Komentarze, uwagi do quizu

Konkursy, gry i zabawy
Awatar użytkownika
CnK
Infrzak
Posty: 36
Rejestracja: pn wrz 24, 2007 11:59 am
Kontakt:

Re: Komentarze, uwagi do quizu

Post autor: CnK »

matino3, ja nawet nie wiem co to za serial jest, a podołałem... :D Droga do odpowiedzi w moim wypadku nie była tak prosta i krótka. Co więcej... trzeba było także zastosować taktykę eliminacji :P (Mecz się jeszcze nie zaczął, to mogę podyskutować) :D
[ external image ]

"Absence of evidence is not evidence of absence..."
Awatar użytkownika
Jacmu
Infrańczyk
Posty: 114
Rejestracja: pn wrz 01, 2008 6:55 pm
Kontakt:

Re: Komentarze, uwagi do quizu

Post autor: Jacmu »

No widzicie ludziska my też musimy się nieźle starać, żeby nie było tak łatwo o punkty ;)



W końcu to quiz z nagrodą... Nie może być za lekko ;)
świętokrzyski oddział INFRA

Pytania i wątpliwości dot. forum lub serwisu - napisz PW
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: Komentarze, uwagi do quizu

Post autor: aelreda »

[quote name='CnK' post='52703' date='wto, 05 maj 2009 - 20:27']matino3, ja nawet nie wiem co to za serial jest, a podołałem... :D Droga do odpowiedzi w moim wypadku nie była tak prosta i krótka. Co więcej... trzeba było także zastosować taktykę eliminacji :P (Mecz się jeszcze nie zaczął, to mogę podyskutować) :D[/quote]



A z ciekawości, gdzie znalazłeś odpowiedź na pytanie?

Awatar użytkownika
CnK
Infrzak
Posty: 36
Rejestracja: pn wrz 24, 2007 11:59 am
Kontakt:

Re: Komentarze, uwagi do quizu

Post autor: CnK »

A z ciekawości, gdzie znalazłeś odpowiedź na pytanie?


Najpierw moje poszukiwania doprowadziły mnie na jakieś hiszpańsko-języczne strony gdzie odnalazłem to słowo. Potem translacja na nasze, plus inne odrębne poszukiwania, które doprowadziły mnie do zupełnie innych dziedzin i zagadnień. A najlepszą podpowiedzią był... błąd osoby, która odpowiedziała jako pierwsza, ponieważ odpowiedziała ona tylko częściowo na pytanie - nie podała odpowiedzi na drugą jego część. A wtedy już pozostało tylko dopełnić formalności, wykorzystać odpowiedź kolegi... i wzbogacić ją o pełną odpowiedź, której znalezienie nie sprawiło już problemu. Odpowiedź została odnaleziona w jednym z artykułów, który opisywał tego typu zagadnienia.
Ostatnio zmieniony wt maja 05, 2009 7:38 pm przez CnK, łącznie zmieniany 1 raz.
[ external image ]

"Absence of evidence is not evidence of absence..."
matino3
Infranin
Posty: 241
Rejestracja: pn kwie 27, 2009 7:45 pm
Kontakt:

Re: Komentarze, uwagi do quizu

Post autor: matino3 »

[quote name='CnK' post='52708' date='wto, 05 maj 2009 - 23:38']Najpierw moje poszukiwania doprowadziły mnie na jakieś hiszpańsko-języczne strony gdzie odnalazłem to słowo. Potem translacja na nasze, plus inne odrębne poszukiwania, które doprowadziły mnie do zupełnie innych dziedzin i zagadnień. A najlepszą podpowiedzią był... błąd osoby, która odpowiedziała jako pierwsza, ponieważ odpowiedziała ona tylko częściowo na pytanie - nie podała odpowiedzi na drugą jego część. A wtedy już pozostało tylko dopełnić formalności, wykorzystać odpowiedź kolegi... i wzbogacić ją o pełną odpowiedź, której znalezienie nie sprawiło już problemu. Odpowiedź została odnaleziona w jednym z artykułów, który opisywał tego typu zagadnienia.[/quote]



Cwaniak ;P
:)

Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: Komentarze, uwagi do quizu

Post autor: aelreda »

CnK ma rację, można szukać po tematach i artykułach na forum. Dokładnie o termin hemografii pisałam ja. Wcześniej jak wściekła naszukałam się dokładnie 2 zdań w jakimś polskim artykule o tym. :)

Awatar użytkownika
CnK
Infrzak
Posty: 36
Rejestracja: pn wrz 24, 2007 11:59 am
Kontakt:

Re: Komentarze, uwagi do quizu

Post autor: CnK »

Najlepsze jest to, że ja nawet przez moment nie pomyślałem o tym aby szukać odpowiedzi na forum :P Zapamiętam to sobie na następny raz :P Czasem zwykłe szczęście daje więcej niż umiejętne poszukiwania czy wiedza :) Przy okazji tej sprawy widać, iż trzeba dokładnie przedstawiać swoje odpowiedzi, ponieważ czasem mogą one działać na naszą niekorzyść ;)
[ external image ]

"Absence of evidence is not evidence of absence..."
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: Komentarze, uwagi do quizu

Post autor: aelreda »

Masz rację CnK. Poza tym quiz jest utrzymany w tematyce forum, więc czasem i odpowiedzi z forum bądź ze strony głównej infry będą pochodzić :)

Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: Komentarze, uwagi do quizu

Post autor: Aylinn »

[quote name='CnK' post='52708' date='wto, 05 maj 2009 - 21:38']Najpierw moje poszukiwania doprowadziły mnie na jakieś hiszpańsko-języczne strony gdzie odnalazłem to słowo. Potem translacja na nasze, plus inne odrębne poszukiwania, które doprowadziły mnie do zupełnie innych dziedzin i zagadnień. A najlepszą podpowiedzią był... błąd osoby, która odpowiedziała jako pierwsza, ponieważ odpowiedziała ona tylko częściowo na pytanie - nie podała odpowiedzi na drugą jego część. A wtedy już pozostało tylko dopełnić formalności, wykorzystać odpowiedź kolegi... i wzbogacić ją o pełną odpowiedź, której znalezienie nie sprawiło już problemu. Odpowiedź została odnaleziona w jednym z artykułów, który opisywał tego typu zagadnienia.[/quote]



JA w google wpisąłam angielską nazwę i wyskoczyło od razu, ale się spóźniłam. ;)
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: Komentarze, uwagi do quizu

Post autor: aelreda »

Dla ciekawskich przykład hemografii, na razie jedynego zdjęcia, które zdołałam znaleźć.



[ external image ]

ODPOWIEDZ

Wróć do „KONKURSY”