Przesuwanie przedmiotów

Pozostałe tematy dotyczące parapsychologii
ferdas
Infrańczyk
Posty: 135
Rejestracja: pt kwie 17, 2009 6:41 pm
Kontakt:

Przesuwanie przedmiotów

Post autor: ferdas »

Czy żeby nauczyć się poruszać przedmiotami itp. to trzeba mieć takie zdolności od urodzenia czy można się tego nauczyć ?? Bo czasem próbuje się skoncentrować na jakiejś rzeczy i przesunąć ją myślami jednak nigdy mi to nie wychodzi.
spacemaster92
Full Active
Posty: 544
Rejestracja: sob paź 04, 2008 10:07 am
Kontakt:

Re: Przesuwanie przedmiotów

Post autor: spacemaster92 »

Da się tego chyba nauczyć ale trzeba trenować, trenować i jeszcze raz trenować, a podstawą nauczenia się tego jest medytacja raz na dzień po godzinie. Sam próbowałem ale nie ćwiczyłem zbyt 1 czy 2 razy medytowałem i wiatraczek już drgał ale ledwo. Trzeba się do tego przyłożyć i oczywiście WIERZYĆ :D Bardziej doświadczeni dobrzę mówię?
Czy wiesz że tylko jedno naciśnięcie guzika może przekreślić 10 000 lat ludzkiej cywilizacji ? A to ...będzie dopiero początek końca .


"Laa shay'a waqi'un mutlaq bale kul'un mumkin"
 
"Jedno ziarenko ryżu może przechylić szale. Jeden człowiek może odmienić losy całego świata"
Awatar użytkownika
aabb
Infrańczyk
Posty: 156
Rejestracja: wt sty 15, 2008 6:13 pm
Kontakt:

Re: Przesuwanie przedmiotów

Post autor: aabb »

Nie certyfikat tylko zaproś zainteresowanych do jakiegoś lokalu, na pogaduchy przy piwie i zaprezentuj tą telekinezę (każdy płaci za siebie). Jak nic z niej nie wyjdzie to przynajmniej sobie pogadacie. Aha... prezentacja przed degustacją.
Ostatnio zmieniony sob maja 30, 2009 8:50 am przez aabb, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Przesuwanie przedmiotów

Post autor: arek »

Nauka ?To powielanie tych samych procedur i co - nic.

Zobacz przypadek Kaługiny ,badana na wszelkie sposoby - i co nic

zobacz doświadczenia z Klimuszko ,badania na wszelkie sposoby ,autorytety nauki jako świadkowie - ico nic

prace Ochorowicza między innymi nad nauką telekinezy - i co nic

badania Grabiennikowa nad nieznaną energią - i co nic

podobnie jak lewitacji można sie tego nauczyć ,polecam książkę Choa Kok Sui "stara sztuka uzdrawiania" to jest mniej wiecej ten kierunek nauki
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Przesuwanie przedmiotów

Post autor: Rysiek23 »

Szkoda czasu na spory. Swego czasu na zaprzyjaźnionym forum ktoś zaproponował ciekawe wyzwanie pewniej osobie, która chełpiła się niezwykłymi zdolnościami. Propozycja była bardzo rzetelna i fair: spotkanie w wyznaczonym miejscu, w gronie świadków, rejestracja wideo i audio etc. Z tego co pamiętam skończyło się to tak, że ów wyzwany na ten pojedynek (ten, który miał zaprezentować swoje nadnaturalne zdolności) upozorował własną śmierć i już nigdy nie pojawił się na forum nie mówiąc już o wyznaczonym spotkaniu. Nie mam nic przeciwko aby Infra firmowała podobny eksperyment. Czekam na propozycje i kandydatów :)
Ostatnio zmieniony sob maja 30, 2009 12:15 pm przez Rysiek23, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Przesuwanie przedmiotów

Post autor: Rysiek23 »

Cieszę się Auegamma, że posiadasz pewne zdolności, nie mam powodów by nie wierzyć. Każdy ma jakieś zdolności, sęk w tym by je dobrze wykorzystać w życiu rodzinnym, zawodowym lub by po prostu pomagać ludziom. Jednak pisanie o wstąpieniu na wyższy poziom rozwoju duchowego trochę temu zaprzecza. Trąbienie na lewo i prawo jakie to ja mam zdolności pachnie prowincjonalnym cyrkiem. W ogóle nie podoba mi się retoryka wstępowania na poziomy rozwoju duchowego bo nawet jeśli to się odbywa, w co wierzę, to powinno odbywać się sam na sam ze sobą lub (jeśli ktoś wierzy) z bytami wyższymi niż marni użytkownicy forum :)
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: Przesuwanie przedmiotów

Post autor: aelreda »

[quote name='RysiekINFRA' post='54435' date='sob, 30 maj 2009 - 15:32']Trąbienie na lewo i prawo jakie to ja mam zdolności pachnie prowincjonalnym cyrkiem.[/quote]



Poza tym sami zainteresowani nie lubią dzielić się takimi informacjami. Nie róbmy z takich ludzi kozłów ofiarnych, bo niczego nie są oni winni, a przecież nikt nie chce cierpieć za swoje życie takie jakie jest.

Awatar użytkownika
aabb
Infrańczyk
Posty: 156
Rejestracja: wt sty 15, 2008 6:13 pm
Kontakt:

Re: Przesuwanie przedmiotów

Post autor: aabb »

może i jestem młodszy, może i nie rozumiem wielu rzeczy które Ty zrozumiałeś, może i jestem zwykłym człowiekiem, może tylko udaję, może umrę staro, może umrę młodo, ale ani ja ani Ty nie mamy prawa mówić co jest prawdą a co nie, są jedynie obiektywne punkty widzenia oraz iluzje świata realnego, nasze światopoglądy są diametralnie różne, ale dlaczego miałbym zaprzeczać czemuś co doświadczyłem na własnej skórze?



szczerze mówiąc, naprawdę się wnerwiam jak ktoś robi coś lepiej ode mnie, np: krzyżówka, jeżeli jestem w stanie dorównać danej osobie to robię tak aby tego dokonać, ewentualnie się podszkolić w danej dyscyplinie, są jednak rzeczy w których jestem całkiem dobry, np: sudoku, co się tyczy prawie każdego człowieka żyjącego na tej ziemi, tutaj dyskutujemy o zrozumieniu oraz o umiejętnościach, jak i o rozwoju duchowym, lata mi zajęło zrozumienie pewnych kwestii, mam jednak przed sobą wiele lat do zrozumienia tego co będzie mi dane zrozumieć i doświadczyć, podobnie Ty, wnerwiasz się jak ktoś wyskakuje z twierdzeniem iż posiada dane zdolności kiedy Ty ich nie posiadasz, zamiast się wnerwiać zapytaj się jak dana osoba się tego nauczyła, jeżeli nie masz odwagi się zapytać, co by prawdopodobnie uraziło honor nie jednego mężczyzny, ani stosować się do poleceń, możesz krytykować osoby która miała odwagę zapytać oraz stosować się do danych instrukcji, ale to nie zmieni faktu iż Ty tego nie potrafisz, może wiesz jak tego dokonać ale brak Tobie wiary oraz praktyki, spowodowanej brakiem czasu czy silnej woli lub wyraźnego celu danych praktyk, to wszystko jest OK, gdyż każdy rodzi się na tej planecie z jakimś zadaniem, jeżeli było Tobie dane zostać sceptykiem, to OK, żyj i wypełniaj swoje zadanie jako sceptyk, dlatego też nie interesuje mnie zdanie innych OSÓB, gdyż każdy działa według wcześniej zaprogramowanego planu, ale to już jest dosyć złożona wiara aby można ją było opisać w kilku zdaniach, dlatego proste stwierdzenie: jeżeli chcesz, zapytaj się i zacznij ćwiczyć, jak nie, to po prostu Twoje słowo nie ma tutaj dla mnie żadnego znaczenia, gdyż najprawdopodobniej nie doświadczyłeś tego samemu ani nawet nie uwierzyłeś w to w pełni;

Auegamma


Ani jednej kropki. To się ciężko czyta.


tutaj dyskutujemy o zrozumieniu oraz o umiejętnościach, jak i o rozwoju duchowym


Jak na razie, w tym poście, dyskutujemy o istnieniu/nieistnieniu telekinezy.


podobnie Ty, wnerwiasz się jak ktoś wyskakuje z twierdzeniem iż posiada dane zdolności kiedy Ty ich nie posiadasz


Pantanal, tak myślę, wnerwia się jak ktoś wyskakuje z twierdzeniem, że coś potrafi, nie prezentując tej umiejętności. Ja nie potrafię rzeźbić, grać na gitarze, robić akrobacji – ale w przeciwieństwie do telekinezy wszystkie te umiejętności widziałem niejednokrotnie.


Dlatego proste stwierdzenie: jeżeli chcesz, zapytaj się i zacznij ćwiczyć, jak nie, to po prostu Twoje słowo nie ma tutaj dla mnie żadnego znaczenia, gdyż najprawdopodobniej nie doświadczyłeś tego samemu ani nawet nie uwierzyłeś w to w pełni
No o to chodzi, żeby to w końcu doświadczyć, a nie czytać że ktoś, gdzieś, kiedyś... albo „nie pokarzę bo się wstydzę”.

Uczyć się można tego, co istnieje – jak zobaczę tą telekinezę i uznam że to nie żadna sztuczka, to samemu zacznę się uczyć. Jak mi nie będzie wychodziło, to dopiero wtedy będę się wnerwiał :)
Awatar użytkownika
aabb
Infrańczyk
Posty: 156
Rejestracja: wt sty 15, 2008 6:13 pm
Kontakt:

Re: Przesuwanie przedmiotów

Post autor: aabb »

[quote name='Auegamma' post='54470' date='sob, 30 maj 2009 - 18:40']jak chcecie doświadczyć to dlaczego tutaj dyskutujecie? po prostu weźcie jakiś zestaw ćwiczeń z jakiejś dobrej strony internetowej o danej tematyce i róbcie te ćwiczenia, nawet tutaj znajdziecie instrukcje do Telekinezy napisane prawdopodobnie przez Dresden'a lub inną osobę która jest w temacie, poza tym, dziękuję za wytknięcie błędów :)

Auegamma[/quote]



Chcemy doświadczyć, ale potencjalnie straconego czas na naukę jest zbyt dużo i efekty mogą być mizerne (gorzej - nie widzieliśmy nigdy tych efektów), więc nie bawimy się w to w ciemno. Zobaczymy że ta telekineza jest prawdziwa, to się zaczniemy uczyć :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „DYSKUSJA OGÓLNA”