Obywatel Pokrowski – dowód na podróże w czasie?

Trójkąt bermudzki, fenomeny przyrody
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Obywatel Pokrowski – dowód na podróże w czasie?

Post autor: danut »

[quote name='revolt' post='63842' date='26 listopad 2009 - 12:24']Uwierz w ludzi. Widac, ze naprawde nie czytasz komentarzy na N (chociazby pod artykulem o Pokrowskijm)

:)



Nie prowokujmy dyskusji (czy raczej monologow) na temat fundacji N, bo sa tutaj calkowicie zbedne:)[/quote]



Nie rozumiem, dlaczego ten temat jest bardziej kontrowersyjny, chociażby od wszystkich opowiesci o spotkaniach z kosmitami, duchami, itp. :).. Jest to fakt i przyjmijcie do wiadomości, z tym, że są to naprawde podróże tez w inną rzeczywistośc równoległą i czekanie na ponowne spotkanie tutaj siebie nie ma sensu. Ciekawe jest to, dlaczego te swiaty równoległe są przesunięte czasowo i czy nie ma w tym jakiejs zależności, tzn. może się utworzyc to samo, ale za określoną ilośc dni, lat i czy nie jest to wielkośc stała. Pozdrawiam Pantanala :)
robertcb
Infranin
Posty: 270
Rejestracja: śr lis 11, 2009 6:52 pm
Kontakt:

Re: Obywatel Pokrowski – dowód na podróże w czasie?

Post autor: robertcb »

[quote name='danut' post='67521' date='13 marzec 2010 - 23:09']Nie rozumiem, dlaczego ten temat jest bardziej kontrowersyjny, chociażby od wszystkich opowiesci o spotkaniach z kosmitami, duchami, itp. :) .. Jest to fakt i przyjmijcie do wiadomości, z tym, że są to naprawde podróże tez w inną rzeczywistośc równoległą i czekanie na ponowne spotkanie tutaj siebie nie ma sensu. Ciekawe jest to, dlaczego te swiaty równoległe są przesunięte czasowo i czy nie ma w tym jakiejs zależności, tzn. może się utworzyc to samo, ale za określoną ilośc dni, lat i czy nie jest to wielkośc stała. Pozdrawiam Pantanala :)[/quote]



Rozumiem że w przypadku snów, że w czasie śmierci klinicznej dusza to potrafi? ale wysłanie materialnego ciała i materialnych dokumentów w przeszłość?
Ostatnio zmieniony czw maja 13, 2010 11:32 am przez robertcb, łącznie zmieniany 1 raz.
Zapraszam na moją stronę - poradnik - w całości poświęconą tematyce CB radio.

<a href="http://radioamator.elektroda.eu">CB radio - poradnik</a>
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Obywatel Pokrowski – dowód na podróże w czasie?

Post autor: danut »

[quote name='robertcb' post='69508' date='13 maj 2010 - 15:31']Rozumiem że w przypadku snów, że w czasie śmierci klinicznej dusza to potrafi? ale wysłanie materialnego ciała i materialnych dokumentów w przeszłość?[/quote]



Tak, jest to jak najbardziej mozliwe. Nie wiem tylko jak najdłużej mozna tam przebywac, czy jest to mozliwe na dłuższy okres czasu, bądź np.- na zawsze wtopic się w inną czasoprzestrzen, podobnie z dokumentami i rzeczami nie z tego czasu.Wydaje mi się, ze dochodzi do jakiegos moze nazwijmy migotania i rzeczy takie po jakims czasie znikają, a w rzeczywistości wracają do swojego czasu i przestrzeni.
Awatar użytkownika
Infinity
Infrzak
Posty: 62
Rejestracja: pn maja 12, 2008 7:34 pm
Kontakt:

Re: Obywatel Pokrowski – dowód na podróże w czasie?

Post autor: Infinity »

Skąd masz 100 % pewność, że tak jest? Umarłaś już i do nas wróciłaś? Sorry, ale nie wierze w to...
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Obywatel Pokrowski – dowód na podróże w czasie?

Post autor: danut »

[quote name='Infinity' post='69522' date='13 maj 2010 - 22:07']Skąd masz 100 % pewność, że tak jest? Umarłaś już i do nas wróciłaś? Sorry, ale nie wierze w to...[/quote]



Będziesz bardzo zawiedziony, kiedy Ci odpiszę, że byc może, tak własnie było :)? A wyjasnienie całego zjawiska, nie jest tak proste jak może się wydawac, bardzo skomplikowane przede wszystkim przez ograniczenia naszego pojmowania swiata i zamknięte tylko w tej jednej rzeczywistości, jesli przebijesz się przez nią, dopiero można by było dalej rozmawiac :).
robertcb
Infranin
Posty: 270
Rejestracja: śr lis 11, 2009 6:52 pm
Kontakt:

Re: Obywatel Pokrowski – dowód na podróże w czasie?

Post autor: robertcb »

[quote name='danut' post='69520' date='13 maj 2010 - 20:50']Tak, jest to jak najbardziej mozliwe. Nie wiem tylko jak najdłużej mozna tam przebywac, czy jest to mozliwe na dłuższy okres czasu, bądź np.- na zawsze wtopic się w inną czasoprzestrzen, podobnie z dokumentami i rzeczami nie z tego czasu.Wydaje mi się, ze dochodzi do jakiegos moze nazwijmy migotania i rzeczy takie po jakims czasie znikają, a w rzeczywistości wracają do swojego czasu i przestrzeni.[/quote]



Hmm to ciekawe...

rzeczy znikają...

Załóżmy że mamy gazetę z przyszłości i nim ona zniknie, porobimy zdjęcia jej stronom.

Gazeta zniknie, ale obraz na zdjęciach w naszym aparacie (kamerze) chyba nie?



Danut, pisałaś ze miałaś takie przypadki - dokumentowałaś to w jakiś sposób? chociażby nagrywając film telefonem z wbudowaną kamerą o ile miałaś pod ręką?
Zapraszam na moją stronę - poradnik - w całości poświęconą tematyce CB radio.

<a href="http://radioamator.elektroda.eu">CB radio - poradnik</a>
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Obywatel Pokrowski – dowód na podróże w czasie?

Post autor: danut »

Robertcb- Nie dokumentowałam, nie miałam takiej mozliwości, ale chocbym ją miała w tamtym czasie, to i tak jedynie mogłabym to zrobic przez czysty przypadek. Sprawa dotyczyła przełomu lat 70/80, gdybym choc raz uwierzyła, wtedy w taką mozliwośc- przeniesienia sie w czasie, to byc moze, ale towarzyszyło temu zjawisku, tak skuteczne zablokowanie mnie, że dosłownie nic, nawet wyłożenie "kawy na ławę" , nie potrafiło mnie do tego przekonac, z paniką wyrzucałam te wszystkie mysli, nawet agresywnie, gdy przychodzilo - "a jesli tak?".. Ale tak wtedy reagowali wszyscy, nikt tego nie rozumiał i nie potrafił przyjąc do wiadomości, chocby nawet pojawiała sie taka rozmowę, takie przypuszczenie, to po pierwszym zdaniu pojawiał sie smiech. To dlatego, teraz ja tak przekonuje do tej mozliwości, aby gdy ktoś to zaobserwuje, zwrócił uwagę, zastanowił się , a nie postapił tak jak ja ze strachem i odrzuceniem. Mam wrażenie, ze Ty czytasz mnie od dawna, pewno pamiętasz radio, gazetę z nazwiskiem prezydenta Kwaśniewskiego , wcisnęła mi ją ta kobieta przesladująca mnie, o której teraz myslę, ze była mna z przyszłości, wtedy, czas upłynął , czyli jakby teraz z tego czasu, dokładnie pamiętam to nazwisko przez awanturę w domu o kontrowersyjna gazetę w czasach komuny, nikt nie spojrzał na date, choc o ile sobie przypominam to szukano daty, ale jej nie dopatrzono, uznajac za jakies numerki, które dodatkowa wzbudziły złe skojarzenia. Ja jej nie czytałam wcale, najpierw cisnęłam gdzies na mieszkaniu, a potem przy wyprowadzce posłuzyła mi za opakowanie i tak znalazła się w domu, nie wiem co się z nia stało, nie musiała znikac, mogła zostac np. spalona. Cóż, na pocieszenie podam, że to mnie fotografowano w tamtej rzeczywistości i gdzies tam w odległosci ponad 20 lat byc może ktos się nad tym zastanawia, tak jak my czytając opowiesci o Pokrowskim :).
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: Obywatel Pokrowski – dowód na podróże w czasie?

Post autor: soudak040771 »

Danut, w tym wszystkim co opisujesz powyżej mnie zastanawia, dlaczego myślisz, że to byłaś Ty z przyszłości ? Odrzucasz taką możliwość, że ktoś Ci chciał zrobić po prostu niesmacznego psikusa ? Jeżeli ta kobieta Cię prześladowała, to może powód tego wszystkiego leżał gdzie indziej ? Twoja ignorancja, ówczesny sceptycyzm wywołało u tej osoby niezdrowe ubarwienie powodu faktycznego, dla którego to wszystko robiła. Kierowała nią po prostu najzwyklejsza złość, która była u niej wywołana poprzez Twoje zachowanie. Jeżeli wyśmiewamy się z jakiejś osoby, to możemy wywołać jej różnego rodzaju niestandardowe zachowania, które w znacznym stopniu ubarwiają Twoją o niej opowieść...
robertcb
Infranin
Posty: 270
Rejestracja: śr lis 11, 2009 6:52 pm
Kontakt:

Re: Obywatel Pokrowski – dowód na podróże w czasie?

Post autor: robertcb »

Danut, czyli widziałaś tamtą rzeczywistość na przełomie lat 70/80?

Możesz ją opisać? jakieś zauważyłaś szczegóły których nie było w czasach PRL?

Czy wg Ciebie nasze zwykłe sny, o ile są jakieś w miarę realistyczne (bo czasem nam się śnią bzdury bez ładu i składu) i np w nich rozmawiamy z kimś, lub widzimy jakieś realistyczne sceny - mogą być wglądem właśnie w takie alternatywne światy (czasem z przesunięciem czasowym)?

Tak, czytałem Ciebie na forum Nautilusa, pamiętam radio i gazetę, ale później zmienili układ strony, a forum przestało funkcjonować...

A co do Pokrowskiego, to jest jeszcze jedna taka historyjka; tym razem to na forum internetowym chyba w 2000r. pojawił się ktoś, kto podawał się za przybysza z przyszłości, a nazywał się John Titor.

Większość ludzi jest zdania że to jakieś brednie, kampania reklamowa, czy po prostu dowcip, ale z tym Pokrowskim to sam nie wiem.
Zapraszam na moją stronę - poradnik - w całości poświęconą tematyce CB radio.

<a href="http://radioamator.elektroda.eu">CB radio - poradnik</a>
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Obywatel Pokrowski – dowód na podróże w czasie?

Post autor: ADAX »

Takie zdarzenie jest prawdopodobne. To tak jak z rzutem kostką. Może wypaść sześć albo jeden. Lecz możliwe jest także to iż ten człowiek został wysłany w przeszłość aby uratować przyszłość. Kto wie ? może zimna wojna skończyła by się inaczej gdyby nie ten pan z przyszłości ?

Trochę to przypomina scenariusz filmów sf, ale nie można do końca przekreślać takiej możliwości, nauka rozwija się cały czas, a jak wiadomo wojny są jej niejako paliwem, dzięki któremu potrafią rozwijać szaloną moc i prędkość.

Ale zastanawia mnie fakt tego w jaki sposób mogło to przecieknąć. Zwłaszcza w kraju w którym takie tajemnice trzyma się gdzieś głęboko schowane, przed oczami ciekawskich ludzi z zachodu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „NIEWYJAŚNIONE ZJAWISKA”