Astronauta z Burg Marsh

Historyczne przypadki spotkań z obiektami UFO i ich pasażerami.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Astronauta z Burg Marsh

Post autor: Rysiek23 »

[ external image ]45 lat temu strażak z Carlisle, Jim Templeton, wykonał najsłynniejsze zdjęcie mające przedstawiać rzekomą istotę pozaziemską. 23 maja 1964 roku wraz z rodziną udał się na Burg Marsh, gdzie miał zamiar wykonać kilka zdjęć. Jak wielkie było jego zdziwienie, kiedy kilka dni później ujrzał na jednym z nich tajemnicza postać stojącą tuż za plecami jego córki. Zdumienie było tym większe, że tajemniczego jegomościa przypominającego swym wyglądem astronautę nikt wówczas nie zauważył. Wkrótce media doniosły o tajemniczym zdjęciu, którego powstania nie potrafią wyjaśnić eksperci, a Templeton przypadkiem wdarł się w świat tajemniczych istot i podążających ich śladem agentów…



WIĘCEJ
xedos
Homo Infranius
Posty: 467
Rejestracja: sob wrz 13, 2008 1:26 pm
Kontakt:

Re: Astronauta z Burg Marsh

Post autor: xedos »

Oczywiście jak zawsze podważyłem całe wydarzenie (licząc po cichu, że być może to prawda), z przyjemnością przeczytałem i przypomniałem sobie tego "klasyka ufologicznego". Pozdrawiam i gratuluje autorowi.
Awatar użytkownika
Zit
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: pt sty 12, 2007 11:18 am
Kontakt:

Re: Astronauta z Burg Marsh

Post autor: Zit »

To dla mnie zdjęcie sentymentalne. Pierwsze zdjęcie z czymś/kimś pozaziemskim, które obejrzałem :)



Niesamowicie ciekawa historia ii... niewyjaśniona nadal.
[ external image ]

,, Veni Vidi Vici" - przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem



Timeo Danaos Et Dona Ferentes ;)



**********Sol Omnibus Lucet!!!**********
matino3
Infranin
Posty: 241
Rejestracja: pn kwie 27, 2009 7:45 pm
Kontakt:

Re: Astronauta z Burg Marsh

Post autor: matino3 »

Strasznie ciekawe zdjęcie i od razu widać, że nie naciągane. Ale dlaczego kosmita miałby sobie pojawić się, zrobić zdjęcie i zniknąć? Może skoro nie było widać tej postaci była to osoba z przyszłości z innego wymiaru? (wyobraźnia :D)
:)

ferdas
Infrańczyk
Posty: 135
Rejestracja: pt kwie 17, 2009 6:41 pm
Kontakt:

Re: Astronauta z Burg Marsh

Post autor: ferdas »

Ciekawe i klasyczne zdjęcie , gdyby było zrobione teraz to można by zarzucić , że postać jest wklejona bo tak troche wygląda. Jednak w latach 60 nie było to raczej możliwe.
Azakiel
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: ndz maja 04, 2014 1:45 pm

Re: Astronauta z Burg Marsh

Post autor: Azakiel »

Historia bardzo ciekawe ale wyjasnienie niestety banalne (a szkoda bo sam jestem pasjonatem UFO) Osoba która robiła zdjęcie twierdziła że momencie robienia zdjęcia nie widziała tego mężczyzny (kosmity) za dziewczynką, i słusznie twierdziła ponieważ optyka aparatu nie pozwolila w tym momencie na zauwazenie tego osobnika [ external image ] Tajemniczy kosmita okazuje sie być po prostu zwykłym mężczyzną w dresie co wyraznie widać jak wzmocni sie kolory i cienie na zdjęciu kompensując nadmierną ekspozycje tła. [ external image ]
ODPOWIEDZ

Wróć do „HISTORIA SPOTKAŃ Z UFO”