Komentarze, uwagi do quizu

Konkursy, gry i zabawy
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Komentarze, uwagi do quizu

Post autor: Rysiek23 »

Tu możecie wpisywać swoje uwagi, komentarze, prośby i zażalenia do quizu Infra :)
matino3
Infranin
Posty: 241
Rejestracja: pn kwie 27, 2009 7:45 pm
Kontakt:

Re: Komentarze, uwagi do quizu

Post autor: matino3 »

Kurcze :P Myślałem, że to będzie łatwiejsze, np. rozwiń skrót NOL. :D A tu jakieś dziwne zwierzaki do zidentyfikowania :P
:)

Awatar użytkownika
CnK
Infrzak
Posty: 36
Rejestracja: pn wrz 24, 2007 11:59 am
Kontakt:

Re: Komentarze, uwagi do quizu

Post autor: CnK »

matino3, spokojnie. Przeglądając jak wyglądał poprzedni konkurs tego typu, można dojść do wniosku, iż pytania będą różne. Zapewne trafi się coś w czym TY będziesz mocny :) A za jakiś czas ktoś inny :) Czyhaj tylko na "swoją dziedzinę" i potem już jakoś pójdzie... :) Zobaczymy czym zaskoczą nas dzisiaj.
[ external image ]

"Absence of evidence is not evidence of absence..."
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: Komentarze, uwagi do quizu

Post autor: aelreda »

Spokojnie poczekajcie do 19 :)

Awatar użytkownika
CnK
Infrzak
Posty: 36
Rejestracja: pn wrz 24, 2007 11:59 am
Kontakt:

Re: Komentarze, uwagi do quizu

Post autor: CnK »

Ja i matino3 już siedzimy z encyklopediami na kolanach... :D :D :D
[ external image ]

"Absence of evidence is not evidence of absence..."
Awatar użytkownika
CnK
Infrzak
Posty: 36
Rejestracja: pn wrz 24, 2007 11:59 am
Kontakt:

Re: Komentarze, uwagi do quizu

Post autor: CnK »

Takie małe info dla opiekuna konkursu : Przed chwilą opiekun nie zaliczył odpowiedzi osobie, która odpowiedziała przede mną. Powodem była edycja postu. Taka padła przyczyna nieprzyjęcia odpowiedzi. W tym akurat przypadku pytanie składało się z tak jakby dwóch pytań "Co to jest ?" i "Podaj inną nazwę". Pierwsza odpowiedź (ta "odrzucona") składała się tylko z jednej (brak było drugiej), a mimo to powodem była edycja... ale zresztą ja nie o tym...



Z tego też powodu chciałbym przypomnieć, iż mój post z odpowiedzią na pytanie nr. 1 również był edytowany - po dodaniu odpowiedzi, w pośpiechu dodałem P.S.'a jako swoistego rodzaju podziękowanie. Jeśli tak to zapewne i ta odpowiedź nie powinna zostać uznana, mimo, iż edycja dotyczyła P.S.'a a nie konkretnej odpowiedzi...



Skoro tak, to chyba ja również powinienem zostać "ukarany"... ;) Edycja była niepotrzebna i niezwiązana z odpowiedzią, lecz zawsze to edycja. Proszę o rozpatrzenie mojego apelu - chcę tylko aby wszystko rozgrywało się zgodnie i na równi :)
[ external image ]

"Absence of evidence is not evidence of absence..."
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: Komentarze, uwagi do quizu

Post autor: aelreda »

CnK po konsultacji z Rysiem nie uznałam odpowiedzi Quetesha bowiem, ani ja ani inni modzi pomagający przy quizie nie zanotowali czego edycja dotyczyła. Jeśliby użytkownik Quetesh nie edytował a próbował na drugą część pytania odpowiedzieć prawdopodobnie dostałby punkt.

W Twoim przypadku CnK widziałam post przed edycją i jak sam nawet napisałeś, dotyczyła podziękowań dla znajomej, która podesłała Ci zdjęcia osobliwych zwierząt. Więc Twoja edycja postu nie dotyczyła odpowiedzi.

Karanie i nie przyznanie punktu w przypadku edycji postu odnosi się tylko i wyłącznie do odpowiedzi.

Awatar użytkownika
CnK
Infrzak
Posty: 36
Rejestracja: pn wrz 24, 2007 11:59 am
Kontakt:

Re: Komentarze, uwagi do quizu

Post autor: CnK »

Ok, ja zrobiłem co do mnie należało, poinformowałem i przekazałem moje wnioski, reszta należała do was. Tak więc, idę oglądać Ligę Mistrzów, czytając przy okazji encyklopedię na kolanach, przygotowując się do kolejnych "konkursowych wyzwań" ;)
[ external image ]

"Absence of evidence is not evidence of absence..."
matino3
Infranin
Posty: 241
Rejestracja: pn kwie 27, 2009 7:45 pm
Kontakt:

Re: Komentarze, uwagi do quizu

Post autor: matino3 »

Tego słówka z pytania nr 2 nie było nawet na Wikipedii! :D:D Niesamowite...
:)

Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: Komentarze, uwagi do quizu

Post autor: aelreda »

[quote name='matino3' post='52701' date='wto, 05 maj 2009 - 20:16']Tego słówka z pytania nr 2 nie było nawet na Wikipedii! :D :D Niesamowite...[/quote]



Widzisz matino, pewnych rzeczy nie znajdzie się w wiki, to nie jest aż taka dobra encyklopedia :)

Także polecam serial Miracles, tam jest o tym mowa. :)
Ostatnio zmieniony wt maja 05, 2009 6:22 pm przez aelreda, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „KONKURSY”