Czarna zjawa

Listy forumowiczów i czytelników. Podziel się swoim niezwykłym przeżyciem!
Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: Czarna zjawa

Post autor: asiatko31 »

Ja mam pewne doświadczenie ale i tak wole wezwać profesjonalistę. Bo wiem ze wszystko możne się wydarzyć....... Przy okazji mogę czegoś nowego się dowiedzieć/uczyć Jeśli będzie to możliwe.
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
Auegamma
Infrzak
Posty: 31
Rejestracja: sob maja 03, 2008 8:44 pm
Kontakt:

Re: Czarna zjawa

Post autor: Auegamma »

przypomniałaś mi coś, wczoraj, przechodząc się po Empiku w poszukiwaniu jakiejś użytecznej rzeczy natrafiłem na gazetę / magazyn pt: Być jak Jezus, w zadumie stwierdziłem iż to jest niesprawiedliwe, ograniczać się jedynie do fizycznej manifestacji uduchowionej istoty, kiedy każdy z nas jest w stanie bezgranicznie poznać cały świat zwracając się do własnej manifestacji boskich energii, jako wielowymiarowe istoty jesteśmy w wielu miejscach w jednym czasie, obdarzeni ego aby móc radzić sobie w świecie materialnym, być w jednym miejscu w jednym czasie, porzucając ego porzucamy ograniczenia, tak więc dlaczego ograniczać się do bycia Jezusem, gdy możemy od razu przejść do sedna sprawy, być Bogiem, zjednać się z Bogiem, istnieć w Bogu, ale jak dla mnie, rozumieć jak Bóg oraz mieć świadomość Boga jest lepszą afirmacją;



aby podsumować co było napisane, jeżeli się boimy to w strachu będziemy żyć, porzucając ograniczenia uświadamiamy sobie istnienie otwartych drzwi których świadomość istnienia była zaćmiona świadomością ograniczeń;

Auegamma
Ostatnio zmieniony śr maja 20, 2009 9:24 am przez Auegamma, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Konrad666
Infrańczyk
Posty: 152
Rejestracja: śr maja 13, 2009 9:15 am
Kontakt:

Re: Czarna zjawa

Post autor: Konrad666 »

Hmmm... niestety nie znam za bardzo takich metod jak wymieniłeś. A dźwięki mi nie przeszkadzają, mimo, że nie są to zwykłe dźwięki. Cały czas słychać stukanie, czy coś takiego. Prawie codziennie. Na razie za bardzo się tym nie przejmuję, a co z tym zrobić to zostawię do podjęcia decyzji rodzicom. Poczekamy aż mama wróci z zagranicy i wtedy mamy dać na mszę za zmarłych z tego domu. (oprócz cioci, wcześniej umarł w tym domu wuj). Potem zobaczymy, czy będzie działo się to znów. Od chwili nawiedzenia mojego domy i incydentu z krzyżykiem modlę się za zmarłych w nadziei, że to pomoże...
Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: Czarna zjawa

Post autor: asiatko31 »

Konrad. Wierz mszę za duszyczkę zawsze i w każdej chwili można dać. To samo zapalić świeczkę też można. Auegamma ma racje.... Prędzej czy później będzie trzeba wypędzić tę zjawę. ( Niech wraca skąd przyszła ... ) A jak sie nie zna żadnych metod to trzeba wezwać kogoś kto ma doświadczenie Dobra istota, duszyczka z rodziny nie zachowuje się tak, ani nie wygląda tak jak ta czarna zjawa. Wiec na pewno to nie jest też twój wujek.



Wiem ze jest też taka metoda ze o. godz 3. Odmówić różaniec wodą święconą narysować kształt kółka na ziemi w środku namalować krzyż, a potem na czole. Zapalić 4 białe świeczki wokół tego kręgu...... Ale tak jak wcześniej napisałam wole kogoś kto ma doświadczenie /profesjonalistę
Ostatnio zmieniony śr maja 20, 2009 11:20 am przez asiatko31, łącznie zmieniany 1 raz.
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
Awatar użytkownika
Konrad666
Infrańczyk
Posty: 152
Rejestracja: śr maja 13, 2009 9:15 am
Kontakt:

Re: Czarna zjawa

Post autor: Konrad666 »

Jestem podobnego zdania. Też uważam, że to jednak nikt z rodziny... Jestem wdzięczny za rady. A pisałaś coś o cienistej istotce... być może to jest właśnie to... nie mam pojęcia. Muszę coś o tych właśnie cienistych istotkach poczytać, bo to nawet interesujące...
Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: Czarna zjawa

Post autor: asiatko31 »

Tak moja koleżanka wierzy ze to cienisty człowiek przemieszczająca się w czasie lub ufoludek. Hmm Zgadzam się ze jest to interesująca teoria zwłaszcza ze każda istotka która ma takiego gościa koło swojego domu to tak samo opisuje tą postać...... Sama chce poszukać coś więcej na ten temat.
Ostatnio zmieniony śr maja 20, 2009 3:17 pm przez asiatko31, łącznie zmieniany 1 raz.
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
Awatar użytkownika
Konrad666
Infrańczyk
Posty: 152
Rejestracja: śr maja 13, 2009 9:15 am
Kontakt:

Re: Czarna zjawa

Post autor: Konrad666 »

Na temat takich cienistych istotek pozbieram kilka informacji...może się przydadzą...ok. 3 lata temu na pobliskim cmentarzu widziano coś podobnego. Jednakże nie jestem do końca pewien autentyczności tych doniesień. Widziało je zaledwie 2 starsze panie. A... i robiłem w swoim domu kilka fotek i nie jestem do końca pewien, ale na 3 zdjęciach udało mi się chyba uchwycić zjawisko ORBS. Jeszcze nie analizowałem zdjęć, ale jak to zrobię to je prześlę do oceny użytkowników.
Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: Czarna zjawa

Post autor: asiatko31 »

Oczywiście ze każda informacja przyda się. Im więcej o nich wiemy tym lepiej.... Jeśli chodzi o ORBS to ja bardzo z chęcią zobaczę twoje zdjęcia. Jakby co to pisz na PW.
Ostatnio zmieniony czw maja 21, 2009 5:09 pm przez asiatko31, łącznie zmieniany 1 raz.
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
Awatar użytkownika
Konrad666
Infrańczyk
Posty: 152
Rejestracja: śr maja 13, 2009 9:15 am
Kontakt:

Re: Czarna zjawa

Post autor: Konrad666 »

Ok. w razie co to dam Ci do wglądu:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE I HISTORIE CZYTELNIKÓW”