Nie Rozmawiaj o Pogodzie

Filmy związane z teoriami spiskowymi, NWO
Awatar użytkownika
Conspiracy
Zaangażowany Infranin
Posty: 369
Rejestracja: pt lut 20, 2009 12:57 pm
Kontakt:

Nie Rozmawiaj o Pogodzie

Post autor: Conspiracy »

Film dokumentujący prywatne, oddolne śledztwo dotyczące chemtraili, analizujący sprzeczne oficjalne wyjaśnienia i wskazujący oficjalne dokumenty mówiące, że chemtraile nie tylko SĄ prawdziwe, ale są także „SYSTEMEM BRONI. Dokument analizuje ponadto zaangażowanie mediów w zjawisko chemtraili szerzenie dezinformacji i posługiwanie się przekazami podprogowymi oraz przedstawia to zagadnienie na tle obecnej globalnej agendy politycznej.



„Prawda jest dziwniejsza niż fikcja. Tak dziwna, że doprawdy trudno w to uwierzyć. Na szczęście nie trzeba wierzyć, wystarczy spojrzeć. Smuga gwałtownie rozpoczynająca, bądź kończąca się w trakcie lotu samolotu oznaczałaby, że samolot wystartował z wyłączonymi silnikami, lub wyłączył je w trakcie lotu. Dokąd lecą samoloty latające tam i z powrotem nad miastem, tworzące na niebie kraciaste wzory? Jak to możliwe, że Agencja Ochrony Środowiska odmawia przyjęcia próbek do badań?



Jak to ujął Alan Watt -„Opryskuje się nas z nieba jak insekty. Nic dodać nic ująć.

Zapoznaj się np., z dokumentem ze strony internetowej Ministerstwa Obrony Wielkiej Brytanii opisującym testy przeprowadzone na społeczeństwie angielskim w latach 1953 1964. Gdzie rozpylono niemalże 5 ton silnie kancerogennego ZnCdS w różnych lokalizacjach (patrz tabele) na Wyspach Brytyjskich.

http://www.mod.uk/NR/rdonlyres/70A71F1A-83...rsionTrials.pdf.



Eksperymentowano wówczas na niczego nieświadomych ludziach, jak na królikach doświadczalnych, ale teraz na pewno już się tego nie robi. Prawda?



tlumaczenie : 1maciek11 http://www.youtube.com/user/1maciek11



LINK: http://www.youtube.com/watch?v=Ya1BhEEb_nk...&playnext=1
Ostatnio zmieniony pn kwie 27, 2009 4:58 pm przez Conspiracy, łącznie zmieniany 1 raz.
Jestem Głosem Twoich Myśli...

[ external image ]

Kiedy leżę w łóżku, mam mroczną przeszłość!
Awatar użytkownika
Niekwestionowany96
Infranin
Posty: 276
Rejestracja: śr mar 12, 2008 8:43 pm
Kontakt:

Re: Nie Rozmawiaj o Pogodzie

Post autor: Niekwestionowany96 »

To początek końca. Zbliżamy się dużymi krokami do poznania prawdziwego zła człowieczeństwa :(. Śledzę niebo oraz tworzone przez Iluminatów Chemitraile na niebie i mogę stwierdzić tylko jedno , że opryskiwania nasilają się w piorunującym tempie. Zauważyłem też pojawiającą się z wieczora na zmierzch mglę łudząco podobną do prawdziwej mgły. Mgła poprzedza dzień ciepły i pogodny a co te dupki w samolotach robią w ciepłe pogodne dni na niebie ? Rozpylają tą truciznę. W dzień rozpylania pod wieczór na niebie można zauważyć gołym okiem lekko przezroczystą zawiesinę unoszącą się już nie tak wysoko na niebie ponieważ z czasem trucizna opada w dół i rozrzedza się.
Zmiany Dla Niekwestionowanych

<div align='center'>[ external image ]
</div>
Mongoose
Infrzak
Posty: 32
Rejestracja: ndz maja 25, 2008 6:14 pm
Kontakt:

Re: Nie Rozmawiaj o Pogodzie

Post autor: Mongoose »

Widziałem filmik na Youtube gdzie gostek pomylił chemtrail z babim latem :D A co do samego tematu, to troche dziwne, przecież wszyscy oddychamy tym samym powietrzem. No chyba że "illuminaci" popylaja w maseczkach 24/7. To zwykle pozostałości pary wodnej, spalin itd. z silników samolotowych.
ODPOWIEDZ

Wróć do „TEORIE SPISKOWE”