Czarna zjawa

Listy forumowiczów i czytelników. Podziel się swoim niezwykłym przeżyciem!
Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: Czarna zjawa

Post autor: asiatko31 »

Orson wytłumaczy mi dlaczego coraz więcej istotek opisuje/mówi podobne przeżycia? Czy wszyscy mają zwidy złudzenie co do czarnej zjawy ?( czy jak tam wolisz ) Pytasz się tez jego czy coś jadł/ problemy żołądkowe/ i z krążeniem. Powiedz mi co ma piernik do wiatraka. Czyli co ma żołądek do czarnej zjawy? Bo tu jest mi ciężko zrozumieć.

Co do halucynacji niektóre istotki nazywają halucynacją a Indianie wizjami .... ;)
Ostatnio zmieniony śr wrz 09, 2009 6:22 pm przez asiatko31, łącznie zmieniany 1 raz.
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: Czarna zjawa

Post autor: asiatko31 »

Jak dobrze pamietam na forum jest tez temat o Ludzie cienia oraz Czarna postać gdzie istotka widziała 2 m postać czarna to samo można spotkać na innych forach pt. czarna zjawa , czarna postać , czarni ludzie , i o cienistych ludziach. Pisząc ze widzieli w realu postać która miała kształt człowieka i była czarna a ich pojawieniu się towarzyszy dziwne uczucie.

Co do ostrych potrawach/ problemów żołądkowych być może ze jest to indywidualny przypadek dla każdego. Ale tu jakoś nie mogę tego pojąć znam kilka osób które maja często problemy żołądkowe zemną na czele i ani razu nie spotkały tej czarnej postać gdy np. bolał żołądek czy tez jadł coś ostrego .
Ostatnio zmieniony śr wrz 09, 2009 7:01 pm przez asiatko31, łącznie zmieniany 1 raz.
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: Czarna zjawa

Post autor: asiatko31 »

To dlaczego te istotki opisują ze widzieli czarną postać 2m i przy tym mieli towarzyszy dziwne uczucie? Jeśli to były omamy to każdy z nich powinien widząc co innego. Tu można wyliczać i wyliczać.
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: Czarna zjawa

Post autor: asiatko31 »

Jeśli widziałeś na jawie i raz podczas paraliżu przysennego te czarne postacie. To czy możesz chociaż tyci coś więcej napisać? Jeśli chodzi o te omamy to jakoś mnie to nie przekonuje. (czy jak tam wolisz) Nadal będę twierdzić ze jeśli istotka ma omamy to każdy powinien widzieć co innego a nie ze wszyscy opisują to samą postać. co do wzrostu to jeszcze się zgodzę. Jeśli chodzi o to ze napisałam ze można wliczać i wliczać wierz teraz jest mi trudno wypisać. no ale jeśli tak ci bardzo zależny to będę strzelać. :P np. zwierze, jakiś pojazd który jedzie w jego kierunku itp podkreślam teraz to strzelam ;)
Ostatnio zmieniony śr wrz 09, 2009 7:31 pm przez asiatko31, łącznie zmieniany 1 raz.
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: Czarna zjawa

Post autor: asiatko31 »

[quote name='Orson' post='61010' date='śro, 09 wrz 2009 - 22:43']Ok, jutro dam Ci znać na privie i opiszę to.[/quote]



Ok Dzięki





[quote name='Orson' post='61010' date='śro, 09 wrz 2009 - 22:43']Hmmm, analogia jest tutaj prosta- niektórzy nie wierzą, że kataru nie da się wyleczyć, a nie da się go wyleczyć:P. Niektórzy nadal nie wierzą, że epilepsja nie jest efektem tańca Świętego Wita, czy opętania, tylko chorobą. Co nie zmienia faktu:).

I zaznaczam po raz kolejny, że używasz pewnego uogólnienia (a na uogólnieniach bazuje np: mentalizm), że są to te same postaci. Nie- one są zbliżone, ale nie takie same. Jedyny punkt wspólny to taki, iż cechuje je pewna forma ciemności, mroku, niewyraźnie linie i zarysy.[/quote]



co do kataru hmm katar co jakiś czas powraca. wiec na upartego mozna powiedzieć ze nie da się wyleczyć ;)



św. Wita jest Przyzywany podczas epilepsji stąd tzw. choroba św. Wita....... Tak jest to choroba. Na pewno nie jest to opętanie.



[quote name='Orson' post='61010' date='śro, 09 wrz 2009 - 22:43']No, jeśli już się zobowiązałaś, to trzymam za język:P. Ja już taki jestem:P[/quote]



Dałam już 2 przykłady



[quote name='Orson' post='61010' date='śro, 09 wrz 2009 - 22:43']Ale to jest odnośnie czego? W sensie, że odnośnie czego jest to zwierzę, jakiś pojazd?

Powtórzę jeszcze raz: Pewne wyobrażenia, dokładnie jak twierdzenia Forera, są ogólne, różnią się szczegółami, czy też formą, często bardzo istotnie, ale ich jeden wspólny punkt (w tym przypadku omam wynikający z gry światła i cienia, z przymroczenia, z synestezji, czy wielu innych) kusi ludzki umysł do unifikacji.

Stąd Twoje stwierdzenie, że to każda postać, czy bezkrytyczność Horror, w stosunku do tego co przeżył itp. Na takich zasadach pracy ludzkiego mózgu działa hipnoza i mentalizm, które dla postronnych mogą wydawać się magią. To tak w pakiecie dodałem:).[/quote]



Powiedziałam ze będę strzelać i dałam 2 przykłady czyli te zwierze i pojazd. Ze istotka jeśli ma juz te omamy to powinna widzieć np. zwierze 2 pojazd a 3 jeszcze coś innego. Drogi orsonie tu możesz powtarzać..... ale ja i tak będę twierdzić ze w trakcie omamów każdy powinien widzieć co innego a nie tą czarną postać......
Ostatnio zmieniony śr wrz 09, 2009 8:25 pm przez asiatko31, łącznie zmieniany 1 raz.
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE I HISTORIE CZYTELNIKÓW”