Kolejne trzęsienie Ziemi !!. Tym razem w Rosji

Proroctwa dotyczące Polski i świata. Nostradamus, Wanga, Edgar Cayce oraz inni profeci.
Awatar użytkownika
Niekwestionowany96
Infranin
Posty: 276
Rejestracja: śr mar 12, 2008 8:43 pm
Kontakt:

Kolejne trzęsienie Ziemi !!. Tym razem w Rosji

Post autor: Niekwestionowany96 »

Trzęsienie ziemi o sile 7 w skali Richtera nawiedziło nad ranem rejon Wysp Kurylskich na rosyjskim Dalekim Wschodzie pisze wp.pl.



Jak podały miejscowe władze, z pierwszych danych wynika, że mimo poważnej siły wstrząsy nie spowodowały ofiar w ludziach ani też większych zniszczeń. Nie ma też zagrożenia wysoką po wstrząsową falą morską - tsunami.



Epicentrum trzęsienia znajdowało się na Pacyfiku w odległości 293 km na północny wschód od Kurylska - podało amerykańskie centrum sejsmologiczne na Hawajach. Wstrząsy były wyraźnie wyczuwalne także na japońskiej wyspie Hokkaido.



Czy z takimi doniesieniami ze świata powinniśmy być całkowicie pewni siebie że na Bałtyku nie dojdzie do trzęsienia ziemi ?

Myślę że nie !
Ostatnio zmieniony wt kwie 07, 2009 12:01 pm przez Niekwestionowany96, łącznie zmieniany 1 raz.
Zmiany Dla Niekwestionowanych

<div align='center'>[ external image ]
</div>
Lothar
Infrzak
Posty: 65
Rejestracja: pn gru 03, 2007 8:34 pm
Kontakt:

Re: Kolejne trzęsienie Ziemi !!. Tym razem w Rosji

Post autor: Lothar »

Może to zbieg okoliczności. Ale czy coś takiego jak zbieg okoliczności w ogóle istnieje? :rolleyes:


"Wszystko czym jesteśmy jest rezultatem tego, o czym myśleliśmy" - Budda.



"Gdy myślisz, że możesz lub nie możesz - w obu przypadkach masz rację" - Henry Ford.

Awatar użytkownika
Niekwestionowany96
Infranin
Posty: 276
Rejestracja: śr mar 12, 2008 8:43 pm
Kontakt:

Re: Kolejne trzęsienie Ziemi !!. Tym razem w Rosji

Post autor: Niekwestionowany96 »

Nie wierzę w zbiegi okoliczności ani w przypadki. Coś co ma się stać prędzej czy później nastąpi :)
Zmiany Dla Niekwestionowanych

<div align='center'>[ external image ]
</div>
Awatar użytkownika
Zit
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: pt sty 12, 2007 11:18 am
Kontakt:

Re: Kolejne trzęsienie Ziemi !!. Tym razem w Rosji

Post autor: Zit »

Trzęsienie ziemii może być zawsze i wszędzie.



Prędzej czy później dotknie i Bałtyku, lecz skutki powinny być mniejsze w przypadku ewentualnych fal czy siły w skali Richtera.
[ external image ]

,, Veni Vidi Vici" - przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem



Timeo Danaos Et Dona Ferentes ;)



**********Sol Omnibus Lucet!!!**********
Awatar użytkownika
sasquatch
Homo Infranius
Posty: 430
Rejestracja: śr mar 07, 2007 11:30 am
Kontakt:

Re: Kolejne trzęsienie Ziemi !!. Tym razem w Rosji

Post autor: sasquatch »

Położenie, budowa i ewolucja geologiczna Polski wskazuje, że nasz kraj leży zasadniczo poza obszarami sejsmicznymi kuli ziemskiej. W Polsce dominują paleozoiczne i mezozoiczne skały osadowe zalegające na na sztywnym i stabilnym podłożu platformy wschodnioeuropejskiej. Naszego kraju z reguły nie nawiedzą potężne trzęsienia ziemi takie jak to we Włoszech lub Rosji. Ostatnie naprawdę duże trzęsienia ziemi miały miejsce 150-200 mln lat temu w czasie fałdowania alpejskiego. Od tego czasu mamy "ciszę" sejsmiczną.



Oczywiście natura zawsze może sprawić niespodziankę ale nie pojawią się raczej wstrząsy tak silne aby utworzyć kilkunastometrową falę tsunami.

Awatar użytkownika
Niekwestionowany96
Infranin
Posty: 276
Rejestracja: śr mar 12, 2008 8:43 pm
Kontakt:

Re: Kolejne trzęsienie Ziemi !!. Tym razem w Rosji

Post autor: Niekwestionowany96 »

Mówimy tu o trzęsieniu ziemi o 7 w skali Richtera ! To nie jest zwykłe widzi mi się. Dałem tylko do zrozumienia że wszystko jest możliwe. Zresztą poczekamy zobaczymy :). 15 kwietnia już niedługo.
Zmiany Dla Niekwestionowanych

<div align='center'>[ external image ]
</div>
Awatar użytkownika
Erhion
Infrańczyk
Posty: 188
Rejestracja: śr kwie 30, 2008 12:09 pm
Kontakt:

Re: Kolejne trzęsienie Ziemi !!. Tym razem w Rosji

Post autor: Erhion »

A no niedługo, ale na moje to nic się nie stanie.
Przemek
Homo Infranius
Posty: 425
Rejestracja: pn lip 09, 2007 2:11 pm
Kontakt:

Re: Kolejne trzęsienie Ziemi !!. Tym razem w Rosji

Post autor: Przemek »

Ów Łysy jasnowidz ma imię i naziwsko. Krzysztof Jackowski, który ma na koncie kilkaset rozwiązanych spraw potwierdzonych przez Komendy Policji. Więc radził bym troche pokory. A to, że Ziemia trzęsie się w Polsce to wiadomo nie od dziś. Jednak na większą skale występowały te wtrząsy sporadycznie. Nie wiadomo czy w przyszłości nie będzie to miało bardziej szkodliwych skutków.
Awatar użytkownika
Niekwestionowany96
Infranin
Posty: 276
Rejestracja: śr mar 12, 2008 8:43 pm
Kontakt:

Re: Kolejne trzęsienie Ziemi !!. Tym razem w Rosji

Post autor: Niekwestionowany96 »

Przed godziną 20 zanotowano kolejne silne wstrząsy we Włoszech. Wstrząs miał siłę 5,5 w skali Richtera. Dla mnie nie jest to normalne ale też zrozumiałe. I nie chce tu łączyć tych trzęsień z tymi które mają (niby) nastąpić na Bałtyku 15 kwietnia.
Zmiany Dla Niekwestionowanych

<div align='center'>[ external image ]
</div>
Awatar użytkownika
sasquatch
Homo Infranius
Posty: 430
Rejestracja: śr mar 07, 2007 11:30 am
Kontakt:

Re: Kolejne trzęsienie Ziemi !!. Tym razem w Rosji

Post autor: sasquatch »

Dla Iranu 5 stopni to norma. Od początku roku praktycznie nie ma dnia od silnych trzęsień w tym kraju i jakoś nic się o tym nie mówi.

ODPOWIEDZ

Wróć do „JASNOWIDZE I PROROCTWA”