Dom na kosocickiej w Krakowie!

Duchy, Zjawy, Klątwy
Maton
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: pt sty 07, 2011 8:18 pm
Kontakt:

Re: Dom na kosocickiej w Krakowie!

Post autor: Maton »

Witam wszystkich !



Coś w tym musi być.Wyczuwam tu coś niedobrego.Aż mi ciarki przechodzą po całym ciele.
Gerdek
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: ndz wrz 19, 2010 7:26 pm
Kontakt:

Re: Dom na kosocickiej w Krakowie!

Post autor: Gerdek »

Ja wiem co musi w tym być.Głupota i szukanie sensacji.NIe można się ludzie dopatrywać we wszystkim czegoś nadprzyrodzonego,to śmieszne właśnie przez takich ludzi jak wy widzenie ,,duchów" i kwestie UFO będą jeszcze kawałek czasu wyśmiewane  mimo że są prawdziwe ale ich skala jak to skala zjawisk paranormalnych jest niewielka a 90% historii to wyssane z palca historie nie wiadomo co chcą autorzy tym zyskać?



Sławę?



Do owego Filmiku....Tam jest podane nazwisko tego rzekomo przyjaciela który  podciął żyły po tym zdarzeniu....Jak można obalić ten filmik stwierdzając że to Fake?



Bardzo prosto,wystarczy otworzyć stronkę Moi Krewni i wpisać rzeczowego ,,przyjaciela" i sprawdzić czy ktoś z takim nazwiskiem widnieje w ewidencji.



I co? I DUPA nie ma takiego kogoś jest tylko 1 osoba w POlsce ale to nie w Powiecie Krakowskim, tylko jakieś 80-90 kilometrów od Krakowa.Dobrze,przypuścmy ze ta 1 osoba to jego matka bo on popełnił samobójstwo ale szansa że nie ma żadnych krewnych o tym nazwisku jest równa 5%, oraz szansa ze przejechał 80 czy 90 km też jest raczej nie wielka ,ba zerowa ponieważ ponieważ jak to autor w filmiku stwierdza ,,dobiegliśmy aż do klatki schodowej a mój przyjaciel miał w oczach łzy"- co obala ostatecznie teorię o rzekomej podróży samochodem i powoduje że trzeba się przychylić że jego ,,przyjaciel" musiałbyć z Krakowa skoro dobiegli do klatki schodowej czyli miejsca gdzie on mieszka.Zakładając,że matka która straciła syna w 100% ma takie samo nazwisko jak on musiałaby być jedna chociaż osoba w Krakowie,która może się tym nazwiskiem pochwalić -jak widać nie ma żadnej



Jednym słowem filmik to porażka a dom to fake
Ostatnio zmieniony sob sty 08, 2011 4:48 pm przez Gerdek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Adolf
Infrzak
Posty: 46
Rejestracja: czw lut 07, 2013 1:57 am

Re: Dom na kosocickiej w Krakowie!

Post autor: Adolf »

Kultowy nawiedzony dom przy Kosocińskiej odszedł na zawsze w zapomnienie. 
 
<a href="http://kurdwanow.pl/dom-w-ktorym-strasz ... urzony/</a>
 
Pamiętam gdy podczas pobytu w Krakowie w 2013 musiałem go koniecznie odwiedzić. Sam musiałem przekonać się jak silna jest jego legenda i niestety - podania w internecie mijają się z tym co można zastać na miejscu. Teren domu stanowił dziki parking dla mieszkańców, a ilość i rodzaj śmieci wskazywały że posiadłość spełnia funkcje noclegowe dla wolnych obywateli. Dostęp na piętro był utrudniony. Zamurowane wejścia to za mało żeby powstrzymać exploratorów. Szybko zobaczyłem że można wejść po bocznej dobudówce. Wystarczyło wspiąć się 2 metry po jakiejś opartej desce, potem jeszcze kolejne dwa po luźno ułożonych cegłach i wciągnąć się do okna. Wtedy zacząłem się bać. Tego że zwinie mnie policja albo straż miejska. Na piętrze wisiała jakaś szmata, gdy się weszło do pomieszczenia z nią, to pierwsze wrażenie było takie, że to jakiś człowiek się powiesił. Wyżej nic specjalnego. Rozwalony dach. Jedynie kapliczka obok ładna, przez dziurkę w drzwiach można było podejrzeć co jest w środku. 
<a href="http://www.ufopoznan.blogspot.com">www.ufopoznan.blogspot.com</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „DUCHY”