Moje poprzednie wcielenie?

Zagadka doświadczeń z pogranicza śmierci (NDE), tematy związane z nurtującą odwiecznie ludzi kwestią życia po życiu.
Awatar użytkownika
troll85
Infrańczyk
Posty: 128
Rejestracja: pn sie 13, 2007 3:37 pm
Kontakt:

Re: Moje poprzednie wcielenie?

Post autor: troll85 »

mogłeś być moim niewolnikiem i przerzucać piasek po pustyni całymi latami bo akurat tak mi się umyślało, czego sie tak boicie i unikacie poznania swoich poprzednich wcieleń ?
Awatar użytkownika
Lukass
Infrzak
Posty: 66
Rejestracja: ndz kwie 20, 2008 5:00 pm
Kontakt:

Re: Moje poprzednie wcielenie?

Post autor: Lukass »

Pantanal są osoby które pamiętają poprzednie wcielenia. Można je też zobaczyć podczas OOBE.
Przemek
Homo Infranius
Posty: 425
Rejestracja: pn lip 09, 2007 2:11 pm
Kontakt:

Re: Moje poprzednie wcielenie?

Post autor: Przemek »

Znów negujesz coś co jest realne. Chłopie masz jakieś problemy emocjonalne czy co innego? skoro twierdzisz, że OOBE jest abusrdalne to moze napiszesz z łaski swojej dlaczego?? Co do wiarygodnosci to widać w Twoim toku myślenia, że tylko Ty jesteś dla siebie wiarygodny. Nie chce nawet myśleć kim mogłeś być w poprzednim wcieleniu ale rewelacji nie wróże.

Ja często mam tak, że będąc lub robiąc coś pierwszy raz, mam przed oczami wspomnienie, że już tu byłem i robiłem tą rzecz.
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Moje poprzednie wcielenie?

Post autor: ADAX »

Mi natomiast się czasami śnią rzeczy przeróżne, ale żadne "obrazy" czy tam krótkie "filmiki" nie pojawiają mi się. Może jedynie gdy czuje jakiś zapach, smak, widzę coś, wtedy przychodzi dziwne uczucie, że skądś już to znam. Wierzę w reinkarnacje bo to ma sens.
Przemek
Homo Infranius
Posty: 425
Rejestracja: pn lip 09, 2007 2:11 pm
Kontakt:

Re: Moje poprzednie wcielenie?

Post autor: Przemek »

Nie Pantanalu to raczej otwartość umysłu. Nie jestem fanatykiem religijnym, nie jestem również związany z żadną sektą, ani innym medium. Uwolnij czasem swój sztywny światopogląd, a przekonasz się, że można wiele rzeczy dostrzec.
Awatar użytkownika
Conspiracy
Zaangażowany Infranin
Posty: 369
Rejestracja: pt lut 20, 2009 12:57 pm
Kontakt:

Re: Moje poprzednie wcielenie?

Post autor: Conspiracy »

Ludy negroidalne zamieszkujące Afrykańskie dżungle które jeszcze bronią się przed przesiąknięciem cywilizacją praktykują podróże poza ciałem po wypiciu mikstury stworzonej przez szamana - wpadają w trans w którym ich dusza opuszcza ciało i swobodnie wędruje, w tym czasie, pozostawione ciało wpada w drgawki i szaman obraca je głową do ziemi i smaruje czymś aby uchronić przed przejęciem go przez nie pożądane "stwory"... Gdy dusza powraca to osobnik jest wstanie zdać relacje o tym co dzieje się kilometry dalej.
Jestem Głosem Twoich Myśli...

[ external image ]

Kiedy leżę w łóżku, mam mroczną przeszłość!
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Moje poprzednie wcielenie?

Post autor: ADAX »

[quote name='Conspiracy' post='59841' date='śro, 19 sie 2009 - 10:27']Ludy negroidalne zamieszkujące Afrykańskie dżungle które jeszcze bronią się przed przesiąknięciem cywilizacją praktykują podróże poza ciałem po wypiciu mikstury stworzonej przez szamana - wpadają w trans w którym ich dusza opuszcza ciało i swobodnie wędruje, w tym czasie, pozostawione ciało wpada w drgawki i szaman obraca je głową do ziemi i smaruje czymś aby uchronić przed przejęciem go przez nie pożądane "stwory"... Gdy dusza powraca to osobnik jest wstanie zdać relacje o tym co dzieje się kilometry dalej.[/quote]



ciekawe, ale co ma to wspólnego z tematem ? ;)
spacemaster92
Full Active
Posty: 544
Rejestracja: sob paź 04, 2008 10:07 am
Kontakt:

Re: Moje poprzednie wcielenie?

Post autor: spacemaster92 »

Troll i Pantanal jak macie się zamiar kłucić to se na priwie piszcie.



A co do tematu to uważam, że reinkarnacja jest bo nie wiem czy takie dzieci mogłyby w tak młodym wieku wymysleć taką historie ze szczegółami wliczając w to imieno lokatorów danego miejsca :D
Czy wiesz że tylko jedno naciśnięcie guzika może przekreślić 10 000 lat ludzkiej cywilizacji ? A to ...będzie dopiero początek końca .


"Laa shay'a waqi'un mutlaq bale kul'un mumkin"
 
"Jedno ziarenko ryżu może przechylić szale. Jeden człowiek może odmienić losy całego świata"
ODPOWIEDZ

Wróć do „ŻYCIE PO ŻYCIU & NDE”