Kolejne trzęsienie Ziemi !!. Tym razem w Rosji

Proroctwa dotyczące Polski i świata. Nostradamus, Wanga, Edgar Cayce oraz inni profeci.
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Kolejne trzęsienie Ziemi !!. Tym razem w Rosji

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Nie ma co bić piany.... takie jest moje zdanie.Jak ktoś chce niech szuka w tym znaków, przepowiedni innych historii...wola twoja panie.Ale postarajcie się nie robić z byle wydarzenia naturalnego nie wiadomo czego...z reszta zawsze znajdzie się ktoś kto będzie szukał tzw.. znaków.Pytanie czemu ,,one" służą??? :excl: :angry

Jak ktoś lubi takie historie>>>BANIALUKI:)
Ostatnio zmieniony wt kwie 07, 2009 9:36 pm przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Niekwestionowany96
Infranin
Posty: 276
Rejestracja: śr mar 12, 2008 8:43 pm
Kontakt:

Re: Kolejne trzęsienie Ziemi !!. Tym razem w Rosji

Post autor: Niekwestionowany96 »

Od tego jest to forum aby pisać na dany temat. Zauważyłem ostatnio że coraz większa liczba forumowiczów zamiast pisać coś ciekawego większość po prostu się bawi. Nikogo nie chce obrażać po prostu mam swoje zdanie i tyle. A co do trzęsień ziemi w Iranie to po co media mają straszyć ludzi takimi informacjami ? Media to sekta którą należy zwalczać. Wolą puszczać banalne serialiki zamiast informować ludność co tak naprawdę się na świecie dzieje. Zresztą gdy ktoś zrozumie działanie Iluminatów to inaczej będzie patrzył na to wszystko. A teraz się trochę uspokoję bo wyszedłem z tematu całkowicie :P. Pozdrówka
Zmiany Dla Niekwestionowanych

<div align='center'>[ external image ]
</div>
Awatar użytkownika
Niekwestionowany96
Infranin
Posty: 276
Rejestracja: śr mar 12, 2008 8:43 pm
Kontakt:

Re: Kolejne trzęsienie Ziemi !!. Tym razem w Rosji

Post autor: Niekwestionowany96 »

No może nie w takich drobnostkach jak Teleexpress :P. Ale gdy oglądam codzienne Informacje na wybranym kanale to aż mi się płakać chce co oni tam pokazują. W ogóle to mijają się informacjami z rzeczywistością. Dlatego też nie oglądam telewizji gdy to jest mi niepotrzebne :).
Zmiany Dla Niekwestionowanych

<div align='center'>[ external image ]
</div>
Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: Kolejne trzęsienie Ziemi !!. Tym razem w Rosji

Post autor: asiatko31 »

Zgadza się trzęsienie ziemi może być wszędzie nawet i u nas. Przykładem jest trąba powietrzna u nas. Przecież 10 lat temu nie było u nas trąby….. Jeśli Jasnowidz jest na prawdę dobry to rzeczywiście może przewidzieć trzęsienie ziemi…… Tylko nie każda istotka takim Jasnowidzom wierzy. Ostatnie trzęsienie ziemi było w Polsce ( tak słyszałam )było 31 marca 2009 - w okolicach Raciborza o sile 2,7 w skali Richtera i cieszy mnie to ze w Polsce trzęsienie ziemi nie są silne
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Kolejne trzęsienie Ziemi !!. Tym razem w Rosji

Post autor: arek »

hejka

Jest dziś 13 04 2009 ,więc za dwa dni zobaczymy czy wizje dwu pań się sprawdzą.

Ciekawe jest to bo wizjonerki podały datę zdarzenia,mamy zatem mozliwosć sprawdzenia istnienia prekognicji .Z tysiąca zdarzeń wybrały tsunami ,w określonym dniu i określonym miejscu.Jakie są szanse na przewidzenie tego zjawiska ot tak strzelając chyba nikłe.

Jakie są szanse na zaistnienie tsunami na południowym bałtyku ? w sumie dosyć wysokie dlatego że północna cząść jest niestabilna geologiczne .I takowe już bywały.Raz na 600 lat ale zawsze.

Czy należałoby widzieć w tym zjawisku zbliżającej się apokalipsy ? raczej nie bo ziemia zawsze drżała i mam nadzieje że drżeć będzie.

Problem jest zak zawsze w natłoku informacji.W ciągu zaledwie pół godziny od zaistnienia ,jesteśmy informowani o każdym zajściu na ziemi.Zawsze na pierwszym miejscu są przekazywane informacje tragiczne ,stąd kreuje się odczucie zagrożenia jednośtki i społeczeństwa, to wytwarza chęć należenia do jakiejś grupy społecznej z władzą ,autorytetem.

Ciekawe co dalej ,pożyjemy zobaczymy
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
Erhion
Infrańczyk
Posty: 188
Rejestracja: śr kwie 30, 2008 12:09 pm
Kontakt:

Re: Kolejne trzęsienie Ziemi !!. Tym razem w Rosji

Post autor: Erhion »

Ja tam mam rodzine w Kołobrzegu i w Ustce (pech nie?) wiec będę miał relacje na żywo.
Awatar użytkownika
Erhion
Infrańczyk
Posty: 188
Rejestracja: śr kwie 30, 2008 12:09 pm
Kontakt:

Re: Kolejne trzęsienie Ziemi !!. Tym razem w Rosji

Post autor: Erhion »

No i co gdzie to tsunami?
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Kolejne trzęsienie Ziemi !!. Tym razem w Rosji

Post autor: UFOWORLDNEWS »

I gdzie to tsunami????

:rolleyes:
Awatar użytkownika
Niekwestionowany96
Infranin
Posty: 276
Rejestracja: śr mar 12, 2008 8:43 pm
Kontakt:

Re: Kolejne trzęsienie Ziemi !!. Tym razem w Rosji

Post autor: Niekwestionowany96 »

Na całe szczęście nic złego się nie stało. No i aby nic podobnego nie zdarzyło się w przyszłości :).
Zmiany Dla Niekwestionowanych

<div align='center'>[ external image ]
</div>
ODPOWIEDZ

Wróć do „JASNOWIDZE I PROROCTWA”