Chemtrails krytycznym okiem.

Teorie dotyczące 9.11, tajne zakony i stowarzyszenia, New World Order
valdemar99
Infranin
Posty: 288
Rejestracja: wt mar 08, 2011 6:58 pm
Kontakt:

Re: Chemtrails krytycznym okiem.

Post autor: valdemar99 »

W latach 70 tych byłem członkiem aeroklubu , latałem na szybowcach ale moi koledzy na samolotach takie numery robili od ręki z tym że napisy były inne.....w czym problem ..wtedy nie było You Tube ale gdyby było to takich filmików z Polski byłoby na pęczki.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Chemtrails krytycznym okiem.

Post autor: azor »

Byłem bardzo sceptyczny w sprawie smuga ale zasięgnięciu większej ilości informacji stwierdzam że nie są to jednak normalne smugi - choćby jako młody chłopiec w latach 80 tych nie pamiętam aby takie smugi były widoczne na niebie ? Obawiam się, że to nic dobrego.



Jedna kreska ? To zobacz sobie niektóre zdjęcia satelitarne na przestrzeni niekiedy 500 km całe niebo jest usiane liniami. Pamiętam jak chemtrails wyjaśniali dinozaury polskiej ufologii omijając po drodze kilka istotnych dla ich przekonań szczegółów.Sam posiadam fotki smug z października, które trwały nie minuty ale ponad 3 godziny tworząc potem gigantyczna chmurę nad moimi okolicami ! Dodam fakt, że po tych ''opryskach'' zarówno ja oraz moim znajomi dwa dni potem mieli kłopoty z gardłem kaszel, chrypka itp., przypadek możliwe bo nie mamy dowodów a tutaj jest to prawie nie możliwe do uzyskania.
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Chemtrails krytycznym okiem.

Post autor: arek »

moja droga do teorii chemitrails była odwrotna ,najpierw o nich usłyszałem u J.Z. prawie uwierzyłem ,ale zacząłem analizowac .Przypomniałem sobie wiedze nabytą na kusie szybowcowym ,bo to przede wszystkim meteorologia ,potem konstrukcje silników odrzutowych ,zasady areodynamiki .

Nawet sprawdziłem przy pomocy termometru z laserowym znacznikiem temperatury chmur .(postaram sie zamiescic zdjęcia tego instrumentu by nie było że to bajki)

I niestety ,racjonalnie podchodzac do tematu ,nie jest mozliwe technicznie rozsiewanie takich ilości jakiegokolwiek materiału biologicznego o jakich bajduza zwolennicy NWO ,na wysokosci 8-10 tyś m panuje temp.-40 c smuga, kondensacyjna składa sie prawie wyłacznie z ze skroplonej pary wodnej ,to po prostu zamarznieta mgła . mało który organizm przetrwałby dostarczenie go w formie płynnej nastepne zamrożenie i rozmrożenie nawet kilkukrotne ,a tak by było w chmurach .jeśli miałby to byc pył to jakie jego potrzebne są ilości i sposób rozpilania czasteczek w samolocie lecącym 800 km/h takie przeloty tylko i wyłącznie dla rozpylanie czegokolwiek w końcu by sie wydały. Długosc utrzymywania sie chmury tractus zalezy od aktualnego stanu pogody .

Zabawne że ludzie zwiazani z lotnictwem (w jakikolwiek sposób)zawsze mówia że chemitrails to bzdury ale nawiedzeni wiedza lepiej .Jak chcesz popatrzec na chmury tractus pojedż do Rottrdamu tam zobaczysz prawie codziennie prawdziwą siatkę takich chmur ,powód ?kilka lotnisk na niewielkiej przestrzeni duza wilgotnosc powietrza duży ruch w powietrzu.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
dino_24
Homo Infranius
Posty: 406
Rejestracja: sob sie 16, 2008 12:16 am
Kontakt:

Re: Chemtrails krytycznym okiem.

Post autor: dino_24 »

[quote name='azor' post='92390' date='08 grudzień 2011 - 10:38']Byłem bardzo sceptyczny w sprawie smuga ale zasięgnięciu większej ilości informacji stwierdzam że nie są to jednak normalne smugi - choćby jako młody chłopiec w latach 80 tych nie pamiętam aby takie smugi były widoczne na niebie ? Obawiam się, że to nic dobrego.[/quote]





Zbawiennym jest [niech cię Posejdon

Istmijski ma w opiece] , że zrozumiałeś ... i widzisz problem ... który

jest rzeczywistością ... nie snem i bajką .

''Lemingi'' i ''żółwie greckie'' będą zawsze przeciw to mają wpisane w

kod helisy... czyli po nas tylko piekło ...



No , no ... no ! Pozdrawiam ''inter lokutora'' .

Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Chemtrails krytycznym okiem.

Post autor: arek »

Z tego co pamietam to plemiona frankijskie bały sie chmur i burz ,czego pokłosiem jest Asterix i Obelik wiec nie ma tego złego co by na dobre nie wyszlo.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
dino_24
Homo Infranius
Posty: 406
Rejestracja: sob sie 16, 2008 12:16 am
Kontakt:

Re: Chemtrails krytycznym okiem.

Post autor: dino_24 »

[quote name='arek' post='92395' date='08 grudzień 2011 - 14:44']Z tego co pamietam to plemiona frankijskie bały sie chmur i burz ,czego pokłosiem jest Asterix i Obelik wiec nie ma tego złego co by na dobre nie wyszlo.[/quote]



Z całym szacunem do twojej

osoby .....

... pytanko ? ... co ma wspólnego niebo nad Frankonnią ... za czasów Asterix'a

i kolegi Obelix'a ... z dzisiejszymi realiami , które obserwujemy

... i które ''odczuwamy'' w postaci ... ''chrypek'' i innych przypadłości , majacych

wpływ na układ oddechowy .

Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Chemtrails krytycznym okiem.

Post autor: azor »

Panowie nie jestem ani pilotem, nie mam licencji, ale coś mi podpowiada że w tym coś jest i chciałbym bardzo aby to była jedynie bzdura. Arku problem w tym że smugi nie tylko pojawiają się w rejonie gdzie występują lotniska.



Dlaczego np. w Wikipedii nie piszą wprost że smugi utrzymują się godzinami. Jestem dość sceptyczny w sprawie teorii spiskowych ale patrząc na to wszystko zaczynam powoli rozmyślać i zmieniać zdania w niektórych sprawach choćby WTC itp..Pozdrawiam
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Chemtrails krytycznym okiem.

Post autor: arek »

Z całym szacunem do twojej

osoby .....

... pytanko ? ... co ma wspólnego niebo nad Frankonnią ... za czasów Asterix'a

i kolegi Obelix'a ... z dzisiejszymi realiami , które obserwujemy

... i które ''odczuwamy'' w postaci ... ''chrypek'' i innych przypadłości , majacych

wpływ na układ oddechowy .
to samo co twoja wypowiedź :
Zbawiennym jest [niech cię Posejdon

Istmijski ma w opiece] , że zrozumiałeś ... i widzisz problem ... który

jest rzeczywistością ... nie snem i bajką .

''Lemingi'' i ''żółwie greckie'' będą zawsze przeciw to mają wpisane w

kod helisy... czyli po nas tylko piekło ...



No , no ... no ! Pozdrawiam ''inter lokutora'' .


azor tu masz link do podziału polskiej przestrzeni powietrznej ,masz tam rozrysowane korytarze powietrzne ,strefy podejścia do lotnisk itp. link
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Chemtrails krytycznym okiem.

Post autor: azor »

Arku, ale to niczego nie zmienia w tej sprawie ;)
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Chemtrails krytycznym okiem.

Post autor: Arek 1973 »

Przecież tak łatwo o dowody. Samolot z zaufanymi naukowcami wlatuje w taką smugę, łapią w pojemniki w filtry i w najlepszy know-how ile się da tego czegoś, póżniej materiał własnoręcznie w laboratorium badają i mamy czarno na białym co tam jest.
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „9.11, TAJNE ZAKONY, NWO”