Nekromancja

Magia i kulty magiczne
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: Nekromancja

Post autor: aelreda »

Brawo Pantanalu, właśnie pokazałeś jak wysoki poziom ze sobą przedstawiasz. Po prostu elokwencja pełną gębą.

Jesteś takim ignorantem, że obrażasz ludzi za ich plecami? Doprawdy jeśli masz tak dużo lat i tyle również doświadczenia to ja jestem prezydentem Stanów.

Twój idiotyzm bije po oczach masakrycznie, szczególnie twierdząc, że powyższy temat jest mojego autorstwa.

Nie skomentuje więcej, bo wiem że moja negatywna krytyka sprawiła, żebyś się zamknąć na jakiś jeden dzień. Nie chce Cię narażać na takie szkody mentalne.

Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: Nekromancja

Post autor: Aylinn »

Administracja chciałaby poinformować, że czuwa i prosi o zachowanie kultury. Aalreda podała źródło, więc ewidentnie nie jest to jej "przepis". Poza tym jak wrócę z pracy i zobaczę jeszcze jednego posta napisanego w tym stylu Pantanal, to łupnę ci ostrzeżenie, bo należy ci się ono od dawna. Aalredę też proszę o spokój. Chcecie się obrażać i wyzywać to zapraszam na gg, albo gdziekolwiek indziej byle nie tu.
Ostatnio zmieniony wt sie 24, 2010 11:18 am przez Aylinn, łącznie zmieniany 1 raz.
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Nekromancja

Post autor: Rysiek23 »

Może przestalibyście wzajemnie się obrażać? Na pw możecie dyskutować do woli.
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Nekromancja

Post autor: ADAX »

Odniosę się do tematu, który moim zdaniem, mógłby być ciekawy, gdyby były to czasy białowłosych i dzielnych rycerzy.




Co przez to rozumieć? Ano to, że mając kogoś na skraju jesteśmy w stanie wycisnąć z niego o wiele więcej energii. Ponadto, patrząc od strony technicznej podczas oddzielania się od ciała fizycznego uwalniane są olbrzymie pokłady energii - niezbyt czystej, często wręcz tragicznej w swej naturze, ale zawsze energii.


Czyżby było to zachęcenie do męczenia osób konających i jedną nogą na tamtym świecie ?? A gdy ktoś to weźmie na serio ? Zero wyobraźni.


Idąc dalej; za pomocą Nekromancji można nie tylko pozyskać informacje od zmarłych, mieć na swoich usługach Cienie, czerpać energię z istot torturowanych/mordowanych, jak również łączyć powyższe uzyskując oczekiwane rezultaty.


Bez komentarza


Niskie emocje takie jak nienawiść, chęć zemsty, gniew i frustracja są o wiele bardziej spotęgowane w momencie zgonu, jeśli zachowamy odpowiednie warunki. Tak patrząc, Nekromancja jest sztuką wykorzystywania zjawiska śmierci i towarzyszących jej energii (jednak nie "energii Śmierci", gdyż takiej nie ma) do własnych celów.

Inna rzecz, że za jej pomocą można również (przy naprawdę wysokim stopniu wtajemniczenia i demoralizacji) spętać duszę, by wykonywała ona zlecenia maga.

Nekromancja wiąże się z wampiryzmem.

Wampiryzm jest to odżywianie się krwią wysysaną z ludzkiego organizmu. Mitu o wampirach chyba nie muszę tu opisywać bo jest powszechnie znany, ale wspomnę, że wampirem można zostać za życia i klasyfikuje się ich następująco:

-wampir sang - człowiek uzależniony od ludzkiej krwi

- wampir energetyczny - pobiera energię ofiary poprzez mentalny obraz i wizualizację ofiary

-wampir emocjonalny - żywi się poprzez kontakt niebezpośredni

-wampir astralny

więcej na trydium.wwt.pl



Podsumowując: Nekromancja jako taka jest jedynie zbiorem technik o bardzo ograniczonym polu działania. Lepiej uznać, że Nekromantą jest każdy zajmujący się w swych praktykach związanymi ze Śmiercią zjawiskami oraz wykorzystujący dusze/ich energie do swych celów.


Totalne bezmyślny, chory i nie przemyślany temat. Autorka nawet nie pomyślała nad tym, że nakłania ludzi do przestępstwa, nie wspominając o reszcie zawartej w tym temacie. A nawet nie kwapiła się aby dać wzmiankę o tym, aby nie wzorować się i nie praktykować takich czynów. Znęcanie się nad osobami umierającymi oraz zachęcanie do tego, to przestępstwo, że jeszcze raz napisze. Aż się dziwię, że nikt z moderatorów, ani adminów, tego nie sprawdził.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Nekromancja

Post autor: Rysiek23 »

Temat faktycznie, nomen omen, śmierdzący i prawdę mówiąc jakoś go przeoczyłem swego czasu. Ale ja myślę, że jesteśmy dorosłymi ludźmi mogącymi normalnie rozmawiać nawet o ekstremach. Byle z głową na karku :)
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Nekromancja

Post autor: Arek 1973 »

Tak Rysiu, ale nie tylko dorośli tutaj to czytają, jasne że z głową na karku można o wszystkim pogadać, gorzej tylko jak ktoś zacznie brać to sobie za bardzo do serca a potem tragedia się stanie
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Nekromancja

Post autor: Rysiek23 »

Masz rację temat zamykam.
LouisAuguste
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: sob lis 19, 2011 12:54 pm
Kontakt:

Re: Nekromancja

Post autor: LouisAuguste »

a ja słyszałem że nie ma ani białej ani czarnej magii, że magia każda w sobie jest zła, bo to jakby przekracza dozwolone, łamie prawa.
są na tym świecie rzeczy, które nie śniły się filozofom
ODPOWIEDZ

Wróć do „MAGIA”