzy tsunami

Post autor: asiatko31 »

Tylko przykro mi tej Polskiej załogi która zginęła na morzu.......
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
Awatar użytkownika
Lazy
Full Active
Posty: 546
Rejestracja: pn paź 01, 2007 9:35 pm
Kontakt:

Re: Na Bałtyku uderzy tsunami

Post autor: Lazy »

Nie było trzęsienia ziemi pod Bałtykiem
(27.05/09:12) - Napisali do nas zaniepokojeni czytelnicy, którzy na stronach internetowych Europejsko-Śródziemnomorskiego Centrum Sejsmologicznego (EMSC) znaleźli informację o trzęsieniu ziemi pod dnem Morza Bałtyckiego, około 70 kilometrów na północ od Ustki. Wstrząs miał mieć siłę prawie 4 stopni w skali Richtera i nastąpić wczoraj o godzinie 18:02. Na polskim Wybrzeżu wstrząsu nikt nie odczuł, ale pojawiły się obawy przed tym, co może nastąpić. O zdanie w tej sprawie zapytaliśmy dr Pawła Wiejacza z Zakładu Sejsmologii i Fizyki Wnętrza Ziemi Instytutu Geofizyki PAN: "Nasze stacje nie zarejestrowały niczego o tej porze. Niczego nie zarejestrowała także stacja duńska na Bornholmie. Wygląda na to, że wspomniane zjawisko po prostu wymyślono w centrum sejsmologicznym NORSAR w Norwegii. Prawdopodobnie ich trzy superczułe stacje zarejestrowały jakieś słabe zjawiska lokalne rzędu 2 stopni w skali Richtera. W Skandynawii takie zdarzają się i są zupełnie niewyczuwalne dla ludzi. Przypadkowo trzy różne zjawiska w trzech różnych miejscach wyłapane przez trzy różne stacje wydarzyły się w takim czasie, że komputer zasocjował to w jedno, poskładał razem i wyprodukował fałszywy alert dla którego lokalizacja wypadła znacznie dalej od tych stacji, które rejestrowały, a fałszywie duża odległość spowodowała błędne wyznaczenie magnitud i ogromne ich zawyżenie. Centrum NORSAR posiada dosyć sporą renomę, dlatego ich wynik został rozpropagowany przez EMSC bez zastrzeżeń. Inną możliwością pozostają jakieś problemy techniczne w NORSAR, które spowodowały wytworzenie fałszywego alertu, którego w gorączce usuwania awarii zapomniano powstrzymać przed rozesłaniem po świecie". Po ostatnich informacjach o możliwości pojawienia się fal tsunami na Morzu Bałtyckim mieszkańcy Pomorza nerwowo reagują na każdą informację o wstrząsach pod dnem naszego morza. Na szczęście w ostatnich dniach i tygodniach nie wydarzyło się absolutnie nic, co mogłoby niepokoić.

www.twojapogoda.pl


Mapa- Fałszywy wstrząs pod dnem Morza Bałtyckiego
ŻYCIE JEST TYLKO GRĄ

WSZYSTKO,CZYM ONO JEST,TO ILUZJA,ALE WY,GRACZE,DOSZLIŚCIE DO PRZEKONANIA,ŻE TO JEDYNA RZECZYWISTOŚĆ
ODPOWIEDZ

Wróć do „JASNOWIDZE I PROROCTWA”