Porozmawiaj z obcym

Ufologia, badania, obcy, kontakt i inne kontrowersyjne tematy.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Porozmawiaj z obcym

Post autor: Rysiek23 »

[ external image ]Jak ludzie powinni zaprezentować się swoim kosmicznym sąsiadom? A może w ogóle nie powinniśmy zwracać na siebie uwagę innych inteligentnych istot zamieszkujących kosmos, bo nieznane są nam ich zamiary? Bezskuteczne jak na razie poszukiwania przynoszą wiele nowych pomysłów, cały czas podsycając nadzieję na to, że nadejdzie do nas kiedyś sygnał z drugiej Ziemi. Jak kontakt z ET może zmienić naszą cywilizację i czy to kiedykolwiek nastąpi? A może już nastąpiło, tylko źle to zinterpretowaliśmy…



SZCZEGÓŁY
Elowen
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: ndz lut 12, 2012 1:08 pm
Kontakt:

Re: Porozmawiaj z obcym

Post autor: Elowen »

Fajny temat, a artykuł juz niedostępny, szkoda :( Pomyślałam wiec sobie, ze wykorzystam jego tytul do opisania pewnej konwersacji z 5 lipca 1978 roku miedzy hiszpańskim biznesmenem i przedstawicielem jakiejs obcej cywilizacji. Rozmowa (telepatyczna) odbyła sie wieczorem w okolicach Alicante i to, co powiedział obcy udziela odpowiedzi na wiele ciekawych pytań. Nie twierdze oczywiście, ze trzeba ja traktować jako wyrocznie i ostateczne wyjaśnienie niewyjaśnionego, ale jest bardzo interesujaca i zsumowuje wiele innych relacji z rzekomych rozmów z ET. Przypadek ten jest streszczeniem opowieści, która można przeczytać, w „Alien Encounters” Ruperta Matthews, a ja opisze wyłącznie to, co obcy przekazał Pablowi:



Pablo spytał Obcego, dlaczego wygląda podobnie do człowieka (szczupły, 1.80, duże, skośne oczy)-



„ na naszej planecie wszyscy jesteśmy ludźmi tak, jak ty. Sa pewne anatomiczne różnice, ale niewielkie. Jednakże największa różnice stanowi nie fizyczność, a mentalny, astralny i duchowy rozwój”. Obcy następnie powiedział, ze pewnego dnia Ziemianie również osiągną podobny rozwój, ale minie jeszcze dużo czasu zanim to nastąpi.



Pablo spytał czy sa rożne rasy obcych – „ oczywiście - powiedział Obcy- niektórzy przybywają na Ziemie w pokoju, inni by was obserwować, ale sa i tacy, którzy wcale nie sa waszymi przyjaciółmi”. Następnie obcy powiedział, ze w naszej galaktyce jest ok. 120 000 form inteligentnego życia, ale nie wszystkie one sa zdolne do międzygwiezdnych podroży. Zycie występowało kiedyś również na Wenus, Marsie i Księżycu, ale się zakończyło dawno temu. Rozwinięta cywilizacja powstała tez na księżycu Jowisza, Ganymede i na Neptunie, ale na tym ostatnim był to rodzaj duchowej formy życia, dla człowieka niemożliwej do odkrycia.



Kolejne pytanie Pabla – dlaczego obcy wybrał jego do rozmowy, zwykłego człowieka, spotkanego na jakiejś wiejskiej, oddalonej od dużych miast drodze, a nie np. jakiegoś ważnego polityka. Obcy odpowiedział, ze politykom brakuje duchowej siły, by zrozumieć to, co on chce przekazać, wiec szukał kogoś z „astralnym talentem” takim, jak Pablo.



Kolejne pytania Pabla dotyczyły kwestii religijnych. Obcy potwierdził, ze Bóg istnieje, ale ze nie jest taki, jakim go sobie ludzie wyobrażają. Jednak najważniejszą rzeczą jest po prostu go kochać. Poza tym dodał, ze Chrystus został źle zrozumiany podczas swojego pobytu na Ziemi, ale i tak najważniejszą kwestia z tego, co mówił, była miłość. Następnie Obcy powiedział, ze ludzkość jest na skraju katastrofy, choć nie wskazał jej charakteru ani tego, jak jej uniknąć. W zamian zaczął opowiadać o swojej planecie. Była ona przez długi okres czasu całkowicie skuta lodem i to właśnie spowodowało, ze jego przodkowie skierowali swój rozwój w kierunku duchowości, a nie rzeczom materialnym i dlatego udało im się przeżyć dzięki kosmicznej energii nazywanej przez nich Abuchal. A sam Obcy przedstawil się jako Naazra-Abuc…



Czy to prawda czy nie prawda… Mi osobiscie raport sie podoba i tez bym chciała pogadać z takim obcym :AlienGreen:
"Słowo Bóg jest dla mnie niczym więcej niż słowem i wytworem ludzkiej słabości, a Biblia zbiorem dostojnych, ale jednak prymitywnych, legend, które są na dodatek dość dziecinne. Żadna interpretacja, niezależnie od tego jak subtelna, nie może (dla mnie) tego zmienić" A. Einstein
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Porozmawiaj z obcym

Post autor: arek »

a jakie pytanie byś mu zadała ? o czym chciałabyś sie dowiedzieć ? Być moze podczas wielkiej majówki wmgu będzie miało okazje spotkać sie z kontakowcem .Jeśli zajdzie taka okoliczność mogę zadać mu pytanie w Twoim imieniu .
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Elowen
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: ndz lut 12, 2012 1:08 pm
Kontakt:

Re: Porozmawiaj z obcym

Post autor: Elowen »

  Mialabym miliony pytan... przeslac Ci liste? ;) A tak troche bardziej serio, to naprawde masz mozliwosc poznania kogos, kto mial/ma kontakt z ET? Nie wiem czy sie ze mnie przypadkiem nie nabijasz, co? ;) A co to jest wmgu? 
"Słowo Bóg jest dla mnie niczym więcej niż słowem i wytworem ludzkiej słabości, a Biblia zbiorem dostojnych, ale jednak prymitywnych, legend, które są na dodatek dość dziecinne. Żadna interpretacja, niezależnie od tego jak subtelna, nie może (dla mnie) tego zmienić" A. Einstein
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Porozmawiaj z obcym

Post autor: arek »

Warmińsko-Mazurska Grupa Ufologiczna ,serio ,serio
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Elowen
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: ndz lut 12, 2012 1:08 pm
Kontakt:

Re: Porozmawiaj z obcym

Post autor: Elowen »

ok... to rzuce jednym pytankiem : Czym dla obcych jest smierc? Temat rozlegly, potencjalny obcy moglby sie popisac nawet elokwencja ;) :AlienGreen:
"Słowo Bóg jest dla mnie niczym więcej niż słowem i wytworem ludzkiej słabości, a Biblia zbiorem dostojnych, ale jednak prymitywnych, legend, które są na dodatek dość dziecinne. Żadna interpretacja, niezależnie od tego jak subtelna, nie może (dla mnie) tego zmienić" A. Einstein
Elowen
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: ndz lut 12, 2012 1:08 pm
Kontakt:

Re: Porozmawiaj z obcym

Post autor: Elowen »

Acha, no i zycze udanej majowki ! :AlienGreen:
"Słowo Bóg jest dla mnie niczym więcej niż słowem i wytworem ludzkiej słabości, a Biblia zbiorem dostojnych, ale jednak prymitywnych, legend, które są na dodatek dość dziecinne. Żadna interpretacja, niezależnie od tego jak subtelna, nie może (dla mnie) tego zmienić" A. Einstein
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Porozmawiaj z obcym

Post autor: arek »

Mialabym miliony pytan... przeslac Ci liste?
lista :
ok... to rzuce jednym pytankiem : Czym dla obcych jest smierc?
jak widać nie jest zbyt długa ;)

tu nie potrza ufoli - PASTOR(Grzegorz T.) powiedziałby "życie jest snem ,a śmierć przebudzeniem"



ale zapytam ,elaboratów sie raczej nie spodziewaj
Ostatnio zmieniony ndz kwie 29, 2012 4:54 am przez arek, łącznie zmieniany 1 raz.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Elowen
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: ndz lut 12, 2012 1:08 pm
Kontakt:

Re: Porozmawiaj z obcym

Post autor: Elowen »

Arek, moze dla Ciebie kwestia zycia i smierci miesci sie w jakims cytacie, dla mnie na pewno nie, ale naprawde spodziewales sie, ze Ci podam cala liste pytan? Zadnych elaboratow nie oczekuje, szczerze mowiac nie spodziewam sie zadnej odpowiedzi, a nawet gdy mi jakowas podasz to i tak potraktuje ja z przymrozeniem oka jak i caly ten temat ;)
"Słowo Bóg jest dla mnie niczym więcej niż słowem i wytworem ludzkiej słabości, a Biblia zbiorem dostojnych, ale jednak prymitywnych, legend, które są na dodatek dość dziecinne. Żadna interpretacja, niezależnie od tego jak subtelna, nie może (dla mnie) tego zmienić" A. Einstein
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Porozmawiaj z obcym

Post autor: arek »

Przepraszam ale nie odpowiem na Twoje pytanie ,po prostu zbyt dużo pisania .Odpowiedź jest zbliżona do treści głoszonych przez ligchtworkerów (jeśli pominąć ich rolę). Takie tam gęstości ,wibracje ,dobro ,miłość , współzależność. Tych cywilizacji jest dość dużo.

Wg. tej Osoby (wielkie pozytywne wrażenie) najdalej za 4 lata będzie zauważalny przelot drugiego naszego słońca ,układ nasz jest bowiem układem podwójnym ,a za 4 lata będzie na tyle blisko ,że będzie widoczny nawet przy użyciu amatorskiego sprzętu astronomicznego .Około 2025 będziemy dość dużo bombardującego nas ,czyli Ziemie ,kosmicznego gruzu.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „UFOLOGIA I INNE ZAGADNIENIA”