Czy to mógł być duch ??

Duchy, Zjawy, Klątwy
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: Czy to mógł być duch ??

Post autor: aelreda »

Ogólnie miejsce, które nosi miano nawiedzonym to takie, gdzie udokumentowano obecność bytów, zebrano wywiady świadków. Więc w domu nawiedzonym zjawiska paranormalne zdarzają się co jakiś czas, a nie raz czy dwa.

Jeżeli drugi raz zdarzyło się coś anormalnego u Ciebie, to może jakaś duszyczka się przyplątała?

Craig
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: pt mar 06, 2009 5:32 pm
Kontakt:

Re: Czy to mógł być duch ??

Post autor: Craig »

Dobrze że stało się to w dzień. No i były ze mną dwie osoby które to widziały.
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: Czy to mógł być duch ??

Post autor: aelreda »

[quote name='Craig' post='52540' date='nie, 03 maj 2009 - 19:55']No i były ze mną dwie osoby które to widziały.[/quote]



Tylko nie można w Twoim przypadku mówić o nawiedzeniu.

Craig
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: pt mar 06, 2009 5:32 pm
Kontakt:

Re: Czy to mógł być duch ??

Post autor: Craig »

Nawiedzenie to za mocne słowo w moim przypadku. Ale zastanawia mnie dlaczego zaczeły się takie zjawiska. Co prawda tylko dwa no ale pierwszy raz się z czymś takim spotykam i nie wiem co o tym myśleć. Może ktoś coś chce mi jednak pokazać że istnieje coś "po" a może to tylko zbieg jakiś okoliczności
Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: Czy to mógł być duch ??

Post autor: asiatko31 »

To nie jest zbieg okoliczności mogłeś przyprowadzić na tym czasowo jakąś duszyczkę. Przecież one „ żywią „ się naszym samopoczuciem, humorkiem ...... Może też tak być ze jakaś duszyczka z rodziny daje ci znaki. Duszyczki lubią dawać znaki tylko nie zawsze potrafimy je odczytać.......
Ostatnio zmieniony pn maja 04, 2009 6:30 pm przez asiatko31, łącznie zmieniany 1 raz.
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: Czy to mógł być duch ??

Post autor: aelreda »

To, że u Ciebie mają miejsca takie zjawiska, może się składać na wiele przyczyn ich zachodzenia.

Może to być bardzo prosta wytłumaczalna przyczyna, może już zahaczając o tematy para, w okolicy gdzie mieszkasz zmarł ktoś i się błąka, albo sąsiad bawił się tablicą Ouija, albo jak Asia wspomniała przyciągnąłeś skądś jakąś zabłąkaną duszyczkę.



Jeśli Cię to męczy bądź się boisz, zapal świecę za tą duszę poproś by przestała Cię nawiedzać i odmów modlitwę.

Craig
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: pt mar 06, 2009 5:32 pm
Kontakt:

Re: Czy to mógł być duch ??

Post autor: Craig »

Może to być bardzo prosta wytłumaczalna przyczyna
Próbowałem w obydwu przypadkach dokonać jakieś powtarzalności tego. Kombinowałem na różne sposoby i się nie udało. Nie przyjąłem od razu że to coś paranormalnego. Miałem sceptyczne podejście do tego i szukałem (szukam) odpowiedzi


w okolicy gdzie mieszkasz zmarł ktoś i się błąka, albo sąsiad bawił się tablicą Ouija
To odpada. Nikt nie umarł ostatnio z znanych mi osób a moi sąsiedzi nawet nie mają pojęcia o takich sprawach


Asia wspomniała przyciągnąłeś skądś jakąś zabłąkaną duszyczkę.
Czy swoim zachowaniem bądz myślami mogę przyciągnąć jakąś duszyczke. Na czym to polega ??


Jeśli Cię to męczy bądź się boisz, zapal świecę za tą duszę poproś by przestała Cię nawiedzać i odmów modlitwę.


Za pierwszym razem konkretnie się bałem. Była noc i byłem sam. Teraz były ze mną dwie osoby i był dzień dlatego nie wywarło to na mnie większego wrażenia (z początku). Z jednej strony jest lęk przed niezrozumiałym zjawiskiem ale z drugiej strony coraz bardziej się uspokajam. Bo jak wspominałem dręczę się cały czas myślami o śmierci. Nie że chcę skończyć z sobą ale strach przed śmiercią i byciem unicestwionym. życie po śmierci było by jakąś alternatywą. I takie znaki mogły by mnie przekonać że coś istnieje "po"
Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: Czy to mógł być duch ??

Post autor: asiatko31 »

Jeśli jest smutny, zły, zdenerwowany, czymś się martwisz, boisz się wtedy duszyczka może się przykleić do ciebie i pójść za tobą do domu
Ostatnio zmieniony pn maja 04, 2009 7:25 pm przez asiatko31, łącznie zmieniany 1 raz.
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
Craig
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: pt mar 06, 2009 5:32 pm
Kontakt:

Re: Czy to mógł być duch ??

Post autor: Craig »

Fakt faktem że często się denerwuje. Skąd taka duszyczka bierze moc by coś poruszyć ?
Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: Czy to mógł być duch ??

Post autor: asiatko31 »

" Żywi się " naszymi uczuciami. Aby duszyczka dała jakikolwiek znak np. coś poruszyć. Potrzebuje dużo Energi/Naszej Energi
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „DUCHY”