Dziennik.pl: UFO na Podkarpaciu

Relacje, zdjęcia i doniesienia z kraju.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Dziennik.pl: UFO na Podkarpaciu

Post autor: azor »

Słuchaj najlepiej jest krytykować mnie mimo że ja się krytyki nie boję innych ''że bronią plamek' 'ale ja zadam Ci jedno ale proste zapytanie. Co Ty zrobileś aby uświadomić czym jest ufologia zbadać czym jest lub może być ''plamka'' na zdjęciu lub czym jest zjawisko UFO. Druga sprawa jakoś nie otrzymałem odpowiedzi na poprzednie moje opinie skierowane do Twojej osoby ? Oczywiscie nie odbieraj tego z mojej strony jako ataku itp.



Nie zgodzę sie wcale z Tobą ''I co wiecej, nie udało sie tego dokonac w przypadku obiektów uwiecznionych na zdjeciu ktore a) widziano golym okiem'' Podaj konkretne przypadki o jakich piszesz. Niestety tak juz jest że fotografia nie kłamie zapisuje to co widzi tyle że wielu na wiele rzeczy jest ślepych...
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Dziennik.pl: UFO na Podkarpaciu

Post autor: azor »

Jak to mówią tylko ślepi nic nie widzą, nie polecasz bo nie zgadza się to z Twoim światopoglądem ot i co. Masz tendencje do nie odpowiadania na zadane zapytania (dlaczego ?) niestety Twoja odpowiedź nie zadowala mnie ponieważ nie odpowiedziałeś na konkretne postawione zapytania.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Dziennik.pl: UFO na Podkarpaciu

Post autor: azor »

A zatem nie doczekam się na odpowiedź może wówczas kiedy znów ''pojawi się mój głos'' w gazecie coś niecoś usłyszę od znawcy ? Pożyjemy zobaczmy...
ODPOWIEDZ

Wróć do „OBSERWACJE Z POLSKI”