Komentarze, uwagi do quizu

Konkursy, gry i zabawy
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Komentarze, uwagi do quizu

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='Ardai' post='53946' date='czw, 21 maj 2009 - 21:02']Przypuszczam, że skoro post zniknął, to wrzuciłem go do złego tematu przypadkiem. Mea culpa.[/quote]



W temacie Quizu nie komentujemy, dlatego przez przypadek Twój post zamiast zostać przeniesiony zniknął. Sorry.
Awatar użytkownika
CnK
Infrzak
Posty: 36
Rejestracja: pn wrz 24, 2007 11:59 am
Kontakt:

Re: Komentarze, uwagi do quizu

Post autor: CnK »

matino3, uwielbiam czytać twoje strzały... :D Są boskie :D
[ external image ]

"Absence of evidence is not evidence of absence..."
matino3
Infranin
Posty: 241
Rejestracja: pn kwie 27, 2009 7:45 pm
Kontakt:

Re: Komentarze, uwagi do quizu

Post autor: matino3 »

[quote name='CnK' post='54060' date='sob, 23 maj 2009 - 17:29']matino3, uwielbiam czytać twoje strzały... :D Są boskie :D[/quote]



Wiem, wiem ;D Dziękuje.
:)

Awatar użytkownika
hoo
Infrzak
Posty: 47
Rejestracja: pt kwie 04, 2008 9:10 pm
Lokalizacja: edekgogo@o2.pl
Kontakt:

Re: Komentarze, uwagi do quizu

Post autor: hoo »

[quote name='Aelreda' post='54347' date='pią, 29 maj 2009 - 21:02']Pytanie nr 26: Jak się nazywa technika, za pomocą której możliwe są kontakty ze światem duchowym?[/quote]



Moim zdaniem, źle sformułowane pytanie, nie istnieje taka technika LOL ......
Oczyszczaliście umysł, ale to, co zrobiliście, jest trochę niepoprawne - niezgodne z właściwą wiedzą i poglądami. (..) Jeśli wasza wiedza i poglądy są w najmniejszym stopniu niepoprawne, zostaniecie opanowani przez wypaczone poglądy.

Ignorancja nie pozwala wam osiągnąć zrozumienia i nie znacie niczego poza miłością

SUTRA SURANGAMA





"Jeśli zbyt długo patrzysz w czeluść, czeluść zaczyna patrzeć na ciebie"

Friedrich Nietzsche



"Bywają prawdy, które najlepiej przyswajają sobie mierne głowy, gdyż są dla nich najodpowiedniejsze, bywają prawdy, co tylko dla miernych duchów posiadają urok i ponętę"

Friedrich Nietzsche



"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."

Stanisław Lem
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: Komentarze, uwagi do quizu

Post autor: aelreda »

[quote name='hoo' post='54463' date='sob, 30 maj 2009 - 17:13']Moim zdaniem, źle sformułowane pytanie, nie istnieje taka technika LOL ......[/quote]





Hoo czytaj regulamin quizu, wszelkie komentarze i uwagi umieszczamy w tym temacie a nie w temacie quizu.

Co do pytania, nikt nie mówił, że będzie łatwo, to jest pytanie konkursowe, a użytkownicy mają główkować nad odpowiedzią.

Awatar użytkownika
hoo
Infrzak
Posty: 47
Rejestracja: pt kwie 04, 2008 9:10 pm
Lokalizacja: edekgogo@o2.pl
Kontakt:

Re: Komentarze, uwagi do quizu

Post autor: hoo »

Rozumiem, tylko, że pytanie jest błędnie sformułowane, przez co użytkownik quizu może się jedynie domyślać nad odpowiedzią.



słowo technika oznacza: "?wiedza na temat praktycznego wykorzystania osiągnięć nauki w przemyśle, transporcie, medycynie itp.; też: praktyczne wykorzystanie tej wiedzy?".



Więc pytanie jest jak najbardziej błędne, bo taka technika nie istnieje i to sprawa bezdyskusyjna.
Ostatnio zmieniony sob maja 30, 2009 3:44 pm przez hoo, łącznie zmieniany 1 raz.
Oczyszczaliście umysł, ale to, co zrobiliście, jest trochę niepoprawne - niezgodne z właściwą wiedzą i poglądami. (..) Jeśli wasza wiedza i poglądy są w najmniejszym stopniu niepoprawne, zostaniecie opanowani przez wypaczone poglądy.

Ignorancja nie pozwala wam osiągnąć zrozumienia i nie znacie niczego poza miłością

SUTRA SURANGAMA





"Jeśli zbyt długo patrzysz w czeluść, czeluść zaczyna patrzeć na ciebie"

Friedrich Nietzsche



"Bywają prawdy, które najlepiej przyswajają sobie mierne głowy, gdyż są dla nich najodpowiedniejsze, bywają prawdy, co tylko dla miernych duchów posiadają urok i ponętę"

Friedrich Nietzsche



"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."

Stanisław Lem
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: Komentarze, uwagi do quizu

Post autor: aelreda »

Rozumiem, że nie wierzycie w możliwości intelektualne ludzi, co tylko uwydatnia waszą ignorancję. Pytania są w taki a nie inny sposób formułowane.



Jeśli coś nie pasuje, to nie czytajcie - PROSTE!

Jak drut.



Zarówno Pantanal i Hoo, oboje jesteście obecnie zagrożeni za nieodpowiednią dyskusje w innych tematach. Radzę powstrzymać się od nadmiernego wylewu zbędnych komentarzy.



Tak, jest to oficjalne ostrzeżenie.

Awatar użytkownika
Ardai
Infrzak
Posty: 75
Rejestracja: sob lut 28, 2009 6:10 pm
Kontakt:

Re: Komentarze, uwagi do quizu

Post autor: Ardai »

Tak spojrzałem do tyłu i ośmielę się zaprotestować w związku z pytaniem 23. Pomijając już kwestię "dokładnego opisu", Vardamir jednego z przypadków nie opisał w ogóle.
The secret to successful analysis [...]: whenever possible, reduce matters to a single variable.

Mitth'raw'nuruodo

--

The most exciting phrase to hear in science, the one that heralds new discoveries, is not 'Eureka!', but 'That's funny ...'

Isaac Asimov
Awatar użytkownika
Grafik_NPN
Infrańczyk
Posty: 145
Rejestracja: sob lis 29, 2008 3:06 pm
Lokalizacja: twoi starzy
Kontakt:

Re: Komentarze, uwagi do quizu

Post autor: Grafik_NPN »

a co było do wygrania ?



/olol mam jakiegos warna - kie chamstwo
Ostatnio zmieniony ndz maja 31, 2009 1:29 pm przez Grafik_NPN, łącznie zmieniany 1 raz.
matino3
Infranin
Posty: 241
Rejestracja: pn kwie 27, 2009 7:45 pm
Kontakt:

Re: Komentarze, uwagi do quizu

Post autor: matino3 »

[quote name='Grafik' post='54584' date='nie, 31 maj 2009 - 17:27']a co było do wygrania ?



/olol mam jakiegos warna - kie chamstwo[/quote]



Do wygrania w Quizie jest chyba PenDrive 2 Gb, ale nie jestem pewien.

PS. Wygram go... za rok :D
Ostatnio zmieniony ndz maja 31, 2009 4:28 pm przez matino3, łącznie zmieniany 1 raz.
:)

ODPOWIEDZ

Wróć do „KONKURSY”