The Illuminati

Filmy związane z teoriami spiskowymi, NWO
Awatar użytkownika
Ogrzyslaw
Infrańczyk
Posty: 140
Rejestracja: ndz kwie 13, 2008 11:06 am
Kontakt:

The Illuminati

Post autor: Ogrzyslaw »

"Współczesny świat znajduje się w stanie tak daleko posuniętego rozkładu, iż nie powinniśmy się obawiać, że się nie zawali."

[right]Nicolás Gómez Dávila[/right]
Awatar użytkownika
hoo
Infrzak
Posty: 47
Rejestracja: pt kwie 04, 2008 9:10 pm
Lokalizacja: edekgogo@o2.pl
Kontakt:

Re: The Illuminati

Post autor: hoo »

Oczyszczaliście umysł, ale to, co zrobiliście, jest trochę niepoprawne - niezgodne z właściwą wiedzą i poglądami. (..) Jeśli wasza wiedza i poglądy są w najmniejszym stopniu niepoprawne, zostaniecie opanowani przez wypaczone poglądy.

Ignorancja nie pozwala wam osiągnąć zrozumienia i nie znacie niczego poza miłością

SUTRA SURANGAMA





"Jeśli zbyt długo patrzysz w czeluść, czeluść zaczyna patrzeć na ciebie"

Friedrich Nietzsche



"Bywają prawdy, które najlepiej przyswajają sobie mierne głowy, gdyż są dla nich najodpowiedniejsze, bywają prawdy, co tylko dla miernych duchów posiadają urok i ponętę"

Friedrich Nietzsche



"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."

Stanisław Lem
Awatar użytkownika
hoo
Infrzak
Posty: 47
Rejestracja: pt kwie 04, 2008 9:10 pm
Lokalizacja: edekgogo@o2.pl
Kontakt:

Re: The Illuminati

Post autor: hoo »

http://www.youtube.com/view_play_list?p=FE4FA350DF2563A1



Architects of Control - Mass Control & Future of Mankind



Michael Tsarion to jeden z najlepszych badaczy alternatywnej historii, postać - obok Jordana Maxwella i Davida Icke - doskonale znana w środowisku "teoretyków spiskowych" zajmujących się badaniem naszych "wesołych" przeszłych dziejów.



W tym filmie, wyprodukowanym wspólnie z teamem Red Ice Creations, postawione zostały pytania: co dalej z ludzkością? Dokąd zmierzamy? A przede wszystkim: kto kontroluje ludzi i świat, kto i w jaki sposób ustala panujące tu zasady? Na czym tak naprawdę opiera się piramida zniewolenia? Poruszane są kwestie tkwiącej w nieświadomości zbiorowej psychicznej traumy w kontekście współczesnej rzeczywistości, a sam film mocno ociera się o jungowską psychologię głębi...



Film raczej dla widzów "zaawansowanych" w odkrywaniu "prawdy" o świecie.



DVD można zakupić bezpośrednio ze strony http://www.architectsofcontrol.com

Ostatnio zmieniony wt mar 31, 2009 6:13 pm przez hoo, łącznie zmieniany 1 raz.
Oczyszczaliście umysł, ale to, co zrobiliście, jest trochę niepoprawne - niezgodne z właściwą wiedzą i poglądami. (..) Jeśli wasza wiedza i poglądy są w najmniejszym stopniu niepoprawne, zostaniecie opanowani przez wypaczone poglądy.

Ignorancja nie pozwala wam osiągnąć zrozumienia i nie znacie niczego poza miłością

SUTRA SURANGAMA





"Jeśli zbyt długo patrzysz w czeluść, czeluść zaczyna patrzeć na ciebie"

Friedrich Nietzsche



"Bywają prawdy, które najlepiej przyswajają sobie mierne głowy, gdyż są dla nich najodpowiedniejsze, bywają prawdy, co tylko dla miernych duchów posiadają urok i ponętę"

Friedrich Nietzsche



"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."

Stanisław Lem
Awatar użytkownika
Ogrzyslaw
Infrańczyk
Posty: 140
Rejestracja: ndz kwie 13, 2008 11:06 am
Kontakt:

Re: The Illuminati

Post autor: Ogrzyslaw »

Dzięki hoo

Szkoda tylko ze na rapidzie :(
Ostatnio zmieniony wt mar 31, 2009 8:17 pm przez Ogrzyslaw, łącznie zmieniany 1 raz.
"Współczesny świat znajduje się w stanie tak daleko posuniętego rozkładu, iż nie powinniśmy się obawiać, że się nie zawali."

[right]Nicolás Gómez Dávila[/right]
Awatar użytkownika
Conspiracy
Zaangażowany Infranin
Posty: 369
Rejestracja: pt lut 20, 2009 12:57 pm
Kontakt:

Re: The Illuminati

Post autor: Conspiracy »

Jestem Głosem Twoich Myśli...

[ external image ]

Kiedy leżę w łóżku, mam mroczną przeszłość!
Awatar użytkownika
Conspiracy
Zaangażowany Infranin
Posty: 369
Rejestracja: pt lut 20, 2009 12:57 pm
Kontakt:

Re: The Illuminati

Post autor: Conspiracy »

http://www.youtube.com/watch?v=tjdqa0I4jRk





Krótki aczkolwiek wymowny filmik. Polecam.
Jestem Głosem Twoich Myśli...

[ external image ]

Kiedy leżę w łóżku, mam mroczną przeszłość!
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: The Illuminati

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Zdzieranie skóry z Żydów to drugi po polityce temat mediów.....Media takowe przestały nimi być a będzie jeszcze gorzej....
Awatar użytkownika
nickmar
Infrzak
Posty: 31
Rejestracja: czw sie 07, 2008 9:35 pm
Kontakt:

Re: The Illuminati

Post autor: nickmar »

Widzialem to juz jakis czas temu, a ze media przekształcają rzeczywistosc to wiadomo nie od dzis. Dlatego staram sie w jak najmniejszych dawkach przyjmować to co pokazuja w tv i pisza w gazetach i poki co mi sie to udaje. A jesli juz coś oglądam to przyjmuje to z przymruzeniem oka ;)
Ostatnio zmieniony pt kwie 17, 2009 11:30 pm przez nickmar, łącznie zmieniany 1 raz.
:)
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: The Illuminati

Post autor: aelreda »

"Media kłamią"



Cóż Ameryki tym nie odkryto, a o fakcie kłamania przez media wiadomo już od dawien dawna.

Awatar użytkownika
Conspiracy
Zaangażowany Infranin
Posty: 369
Rejestracja: pt lut 20, 2009 12:57 pm
Kontakt:

Re: The Illuminati

Post autor: Conspiracy »

[quote name='aelreda' post='51780' date='sob, 18 kwi 2009 - 13:03']"Media kłamią"



Cóż Ameryki tym nie odkryto, a o fakcie kłamania przez media wiadomo już od dawien dawna.[/quote]





Wiem "aelreda" że Ty wiesz i że zdecydowana większość wie, ale wiem również że ludzie którym poprzez prase czy też raczej telewizje powtarza się na każdym kroku że było właśnie tak jak to opisują to zdecydowana większość weźmie to co usłyszała za fakt - nie biorąc pod uwagę że może to być manipulacja bądź propaganda, tylka namiastka osób oglądających "Wiadomości" czy inny serwis informacyjny, sprawdza podane tam informacje.



Dlatego też uważam że każdy taki dowód warto odwyrębnić i przypominać. Pozdrawiam
Jestem Głosem Twoich Myśli...

[ external image ]

Kiedy leżę w łóżku, mam mroczną przeszłość!
ODPOWIEDZ

Wróć do „TEORIE SPISKOWE”