The Illuminati

Filmy związane z teoriami spiskowymi, NWO
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: The Illuminati

Post autor: Rysiek23 »

To, że media manipulują to nie nowość, ale zaznaczyć trzeba iż ten film z youtub'a również jest elementem manipulacji :) Wszyscy znamy poglądy pana prof. Wolniewicza jak też większości członków i sympatyków UPR ;) Ale to osobny temat...
XAURM
Infrzak
Posty: 37
Rejestracja: czw lut 14, 2008 12:57 pm
Kontakt:

Re: The Illuminati

Post autor: XAURM »

Od dawna Media jak i informacje traktuje się jako produkt , i jako taki dostosowywany jest do potrzeb masowych.
Awatar użytkownika
Ogrzyslaw
Infrańczyk
Posty: 140
Rejestracja: ndz kwie 13, 2008 11:06 am
Kontakt:

Re: The Illuminati

Post autor: Ogrzyslaw »

Ostatnio zmieniony sob kwie 18, 2009 11:46 am przez Ogrzyslaw, łącznie zmieniany 1 raz.
"Współczesny świat znajduje się w stanie tak daleko posuniętego rozkładu, iż nie powinniśmy się obawiać, że się nie zawali."

[right]Nicolás Gómez Dávila[/right]
Awatar użytkownika
Conspiracy
Zaangażowany Infranin
Posty: 369
Rejestracja: pt lut 20, 2009 12:57 pm
Kontakt:

Re: The Illuminati

Post autor: Conspiracy »

[quote name='RysiekINFRA' post='51782' date='sob, 18 kwi 2009 - 13:47']To, że media manipulują to nie nowość, ale zaznaczyć trzeba iż ten film z youtub'a również jest elementem manipulacji :) Wszyscy znamy poglądy pana prof. Wolniewicza jak też większości członków i sympatyków UPR ;) Ale to osobny temat...[/quote]





Film raczej nie jest manipulacją, chyba że inaczej rozumiemy znaczenie takowego słowa ;)



Nie ma tam mowy o poglądach danej osoby. Poglądy częściowo są mi znane i akurat mi do gustu nie przypadają a środowisko RM jest mi [ładnie to ujmując] - "obce". - lecz nie w tym rzecz.



Nie o poglądach mowa a o tym jak media zgrabnie potrafią zmienić sens wypowiedzi i odwrócić całkowicie jej znaczenie. Ot co!



Pozdrawiam
Jestem Głosem Twoich Myśli...

[ external image ]

Kiedy leżę w łóżku, mam mroczną przeszłość!
Awatar użytkownika
Ogrzyslaw
Infrańczyk
Posty: 140
Rejestracja: ndz kwie 13, 2008 11:06 am
Kontakt:

Re: The Illuminati

Post autor: Ogrzyslaw »

Wywiad przeprowadzony na antenie radiowej przez Grega Szymanskiego, amerykanskiego dziennikarza. Svalli to pseudonim kobiety ktorej udalo wyrwac sie ze szponow Illuminatich. Z tego wywiadu dowiesz sie wiecej niz z wielu ksiazek



http://www.youtube.com/watch?v=0VYI7RqFZ68...feature=related
"Współczesny świat znajduje się w stanie tak daleko posuniętego rozkładu, iż nie powinniśmy się obawiać, że się nie zawali."

[right]Nicolás Gómez Dávila[/right]
ODPOWIEDZ

Wróć do „TEORIE SPISKOWE”