Getto Obcych - District 9

Filmy poświęcone fenomenowi UFO
Awatar użytkownika
Grafik_NPN
Infrańczyk
Posty: 145
Rejestracja: sob lis 29, 2008 3:06 pm
Lokalizacja: twoi starzy
Kontakt:

Re: Getto Obcych - District 9

Post autor: Grafik_NPN »

Xedos ale to NIE TEN film :D to o czym mówisz to krótkometrażowy pierwowzór (pt. Alive in Joburg http://www.filmweb.pl/f349366/Alive+in+Joburg,2005 )

my mówimy o pełnometrażowym (District 9 http://www.filmweb.pl/f464478/Dystrykt+9,2009 )



Co do samego dziewiątego dystryktu nr.9

Film jest wg mnie genialny. Owszem są zawiedzione głosy, ale może dlatego, że spodziewaliście sie historii o UFO i kosmitach. Kosmici to tylko pretekst do pokazania prawdziwej ludzkiej natury - bo jest to film o LUDZIACH właśnie :)

i pod tym kątem należy go rozpatrywać. Do tego zwróćmy uwagę na samą historię RPA (analogia jest jasna).



Podsumowanie:

Przemyślany, przekonujący, prawdziwy i bezkompromisowy 9,5/10
Awatar użytkownika
Niekwestionowany96
Infranin
Posty: 276
Rejestracja: śr mar 12, 2008 8:43 pm
Kontakt:

Re: Getto Obcych - District 9

Post autor: Niekwestionowany96 »

No i widać kto nie oglądał filmu i plecie głupoty. Xedos ale popełniłeś gafę na maxa !!
Zmiany Dla Niekwestionowanych

<div align='center'>[ external image ]
</div>
ferdas
Infrańczyk
Posty: 135
Rejestracja: pt kwie 17, 2009 6:41 pm
Kontakt:

Re: Getto Obcych - District 9

Post autor: ferdas »

Jestem świeżo po seansie i film jest świetny. Czekałem na niego długo i się nie zawiodłem, polecam wszystkim :D
Ostatnio zmieniony pn wrz 07, 2009 1:03 am przez ferdas, łącznie zmieniany 1 raz.
xedos
Homo Infranius
Posty: 467
Rejestracja: sob wrz 13, 2008 1:26 pm
Kontakt:

Re: Getto Obcych - District 9

Post autor: xedos »

Jaką gafę? Obejrzałem tylko to, co przedłożyliście, czyli trajlery i o tym mówię. Nie wiem w czym problem i tragedia. Oj dzieciaki, dzieciaki nie ładnie:)



[quote name='xedos' post='60879' date='pon, 07 wrz 2009 - 07:42']Jaką gafę? Obejrzałem tylko to, co przedłożyliście, czyli trajlery i o tym mówię. Nie wiem w czym problem i tragedia. Oj dzieciaki, dzieciaki nie ładnie:) Dobra, pójdę ale jak znowu zasnę to złapię i przetrzepię skórę :rolleyes:[/quote]
Ostatnio zmieniony pn wrz 07, 2009 5:44 am przez xedos, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
aabb
Infrańczyk
Posty: 156
Rejestracja: wt sty 15, 2008 6:13 pm
Kontakt:

Re: Getto Obcych - District 9

Post autor: aabb »

[quote name='Grafik' post='60862' date='nie, 06 wrz 2009 - 23:42']- bo jest to film o LUDZIACH właśnie :)[/quote]

Tu się zgodzę, to ta lepsza strona filmu - dla niej film wart obejrzenia. Kosmici są tu tylko pretekstem - ale dobrze by było, żeby ten pretekst był lepiej przedstawiony i skonstruowany :)
Awatar użytkownika
Grafik_NPN
Infrańczyk
Posty: 145
Rejestracja: sob lis 29, 2008 3:06 pm
Lokalizacja: twoi starzy
Kontakt:

Re: Getto Obcych - District 9

Post autor: Grafik_NPN »

btw film jest luźno oparty o wydarzenia w district 6 cape town
chmura
Infrzak
Posty: 39
Rejestracja: pn mar 26, 2007 2:20 pm
Kontakt:

Re: Getto Obcych - District 9

Post autor: chmura »

Co mi najbardziej utkwilo do dzisjaj w pamieci po filmie to "egzoszkielet", inaczej "zbroja" przekazujaca bol nosicielowi, no porsze was... ]:-> ale to zapewne dla udramatyzowania sceny , i to nie jedyny kwiatek z filmu. Zawiodlem sie ogolnie
ODPOWIEDZ

Wróć do „ZJAWISKO UFO”