Porozmawiaj z obcym

Ufologia, badania, obcy, kontakt i inne kontrowersyjne tematy.
agatrop
Infrzak
Posty: 32
Rejestracja: ndz mar 11, 2012 4:16 pm
Kontakt:

Re: Porozmawiaj z obcym

Post autor: agatrop »

[quote name='arek' post='97756' date='01 czerwiec 2012 - 23:56']Wiesz więcej ?





fragmenty artykułu - całosć : http://odkrywcy.pl/kat,111402,title,W-Ukla...,wiadomosc.html



Czy ktos wyjaśnił 11 letni cykl aktywności słonecznej ?



Jeszcze nie tak dawno w powieści s-f "Test pilota Pirksa" kosmiczny statek przelatuje przez przerwę Casiniego w pierścieniach Saturna . Chce przez to powiedzieć że astronomia jest nauka rozwojową i rzeczy o których kiedys pisano jako o pewniku nie koniecznie wytrzymują w konfrontacji z nowymi metodami badań i obserwacji .[/quote]



Wiem tyle, że nie ma fizycznej możliwości, aby nasz układ mógł być układem PODWÓJNYM!

No nie ma!

Astronomia astronomią, a fizyka fizyką.

Arek, Ty chyba poszedłeś o krok za daleko i chciałbyś zmienić prawa fizyki. Niestety nie da się. Póki co, to Albert Einstein ogarnął sprawę oddziaływania masy na energię, i odwrotnie, także zastanów się, co piszesz.

GDZIE ta druga gwiazda miałaby by być, wg Ciebie?
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Porozmawiaj z obcym

Post autor: arek »

Arek, Ty chyba poszedłeś o krok za daleko i chciałbyś zmienić prawa fizyki. Niestety nie da się. Póki co, to Albert Einstein ogarnął sprawę oddziaływania masy na energię, i odwrotnie, także zastanów się, co piszesz.


odpowiem cytatem "Odkryto obiekt kosmiczny, który, zgodnie z teorią względności Einsteina, nie ma prawa istnieć. Czy zasady, na których opiera się cała nasza dotychczasowa wiedza o wszechświecie, trzeba będzie zmodyfikować?



Teoria względności opracowana przez Einsteina opisuje oddziaływania grawitacyjne występujące w całym wszechświecie. Wynika z niej, że gwiazda neutronowa może mieć maksymalnie masę równą dwóm masom Słońca. Gdy taki obiekt staje się cięższy, zapada się w sobie i powinien zamienić się w czarną dziurę.

Gwiazda J0348+0432 wydaje się zaprzeczać prawom grawitacji. Jej masa według najnowszych obliczeń wynosi aż 2,04 masy Słońca a średnica jedynie około 20 km. Obiekt został znaleziony za pomocą teleskopu Green Bank znajdującego się w Zachodniej Wirginii. Gwiazda wysyła w przestrzeń kosmiczną impulsy radiowe równo co 39 milisekund, dzięki czemu ją zauważono.

Astronomowie jeszcze raz zbadają J0348+0432, jednak jeśli potwierdzi się, że masa tego pulsara przekroczyła granicę wyznaczoną przez teorię względności, odmieni się zupełnie oblicze dzisiejszej nauki.

Istnieje również możliwość, że znaleziona gwiazda nie jest pulsarem, ale np. gwiazdą kwarkową, która już może mieć tak dużą masę. "



A to znaczy ze doprawia się fakty do teorii ,bo kwarki są tylko teoretycznymi tworami ,jest ich podobno 16 rodzajów ....

jesli chodzi o obecnosc drugiego słońca w naszym układzie to nie fizyka Einsteinowska temu zaprzecza a Newtenowska . Sam fakt że z obłoku Oorta są wybijane planetoidy i komety w pobliże słońca jest dowodem na istnienie tam czegos o dużej masie .

Masa 4 krotnie wieksza od jowisza to juz jest coś ,ato ,że nie została do tej pory zdefiniowana świadczy o brakach naszej wiedzy akdemickiej w tym zakresie.

Przeczytaj watek od poczadku ,to nie jest moje twierdzenie że żyjemy w układzie podwójnym ,takie informacje przekazała mi osoba która twierdzi ,że ma kontakt z obcą inteligencją .Natomiast dla mnie ,ewentualne odkrycie tego typu obiektu, byłoby potwierdzeniem jego kontaktu.

W komentarzach zamieściłem natomiast artykuły ,które pokazują najnowsze odkrycia w tej dziedzinie.Jak i to ,że nie wszystko jest takie jak sie wydaje.



http://odkrywcy.pl/kat,111402,title,Einste...,wiadomosc.html
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
agatrop
Infrzak
Posty: 32
Rejestracja: ndz mar 11, 2012 4:16 pm
Kontakt:

Re: Porozmawiaj z obcym

Post autor: agatrop »

[quote name='arek' post='97796' date='03 czerwiec 2012 - 12:43']Przeczytaj watek od poczadku ,to nie jest moje twierdzenie że żyjemy w układzie podwójnym ,takie informacje przekazała mi osoba która twierdzi ,że ma kontakt z obcą inteligencją .Natomiast dla mnie ,ewentualne odkrycie tego typu obiektu, byłoby potwierdzeniem jego kontaktu.[/quote]



Ja przeczytałem, tylko nie wiem, czy Ty przeczytałeś, o co mi chodzi.

A mianowicie, chodzi mi o to, że Ty wierzysz (albo chcesz wierzyć), że ten "kontaktowiec" ma faktyczny kontakt z obcą cywilizacją. Wg mnie NIE.

Bo z tego, co on mówi, wynika, że konfabuluje. Albo chce zmienić prawa fizyki.

No nie wiem, rób jak uważasz.

Pozdrawiam, agatrop.
ODPOWIEDZ

Wróć do „UFOLOGIA I INNE ZAGADNIENIA”