Radlin - tajemniczy dom czy siedlisko zła?

Duchy, Zjawy, Klątwy
specyfik
Infrzak
Posty: 66
Rejestracja: ndz kwie 06, 2008 7:47 pm
Kontakt:

Re: Radlin - tajemniczy dom czy siedlisko zła?

Post autor: specyfik »

Skoro każdy z nas uzna Pani teorie ( nie wiem jakiego słowa użyć ), to nie widzę powodu by pisać do Pani na PW :)



Niech Pani napisze w temacie własną teorię. Po to jest to forum. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: Radlin - tajemniczy dom czy siedlisko zła?

Post autor: asiatko31 »

Inasenergie nie przejmuj się tym ze inni mogą uznać za brednie. Pamiętaj ile jest gwiazd na niebie tyle jest opinii. Wiec śmiało pisz .... :)
Ostatnio zmieniony ndz cze 28, 2009 10:54 am przez asiatko31, łącznie zmieniany 1 raz.
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
Awatar użytkownika
Konrad666
Infrańczyk
Posty: 152
Rejestracja: śr maja 13, 2009 9:15 am
Kontakt:

Re: Radlin - tajemniczy dom czy siedlisko zła?

Post autor: Konrad666 »

[quote name='Inasenergie' post='56100' date='nie, 28 cze 2009 - 10:21']Sprawdziłam to miejsce i znam przyczynę tego co tam się dzieje...Jednak nie jestem przekonana czy mam tutaj pisać co wiem ponieważ każdy z was uzna to za brednie.Osoby zainteresowane tematem proszę pisać na PW.[/quote]



Proszę się nie przejmować tym, że niektórzy mogą to potraktować jako brednie. Po prostu każdy ma swoje zdanie na dany temat i tyle. No i właśnie, jak Asia napisała, ile jest gwiazd na niebie tyle opinii...my nic na to nie możemy poradzić.
Inas
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: pn cze 22, 2009 5:29 pm
Kontakt:

Re: Radlin - tajemniczy dom czy siedlisko zła?

Post autor: Inas »

Dobrze moi drodzy napiszę jaka jest prawda o tym miejscu tutaj na forum:

Pod tym domem znajdują się szczątki białych ludzi oraz szczątki murzynów (robotników) z czasów PNE (z przed naszej ery) oni tam zginęli i nie przeszli na tamtą stronę do jasności.Trzeba to miejsce oczyścić odprowadzając te dusze do światła i wszystko wróci do normy dom będzie oczyszczony a zjawiska tam zachodzące ustaną gwarantuję to.To tyle w tej chwili na ten temat.

Ina.
Awatar użytkownika
Konrad666
Infrańczyk
Posty: 152
Rejestracja: śr maja 13, 2009 9:15 am
Kontakt:

Re: Radlin - tajemniczy dom czy siedlisko zła?

Post autor: Konrad666 »

[quote name='Inasenergie' post='56122' date='nie, 28 cze 2009 - 13:36']Dobrze moi drodzy napiszę jaka jest prawda o tym miejscu tutaj na forum:

Pod tym domem znajdują się szczątki białych ludzi oraz szczątki murzynów (robotników) z czasów PNE (z przed naszej ery) oni tam zginęli i nie przeszli na tamtą stronę do jasności.Trzeba to miejsce oczyścić odprowadzając te dusze do światła i wszystko wróci do normy dom będzie oczyszczony a zjawiska tam zachodzące ustaną gwarantuję to.To tyle w tej chwili na ten temat.

Ina.[/quote]



Cieszę się, że napisała Pani to co czuje. Ja szanuję oczywiście Pani opinię na ten temat. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: Radlin - tajemniczy dom czy siedlisko zła?

Post autor: asiatko31 »

Inasenergie No mam nadzieje ze częściej będziesz opisywać takie historie. Oczywiście nic na siłe :)
Ostatnio zmieniony ndz cze 28, 2009 11:08 am przez asiatko31, łącznie zmieniany 1 raz.
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
Inas
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: pn cze 22, 2009 5:29 pm
Kontakt:

Re: Radlin - tajemniczy dom czy siedlisko zła?

Post autor: Inas »

Będę opisywać lecz już pisałam potrzebuję w miarę dokładne adresy lokalizacji miejsc i domów czy mieszkań wtedy mogę sprawdzić co w danym miejscu jest przyczyną pewnych zajawisk.

Tak na marginesie żebyście nie myślęli że wszędzie i za wszystko odpowiedzialne są duchy ludzi.

Sprawdziłam opisywany tutaj Holet Tumski z Wrocławia.Tam nie ma duchów tylko jest skumulowana silna zła energia która jest powodem dziwnych zajwisk tam zachodzących.

Ina.
Inas
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: pn cze 22, 2009 5:29 pm
Kontakt:

Re: Radlin - tajemniczy dom czy siedlisko zła?

Post autor: Inas »

Jeszcze jedno to co tutaj pisze o pewnych miejscach to nie jest czuj ja nic nie czuję ja to WIEM że taka jest prawda.Ja się niczego nie domyślam po prostu WIEM.
specyfik
Infrzak
Posty: 66
Rejestracja: ndz kwie 06, 2008 7:47 pm
Kontakt:

Re: Radlin - tajemniczy dom czy siedlisko zła?

Post autor: specyfik »

Wie pani, czy powiedział pani przewodnik duchowy ?
Inas
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: pn cze 22, 2009 5:29 pm
Kontakt:

Re: Radlin - tajemniczy dom czy siedlisko zła?

Post autor: Inas »

TAK POWIEDZIAŁ MI TO MÓJ DUCHOWY OPIEKUN JESTEM JASNOWIDZKĄ.

P.S.On wie wszystko nawet to kiedy idę do łazienki lub jak się zaksztuszę to żartuje ze mnie mówiąc: "co zaksztusiłaś się Hi"



Tylko żeby wszystko było jane to nie jest żadna zabawa traktuję mój dar bardzo poważnie i proszę o to też Was...
Ostatnio zmieniony pn cze 29, 2009 5:36 pm przez Inas, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „DUCHY”