Radlin - tajemniczy dom czy siedlisko zła?

Duchy, Zjawy, Klątwy
Awatar użytkownika
Konrad666
Infrańczyk
Posty: 152
Rejestracja: śr maja 13, 2009 9:15 am
Kontakt:

Re: Radlin - tajemniczy dom czy siedlisko zła?

Post autor: Konrad666 »

[quote name='Inasenergie' post='56168' date='pon, 29 cze 2009 - 09:05']Jeszcze jedno to co tutaj pisze o pewnych miejscach to nie jest czuj ja nic nie czuję ja to WIEM że taka jest prawda.Ja się niczego nie domyślam po prostu WIEM.[/quote]





No to w takim razie przepraszam, że użyłem niepoprawnego wyrażenia....że Pani czuje....jeszcze raz muszę powiedzieć, że to dobrze, że ma Pani takie zdolności i chce Pani pomóc ludziom w potrzebie. Ale muszę powiedzieć, że są ludzie nie mający takich zdolności, którzy wykorzystują naiwnego człowieka żeby na nim po prostu zarobić. Nie mam tu na myśli w żadnym wypadku Pani, broń Boże, ale już gdzieś widziałem na ten temat materiał w TV, nie będę tutaj wymieniał nazwiska tej osoby, bo chyba każdy się domyśla o kogo mi chodzi.



Pozdrawiam. K666:)
Inas
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: pn cze 22, 2009 5:29 pm
Kontakt:

Re: Radlin - tajemniczy dom czy siedlisko zła?

Post autor: Inas »

[quote name='Konrad666' post='56190' date='pon, 29 cze 2009 - 15:51']No to w takim razie przepraszam, że użyłem niepoprawnego wyrażenia....że Pani czuje....jeszcze raz muszę powiedzieć, że to dobrze, że ma Pani takie zdolności i chce Pani pomóc ludziom w potrzebie. Ale muszę powiedzieć, że są ludzie nie mający takich zdolności, którzy wykorzystują naiwnego człowieka żeby na nim po prostu zarobić. Nie mam tu na myśli w żadnym wypadku Pani, broń Boże, ale już gdzieś widziałem na ten temat materiał w TV, nie będę tutaj wymieniał nazwiska tej osoby, bo chyba każdy się domyśla o kogo mi chodzi.



Pozdrawiam. K666:)[/quote]

Tak wiem o kogo chodzi i już mogę powiedzieć że ta osoba jest nieprawdziwa i faktycznie naciąga ludzi (sama miałam z tą Panią do czynienia)

Co do zarabiania pieniędzy nie jestem tej kwestii taka stronnicza.Załuzmy że ktos jest prawdziwy i prawdziwie ludziom pomaga,czyli postanawia się poświęcić tylko temu,oczywiście jak robi tylko to i nie pracuje inaczej to musi z czegoś żyć dlatego uważam że można zarabiać pieniądze na swoim darze tylko ten zarobek musi być uczciwy...

Ina.



[quote name='Orson' post='56182' date='pon, 29 cze 2009 - 15:06']Ja bym zaczął od tytułu. Nie chcę być kąśliwy, ale czy tajemniczy dom nie może być siedliskiem zła? :)





Są historie o domach, o których każdy słyszał, a nikt nie widział. ,,Wie Pan, on stoi tam, no, na wzgórzu, obok lasu", ,,Którego lasu?", ,,No tego, no tego tam". Chodzi zwyczajnie o to, że wiele z historii o nawiedzeniach określa zasada: ,, To wielki, czarny okręt, nikt kto go zobaczył nie uszedł z życiem":). Nie twierdzę, że tak jest w tym przypadku, tak bywa.





Ja mam podobnie z obrazem, który wisi u moich dziadków w salonie. Przedstawia ułana, a mam wrażenie, że to mój dziadek. Nie są nawet podobni, ot takie wrażenie. To da się na upartego wyjaśnić. Oczywiście, jak wszystko, póki się czegoś nie doświadczy:).





Nie rozumiem. W sensie, że wzbijały się do góry i zderzały, jak byki na corridzie?





Wiążesz to z zjawiskami paranormalnymi?





W starych domach wyższe partie ścian, tam gdzie np: można zamontować kratę wentylacyjną, są robione z piaskowców, lub pustaków piaskowcowych. Nie trudno o poluzowanie się takiej kraty, a paradoksalnie - im mocniej się ją mocuje, tym większa szansa, że wypadnie. Zwyczajnie rozłupuje się piaskowiec.





To też wiążesz ze zjawiskami paranormalnymi?





,,Nie znał pisma świętego tym bardziej aż tak". To można nie znać tekstu bardziej od nieznania samego w sobie? :) Jeśli ktoś nie uczęszcza do kościoła, nie jest katolikiem, tylko quasi katolikiem. Wracając do meritum, jeśli takie zjawisko by zaszło to jest to ksenolalia skryptyczna, polegająca właśnie na recytacji danych tekstów, najczęściej religijnych, znanych lub nie. Przypomina ona pewien trans, najczęściej występuje w czasie przebudzenia, lub tuż przed, lub w trakcie snu. Mózg porządkując informacje myli się czasem, pobudza płaty odpowiedzialne za pamięć długotrwałą i może dojść do ,,recytacji przez sen" fragemntów, które słyszało się lata temu, a których się niby nie pamięta. Zresztą, jeśli byli aż tak nieznającymi się na rzeczy katolikami jak opisujesz, to skąd niby po recytacji wiedział/wiedzieli, że jest to taka, a nie inna ewangelia?







A jak dla mnie jest to już drugie zdarzenie (zdarzenie, nie przypadek) transu przedepilpetycznego. Twój brat powinien zabrać brata do neurologa. Koleżanka mojej babci miała podobne transy, związane z halucynacjami, co okaząło się przyczynkiem do padaczki.



Podaj przykład. Wszędzie pada śnieg, tylko nie tam? Wszędzie pada, tylko nie tam? No jak całkiem odmienna, to całkiem, nieprawdaż?





Fakt. Może napalone wiewiórki? :) Żart, oczywiście. Tego nie będę próbował nawet wyjaśniać. Za mało informacji.





Czemu akurat do ojca Pio, a nie do innych świętych egzorcystów, czy samego Michała Archanioła? Z tego co wiem, w KK, nie praktykuje się modlitw do beatyfikowanych ani świętych w rytach i praktykach egzorcystycznych. Pomnik czyj? Czyżby setny wizerunek Jana Pawła II? :)



Sfera ducha? Raczej typowe dla starych i często wilgotnych domów, ale dla pojawień się duchów także:).





A to nawet zabawne:P.



I to też wiążesz z zjawiskami paranormalnymi?



Może to był śmiech Jokera, a kolega cierpiał na coulrofobie? To jedna z częstszych fobii. Śmiech wywołany przez fobie w wyniku odczuwania przez organizm lęku i zagrożenia.



Inasenergie, skoro tak, to z pewnością posiadasz typowy dar wizualizacji duchowej. Jest on przypisany do osób posiadających ,,przewodnika duchowego".

Opisz proszę mój pokój i moją osobę. Czekam i słucham, a raczej czytam.[/quote]

Już Ci piszę młody człowieku.Wizualizację duchową posiadam lecz nie jest ona nastawiona na bzdury.Żaden Jasnowidz nie opisze czyjegoś pokoju lub osoby, wizualizacja Jasnowidza nastawiona jest na zło na wizualizowanie tego co jest zagrożeniem dla ludzi przepowiadanie tego, ostrzeganie,podpowiadanie jaka droga jest dobra i na odprowadzanie dusz do światła.Reasumując Jasnowidz nie dostaje tego daru,aby zabawiać się w opisywanie czegoś co nie jest istotne i nie słuzy niczemu w sumie tylko zabawie.Jężeli ktos powiedział Ci że to możliwe to ja juz Ci mowię TO NIE PRAWDA JASNOWIDZ NIE WIDZI WSZYSTKIEGO CO CHCE.Szukasz dowodu na to że jestem prawdziwa to zadaj mi inne pytanie np. dotyczące kogoś zmarłego w Twojej rodzinie może chcesz coś komuś przekazać ze zmarłych bliskich może jakieś pytanie na które tylko Ty znasz odpowiedż i ktoś z Twoich krewnych.Myślę że takie pytanie ma sens...

Ina.
Ostatnio zmieniony pn cze 29, 2009 5:38 pm przez Inas, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Konrad666
Infrańczyk
Posty: 152
Rejestracja: śr maja 13, 2009 9:15 am
Kontakt:

Re: Radlin - tajemniczy dom czy siedlisko zła?

Post autor: Konrad666 »

[quote name='Inasenergie' post='56215' date='pon, 29 cze 2009 - 17:53']Co do zarabiania pieniędzy nie jestem tej kwestii taka stronnicza.Załuzmy że ktos jest prawdziwy i prawdziwie ludziom pomaga,czyli postanawia się poświęcić tylko temu,oczywiście jak robi tylko to i nie pracuje inaczej to musi z czegoś żyć dlatego uważam że można zarabiać pieniądze na swoim darze tylko ten zarobek musi być uczciwy...

Ina.[/quote]



Oj tak z tym się muszę w 100% zgodzić.
Inas
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: pn cze 22, 2009 5:29 pm
Kontakt:

Re: Radlin - tajemniczy dom czy siedlisko zła?

Post autor: Inas »

[quote name='Orson' post='56224' date='pon, 29 cze 2009 - 21:07']Czyli, że jaka jest? Sztuczna? Nierealna? Niematerialna? Fałszywa w istocie materii?

Nie rozumiem. Słownik języka polskiego i powiązanie wyrazu ,,nieprawdziwy" z osobą ludzką - odsyłam.[/quote]

Oj czlowieku ale się czepiasz, tzn. że ta Pani nie jest MEDIUM mówi że oczyszcza mieszkania i odprowadza duchy do jasności,a tak naprawdę nie może tego robić ponieważ nie ma tego daru.To jest "FABRYKA" ta Pani zarabia tylko pieniadze... Przekonałam się sama, jej diagnoza była nieprawdziwa w przypadku o który Ją zapytałam(wiem poniewaz ten przypadek dotyczył mnie samej).

Ina.
Inas
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: pn cze 22, 2009 5:29 pm
Kontakt:

Re: Radlin - tajemniczy dom czy siedlisko zła?

Post autor: Inas »

Dobrze.Prosze nie bądż złośliwy i nie wytykaj mi jakiś błędów językowych itd.Jeżli chodzi o Jasnowidztwo i Medium to podtrzymuję swoje zdanie na ten temat i szanuje Twój pogląd każdy ma swój.Nie mów mi o wstawianiu znaków cytatów itp.Bez tego można czytać bez problemu.Napisz tylko czy pdpowiedż na zadane mi pytanie mam opisac na Forum czy na PW ?

Ina.

P.S. Już wiem o co chodzi w tej edycji postów postaram sie dostosować.
Ostatnio zmieniony pn cze 29, 2009 5:49 pm przez Inas, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „DUCHY”