Piktogramy 2009 - świat (poza UK)

Czy tajemnica zbożowych piktogramów powoli wyjaśnia się na naszych oczach?
Awatar użytkownika
DarkMonk
Infrzak
Posty: 43
Rejestracja: śr sie 29, 2007 5:53 am
Kontakt:

Re: Piktogramy 2009 - świat (poza UK)

Post autor: DarkMonk »

Skoro był to rolnik to czemu nie podszedł najkrótszą drogą do piktogramu tylko walnął sobie okrężną ? Normalny człowiek jakby to zobaczył z ulicy to biegłby na wprost , a nie po śladach traktora.
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: Piktogramy 2009 - świat (poza UK)

Post autor: aelreda »

[quote name='DarkMonk' post='55504' date='pią, 19 cze 2009 - 20:01']Skoro był to rolnik to czemu nie podszedł najkrótszą drogą do piktogramu tylko walnął sobie okrężną ? Normalny człowiek jakby to zobaczył z ulicy to biegłby na wprost , a nie po śladach traktora.[/quote]



Teraz to się czepiasz takich głupich szczegółów. A kto wie czemu gościu wybrał tą a nie inną drogę? Zaglądałeś mu pod czachę?



Myślenie nie boli

Awatar użytkownika
DarkMonk
Infrzak
Posty: 43
Rejestracja: śr sie 29, 2007 5:53 am
Kontakt:

Re: Piktogramy 2009 - świat (poza UK)

Post autor: DarkMonk »

Idę drogą dedukcji i logicznym tokiem myślenia , a to mi właśnie zakrawa na myślenie :excl: Skoro nie umiesz odpowiedzieć na takie pytanie inaczej niż obrażając , to odpuść sobie koleżanko :)
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: Piktogramy 2009 - świat (poza UK)

Post autor: aelreda »

[quote name='DarkMonk' post='55509' date='pią, 19 cze 2009 - 21:24']Idę drogą dedukcji i logicznym tokiem myślenia , a to mi właśnie zakrawa na myślenie :excl:[/quote]



Jeżeli Twoje myślenie ma oznaczać podwójną robotę, nie no gratuluje geniuszu.

Twoja dedukcja i logiczny tok myślenia, zakrawa bardziej na abstrakcję.

Pełno takich zdjęć w internecie a Tobie akurat nie pasuje to zdjęcie.

W takim razie zaneguj całą resztę gdzie widać ścieżki "domniemanych" copywriterów.



[quote name='DarkMonk' post='55509' date='pią, 19 cze 2009 - 21:24']to odpuść sobie koleżanko :)[/quote]



A czy my jesteśmy na Ty? O ile mi wiadomo, kielicha z Tobą nie piłam

Awatar użytkownika
DarkMonk
Infrzak
Posty: 43
Rejestracja: śr sie 29, 2007 5:53 am
Kontakt:

Re: Piktogramy 2009 - świat (poza UK)

Post autor: DarkMonk »

"Koleżanko" jeśli dla ciebie bardziej prawdopodobne jest , to że te piktogramy są dziełem obcych niż wytworem ludzkiej ręki , to zastanów się kto myśli tutaj abstrakcyjnie. Nie neguję wszystkich piktogramów , tylko właśnie to zdjęcie. Ja doszukałem się czegoś co mi w nim nie pasuje i dla mnie jest to logiczne. Jeśli według ciebie wszystkie piktogramy są dziełem UFO , to idź już teraz idź w pole i proś żeby cię porwali :lol: Nie przyjmujesz do wiadomości , że są osoby które nie kupują od razu jakiegoś shitu opierając się na jednym zdjęciu. Zakładam , że jeśli jesteś na tym forum , to jesteś osobą o szerokich horyzontach więc pozwól mieć innym własne zdanie , a nie gdy ktoś podaje swoją teorię to wzywaj od NIEMYŚLĄCYCH. Jeśli myślisz że mając 765 nabitych postów masz większą wiedzę na jakiś temat no to ja wymiękam.


Myślenie nie boli
Niepotrzebnie , to napisałaś , bo teraz zrobię się nieznośny i na każdym kroku zacznę ci udowadniać że jednak myślę.
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: Piktogramy 2009 - świat (poza UK)

Post autor: aelreda »

[quote name='DarkMonk' post='55515' date='pią, 19 cze 2009 - 21:47']Jeśli myślisz że mając 765 nabitych postów masz większą wiedzę na jakiś temat no to ja wymiękam.[/quote]



Jeśli faktycznie przeczytałeś wszystkie moje wpisy na tym forum, to się wypowiedz za mnie w jakiej dziedzinie jestem dobra. Przynajmniej mam coś do powiedzenia, mimo że siedzę na tym forum krócej od Ciebie.



Nie nazwałam Cie "niemyślącym", tylko swoim wpisem pokazałeś jednotorowość swojego toku myślenia. To że Ty piszesz iż to fake, to ja mogłam napisać, że to ktoś inny sobie przeszedł nie ingerujący w jakikolwiek sposób w piktogram.

To jest wymiana zdań, przytoczę Twoją wypowiedź z innego tematu "to jest forum i każdy ma prawo do wypowiedzenia się". A co ja robię? Bawię się z Tobą w kotka i myszkę?



[quote name='DarkMonk' post='55515' date='pią, 19 cze 2009 - 21:47']Niepotrzebnie , to napisałaś , bo teraz zrobię się nieznośny i na każdym kroku zacznę ci udowadniać że jednak myślę.[/quote]



A proszę Cię bardzo, chętnie poczytam co masz do powiedzenia.

Przynajmniej rozruszasz forum.
Ostatnio zmieniony pt cze 19, 2009 8:50 pm przez aelreda, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
DarkMonk
Infrzak
Posty: 43
Rejestracja: śr sie 29, 2007 5:53 am
Kontakt:

Re: Piktogramy 2009 - świat (poza UK)

Post autor: DarkMonk »

Nie nazwałam Cie "niemyślącym", tylko swoim wpisem pokazałeś jednotorowość swojego toku myślenia. To że Ty piszesz iż to fake, to ja mogłam napisać, że to ktoś inny sobie przeszedł nie ingerujący w jakikolwiek sposób w piktogram.


Oboje dziećmi nie jesteśmy i oboje wiemy co znaczy jeśli ktoś pisze "myślenie nie boli". Jakbyś jeszcze nie zauważyła , to nie zaatakowałem Cię od razu. Na twój pierwszy komentarz do mojego pierwszego postu zapytałem się :



Skoro był to rolnik to czemu nie podszedł najkrótszą drogą do piktogramu tylko walnął sobie okrężną ? Normalny człowiek jakby to zobaczył z ulicy to biegłby na wprost , a nie po śladach traktora.



A ty mi odpowiedziałaś :





Teraz to się czepiasz takich głupich szczegółów. A kto wie czemu gościu wybrał tą a nie inną drogę? Zaglądałeś mu pod czachę?



Myślenie nie boli




Wcale nie było to obraźliwe i opryskliwe ? Dla ciebie to był może szczegół , a dla mnie dowód że jest to FAKE. Tak czy inaczej ja starałem się normalnie polemizować z tobą właśnie do tego posta.
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: Piktogramy 2009 - świat (poza UK)

Post autor: aelreda »

[quote name='DarkMonk' post='55537' date='pią, 19 cze 2009 - 23:00']Tak czy inaczej ja starałem się normalnie polemizować z tobą właśnie do tego posta.[/quote]





No i chwała Ci za to, przynajmniej jest ktoś z kim można powymieniać swoje poglądy, jeśli nawet wg Ciebie wygląda tak jakbym atakowała Cię za Twoje posty (co jest błędne)

Awatar użytkownika
DarkMonk
Infrzak
Posty: 43
Rejestracja: śr sie 29, 2007 5:53 am
Kontakt:

Re: Piktogramy 2009 - świat (poza UK)

Post autor: DarkMonk »

Ubieraj swoje poglądy w bardziej przyjazne słowa , a zobaczysz że da się ze mną wytrzymać.
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: Piktogramy 2009 - świat (poza UK)

Post autor: aelreda »

[quote name='DarkMonk' post='55544' date='pią, 19 cze 2009 - 23:23']Ubieraj swoje poglądy w bardziej przyjazne słowa , a zobaczysz że da się ze mną wytrzymać.[/quote]



Układaj mądrzej swoje wypowiedzi. Postaram się zrozumieć Twój dziwny tok myślenia.

ODPOWIEDZ

Wróć do „PIKTOGRAMY”