Hakan Nordkvist odbył podróż w czasie?

Fizyka, chemia, nauki o Ziemi, wynalazki, eksperymenty.
Raito
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: pn maja 14, 2012 8:42 pm
Kontakt:

Re: Hakan Nordkvist odbył podróż w czasie?

Post autor: Raito »

nie rozumiem, on trafił do przyszłości i spotkał tam "siebie" tyle, że starszego czy ten starszy trafił do jego teraźniejszości i tam się spotkali ?


Prawdopodobnie twoje obiekcje wynikają z istnienia tzw. paradoksów czasowych.

Np.cofasz się w czasie i zabijasz ( trochę drastyczne ale dobrze oddaje istotę sprawy)

swoich dziadków.

W wyniku tego twoi rodzice nigdy się nie narodzą , a w efekcie tego także ty nie będziesz istniał, i nie będziesz mógł się cofnąć w czasie.
Dla mnie to jest bzdura, bo jeśli się cofamy w czasie to znaczy, że istnieje kilka światów równoległych czyli wychodzi na to, że jeśli zabijemy swoich dziadków w jednym z tych światów to znaczy, że oni istnieją także w innych światach więc dlaczego mielibyśmy "przestać istnieć" ? Innym argumentem byłoby to, że jeśli naszych rodziców nie ma jeszcze w przeszłości, to my także nie powinniśmy istnieć(bo przecież nadal się nie urodziliśmy).



Ogólnie nie wierzę, że Hakan Nordkvist spotkał siebie z przyszłości, bardziej już wierzę w opowiadanie Johna Titora.
TrueLobo
Infranin
Posty: 226
Rejestracja: pt wrz 16, 2011 10:58 am
Kontakt:

Re: Hakan Nordkvist odbył podróż w czasie?

Post autor: TrueLobo »

temat z 2007, i po co go odgrzebywać?



[edit]



lekka wtopa . Nie zauważyłem że to z maja a nie czerwca. Sam odgrzebałem :P
Ostatnio zmieniony ndz lip 01, 2012 12:30 pm przez TrueLobo, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „NAUKA i TECHNIKA”