Moje poprzednie wcielenie?

Zagadka doświadczeń z pogranicza śmierci (NDE), tematy związane z nurtującą odwiecznie ludzi kwestią życia po życiu.
Krystyna
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: wt paź 14, 2008 8:38 am
Kontakt:

Re: Moje poprzednie wcielenie?

Post autor: Krystyna »

[quote name='Jacmu' post='52964' date='nie, 10 maj 2009 - 22:45']Tak nie bardzo mnie to przekonuje.



Reinkarnacja jest sprzeczna z moją wiarą, ale nie mieszajmy w to wiary, tylko starajmy się podejść trochę bardziej naukowo...



Fakt, że ze świata dochodzą różne informacje o ludziach, którzy pamiętają swoje poprzednie wcielenia (nawet był niedawno artykuł w serwisie), ale może mi ktoś odpowiedzieć dlaczego podobnych relacji jest tak mało? Dlaczego nie każdy pamięta co robił "w poprzednim życiu". A właściwie co robił w poprzednich wcieleniach (liczba mnoga) bo sama reinkarnacja to podróż duszy przez wiele istnień cielesnych...[/quote]

Powiem tak, nikt dokładnie nie wie jak to jest z ta reinkarnacją. Podobno na własne zyczenie nie pamiętamy poprzednich wcieleń. Ja też maiłam dziwne przezycie na jawie. Bylam na turnieju rycerskim w starym zamczysku średniowiecznym.

W momencie jak rycerze przystapili do walki. Chciałam krzyknąć " nie" to było takie silne, że nie mogłam dojść do siebie. W tym newralgicznym momencie czulam ogromny strach i chciało mi się płakac. Nijak moje odczucie miało się do sytuacji.

Wytłumaczy ktoś tą sytuację?



[quote name='Jacmu' post='52964' date='nie, 10 maj 2009 - 22:45']Tak nie bardzo mnie to przekonuje.



Reinkarnacja jest sprzeczna z moją wiarą, ale nie mieszajmy w to wiary, tylko starajmy się podejść trochę bardziej naukowo...



Fakt, że ze świata dochodzą różne informacje o ludziach, którzy pamiętają swoje poprzednie wcielenia (nawet był niedawno artykuł w serwisie), ale może mi ktoś odpowiedzieć dlaczego podobnych relacji jest tak mało? Dlaczego nie każdy pamięta co robił "w poprzednim życiu". A właściwie co robił w poprzednich wcieleniach (liczba mnoga) bo sama reinkarnacja to podróż duszy przez wiele istnień cielesnych...[/quote]

Powiem tak, nikt dokładnie nie wie jak to jest z ta reinkarnacją. Podobno na własne zyczenie nie pamiętamy poprzednich wcieleń. Ja też maiłam dziwne przezycie na jawie. Bylam na turnieju rycerskim w starym zamczysku średniowiecznym.

W momencie jak rycerze przystapili do walki. Chciałam krzyknąć " nie" to było takie silne, że nie mogłam dojść do siebie. W tym newralgicznym momencie czulam ogromny strach i chciało mi się płakac. Nijak moje odczucie miało się do sytuacji.

Wytłumaczy ktoś tą sytuację?
Awatar użytkownika
Niekwestionowany96
Infranin
Posty: 276
Rejestracja: śr mar 12, 2008 8:43 pm
Kontakt:

Re: Moje poprzednie wcielenie?

Post autor: Niekwestionowany96 »

No trochę wam zazdroszczę tych wszystkich przeżyć związanych z poprzednim wcieleniem :). Ja np. nie miewałem żadnych z tych obrazów przed oczami jak opisywaliście wcześniej ale czuje nieuzasadnioną wieź z kosmosem. Nie wiem jak to nazwać ale wydaje mi się że przyleciałem z kosmosu :D. Kiedyś w szkole (były to czasy gimnazjum) na lekcji geografii moja wychowawczyni stwierdziła że dziwny jestem i że chyba z księżyca lub z marsa przyleciałem ha ha. A teraz bardziej poważnie. Uwielbiam patrzeć w gwiazdy. Słucham często muzyki elektronicznej tak zwanego techno , trance itp. Ten rodzaj muzyki kojarzy mi się z czymś kosmicznym. Zastanawiam się nad regresją hipnotyczną :D. Być może coś pojawi mi się przed oczyma z poprzedniego wcielenia :D.
Zmiany Dla Niekwestionowanych

<div align='center'>[ external image ]
</div>
Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: Moje poprzednie wcielenie?

Post autor: asiatko31 »

Niekwestionowany mnie też (ciągnie od małego) żeby obserwować , taką nieuzasadnioną wieź z kosmosem i z przyrodą/siła natury. Wiec kto wie może byłam ..... Mam nadzieje ze przyjdzie taki dzień ze choć tyci sobie przypomnę..... :D :P :D
Ostatnio zmieniony czw lip 09, 2009 5:04 pm przez asiatko31, łącznie zmieniany 1 raz.
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
Awatar użytkownika
Niekwestionowany96
Infranin
Posty: 276
Rejestracja: śr mar 12, 2008 8:43 pm
Kontakt:

Re: Moje poprzednie wcielenie?

Post autor: Niekwestionowany96 »

W poprzednim wcieleniu byłem Szarakiem. Teraz to wiem na pewno ha ha ha :D
Ostatnio zmieniony czw lip 09, 2009 6:44 pm przez Niekwestionowany96, łącznie zmieniany 1 raz.
Zmiany Dla Niekwestionowanych

<div align='center'>[ external image ]
</div>
Awatar użytkownika
troll85
Infrańczyk
Posty: 128
Rejestracja: pn sie 13, 2007 3:37 pm
Kontakt:

Re: Moje poprzednie wcielenie?

Post autor: troll85 »

są jakieś sprawdzone sposoby aby dowiedzieć się kim się było kilka wcieleń wstecz ? wiem ze w hipnozie, channelinu oraz na seansie spirytystycznym można, ale nie zawsze są to prawdziwe informacje
spacemaster92
Full Active
Posty: 544
Rejestracja: sob paź 04, 2008 10:07 am
Kontakt:

Re: Moje poprzednie wcielenie?

Post autor: spacemaster92 »

ale co ci to do że będziesz wiedzieć kim byłeś w poprzednim wcieleniu?
Czy wiesz że tylko jedno naciśnięcie guzika może przekreślić 10 000 lat ludzkiej cywilizacji ? A to ...będzie dopiero początek końca .


"Laa shay'a waqi'un mutlaq bale kul'un mumkin"
 
"Jedno ziarenko ryżu może przechylić szale. Jeden człowiek może odmienić losy całego świata"
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: Moje poprzednie wcielenie?

Post autor: aelreda »

spacemaster nie trudź się. Nie ważne co napiszesz, ten pan nie będzie nigdy zadowolony.

Awatar użytkownika
Lazy
Full Active
Posty: 546
Rejestracja: pn paź 01, 2007 9:35 pm
Kontakt:

Re: Moje poprzednie wcielenie?

Post autor: Lazy »

spacemaster92
ale co ci to do że będziesz wiedzieć kim byłeś w poprzednim wcieleniu?
Dokładnie nic.Liczy się obecne.Przynajmniej można coś zrobić ze sobą.Nie żyjmy przeszłością,to już było.
ŻYCIE JEST TYLKO GRĄ

WSZYSTKO,CZYM ONO JEST,TO ILUZJA,ALE WY,GRACZE,DOSZLIŚCIE DO PRZEKONANIA,ŻE TO JEDYNA RZECZYWISTOŚĆ
Awatar użytkownika
troll85
Infrańczyk
Posty: 128
Rejestracja: pn sie 13, 2007 3:37 pm
Kontakt:

Re: Moje poprzednie wcielenie?

Post autor: troll85 »

co w tym dziwnego ze jestem ciekaw ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „ŻYCIE PO ŻYCIU &amp; NDE”