Fight Club, M (masonic symbol), Two Towers, Plane... ;)

Filmy związane z teoriami spiskowymi, NWO
Awatar użytkownika
Conspiracy
Zaangażowany Infranin
Posty: 369
Rejestracja: pt lut 20, 2009 12:57 pm
Kontakt:

Fight Club, M (masonic symbol), Two Towers, Plane... ;)

Post autor: Conspiracy »

http://www.youtube.com/watch?v=LyEMzvdmktM





Może powinno się zacząć oglądać niektóre filmy pod kątem proroczych przekazów tego co mniej więcej czeka ludzkość w przyszłości? :)



Oczywiście sama teoria na temat tego filmu jest sporą nadinterpretacją.





[ external image ]





Ciekawe jest również istnienie jakiejś wklejanki w końcówce tego filmiku, bodajże w połowie 42 sekundy pojawia się na moment pewien (rzekłbym) kontrowersyjny obraz ;) Przekaz podprogowy czy zboczenie montażysty? :P



[ external image ]
Jestem Głosem Twoich Myśli...

[ external image ]

Kiedy leżę w łóżku, mam mroczną przeszłość!
Awatar użytkownika
Goodwill
Infrzak
Posty: 33
Rejestracja: wt gru 11, 2007 11:01 pm
Kontakt:

Re: Fight Club, M (masonic symbol), Two Towers, Plane... ;)

Post autor: Goodwill »

faktycznie cos w tym jest :> ja wiem ze masoni i illuminaci sie nie ukrywaja nawet daja nam do zrozumienia ze istnieja :P wielu tego nie moze zajarzyc - dali nam pelno swoich symboli ( obczajcie logo Toyoty ewidetnie widac oko ;)



jest powiedzenie " najciemniej jest pod latarnia " dlatego sie nie ukrywaja ale ze sie nie mowi o nich to ludzie o nich nic nie wiedza ;P



p.s. moze illuminaci chca zwalic wine na masonow jako swoich podwladnych parobow? i specjalnie zostawiaja slady? pozbywaja sie tych ktorych im nie beda potrzebni :P
Ostatnio zmieniony ndz maja 03, 2009 3:28 pm przez Goodwill, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Niekwestionowany96
Infranin
Posty: 276
Rejestracja: śr mar 12, 2008 8:43 pm
Kontakt:

Re: Fight Club, M (masonic symbol), Two Towers, Plane... ;)

Post autor: Niekwestionowany96 »

Podziemny Krąg :D Film wypas :D. A co do fabuły i zawartych scen w tym filmie to naprawdę mnie zaskoczyła ostatnia akcja z wyburzaniem budynków. Coś w tym jest... Iluminaci są w śród nas ;\
Ostatnio zmieniony ndz maja 03, 2009 3:52 pm przez Niekwestionowany96, łącznie zmieniany 1 raz.
Zmiany Dla Niekwestionowanych

<div align='center'>[ external image ]
</div>
Awatar użytkownika
Zit
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: pt sty 12, 2007 11:18 am
Kontakt:

Re: Fight Club, M (masonic symbol), Two Towers, Plane... ;)

Post autor: Zit »

Nie no to jest już moim zdaniem doszukiwanie się "spisku" ;) ale ciekawostka warta uwagi.



Co do filmu "podziemny krąg" - jeden z najlepszych swego gatunku :]
[ external image ]

,, Veni Vidi Vici" - przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem



Timeo Danaos Et Dona Ferentes ;)



**********Sol Omnibus Lucet!!!**********
Awatar użytkownika
Ogrzyslaw
Infrańczyk
Posty: 140
Rejestracja: ndz kwie 13, 2008 11:06 am
Kontakt:

Re: Fight Club, M (masonic symbol), Two Towers, Plane... ;)

Post autor: Ogrzyslaw »

[quote name='Zit' post='52537' date='nie, 03 maj 2009 - 19:31']Nie no to jest już moim zdaniem doszukiwanie się "spisku" ;) ale ciekawostka warta uwagi.



Co do filmu "podziemny krąg" - jeden z najlepszych swego gatunku :][/quote]





Musze się z tobą zgodzić w wielu filmach ludzie trzymają się za ręce tworząc przez to litrę M ale nie oznacza to ze masoni maczali w tym ręce co do burzenia to z tego co pamiętam burzyli budynki największych operatorów kart kredytowych co chyba by pokrzyżowało plany iluminatów.
"Współczesny świat znajduje się w stanie tak daleko posuniętego rozkładu, iż nie powinniśmy się obawiać, że się nie zawali."

[right]Nicolás Gómez Dávila[/right]
Awatar użytkownika
Conspiracy
Zaangażowany Infranin
Posty: 369
Rejestracja: pt lut 20, 2009 12:57 pm
Kontakt:

Re: Fight Club, M (masonic symbol), Two Towers, Plane... ;)

Post autor: Conspiracy »

[quote name='Ogrzyslaw' post='52543' date='nie, 03 maj 2009 - 22:18']Musze się z tobą zgodzić w wielu filmach ludzie trzymają się za ręce tworząc przez to litrę M ale nie oznacza to ze masoni maczali w tym ręce co do burzenia to z tego co pamiętam burzyli budynki największych operatorów kart kredytowych co chyba by pokrzyżowało plany iluminatów.[/quote]













Litera M w tym kontekście jeśli już cokolwiek oznacza to tłumacząc na polski zapewne jest to Miłość. Jeden mankament to fakt iż angielski odpowiednik tego słowa rozpoczyna się na inną literkę.



Ale nie w tym sęk. Zwykła scena SF. Przecież tak wiele osób się kocha i trzyma za ręce! Oni nie mogą być masonerią ;)



A ja pisałem już nieco wyżej o NADINTERPRETACJI rzeczowej sceny. Amen.
Jestem Głosem Twoich Myśli...

[ external image ]

Kiedy leżę w łóżku, mam mroczną przeszłość!
ODPOWIEDZ

Wróć do „TEORIE SPISKOWE”