Hmmm

Różne religie, Biblia, własne interpretacje pisma, cuda, etc.
Awatar użytkownika
KERAM
Infrzak
Posty: 31
Rejestracja: sob kwie 18, 2009 9:31 am
Kontakt:

Re: Hmmm

Post autor: KERAM »

Masz rację Silje, ale do połowy chodzi chyba o kasę ten koleś dziwnie wygląda przed kamerom jego mimika twarzy postawa zachowanie on wygląda jak by go parę osób uczyło.

Jak ma się zachowywać postępować wyrażać emocję? Ten koleś to jest, ale pionkiem w tym wszystkim takim koziołkiem ofiarnym, co ma na siebie zwracać uwagę a korzyści to ktoś inny czerpie. Ale on to raczej koło psychopaty to nie stał psychopata ma cel, w który wierzy dąży do niego ma swoją ukochaną skrajność swoją racje, dla której jest gotów poświęcić wszystko bez względu na konsekwencje ten koleś nie ma żadnej cechy psychopaty.

Powiedziałbym, że jest, ale marionetkom, której się wydaje, że coś może.
Awatar użytkownika
Zit
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: pt sty 12, 2007 11:18 am
Kontakt:

Re: Hmmm

Post autor: Zit »

powiem krótko:

Zwykły debil lub upośledzony człowiek, szarlatan.
[ external image ]

,, Veni Vidi Vici" - przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem



Timeo Danaos Et Dona Ferentes ;)



**********Sol Omnibus Lucet!!!**********
Awatar użytkownika
Conspiracy
Zaangażowany Infranin
Posty: 369
Rejestracja: pt lut 20, 2009 12:57 pm
Kontakt:

Re: Hmmm

Post autor: Conspiracy »

Nazywacie go psychopatą a niekoniecznie tak musi być ;) W gruncie rzeczy może to być bardzo inteligentna osoba której nie chce się pracować w taki sposób jak reszta społeczeństwa a praktykuje manipulacje na ludziach fanatycznie zaślepionych religią i tych którzy aby wyzbyć się choroby uciekają się do wszelakich sposobów nawet do uzdrowień telefonicznych. Znalazł sobie sposób na łatwy zarobek i tyle, teraz tylko musi zadbać o odpowiedni wizerunek i PR :D Chrześcijaństwo też miało podobne początki ;)



Ja rozważam założenie kościoła pod wezwaniem św. Magdaleny, rozszerzając jej kult oraz klasztor w którym siostry Magdalenki będą się modlić ;) Oczywiście datki i dotacje mile widziane. "Taca" - to ci dopiero wynalazek.
Jestem Głosem Twoich Myśli...

[ external image ]

Kiedy leżę w łóżku, mam mroczną przeszłość!
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Hmmm

Post autor: Rysiek23 »

Conspiracy dobre podsumowanie :)
matino3
Infranin
Posty: 241
Rejestracja: pn kwie 27, 2009 7:45 pm
Kontakt:

Re: Hmmm

Post autor: matino3 »

[quote name='Conspiracy' post='54433' date='sob, 30 maj 2009 - 17:24']"Taca" - to ci dopiero wynalazek.[/quote]



:rolleyes: Odkrycie na miarę wynalezienia koła w prehistorii.
:)

ODPOWIEDZ

Wróć do „ZAGADNIENIA RELIGIJNE”