Lublin: UFO nad Starym Miastem (04/06/09)

Relacje, zdjęcia i doniesienia z kraju.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Lublin: UFO nad Starym Miastem (04/06/09)

Post autor: Rysiek23 »

[ external image ]4 czerwca b.r. uczestnicy koncertu z okazji 20 rocznicy wyborów z 4 czerwca 1989 roku, która odbywała się na Placu Zamkowym w Lublinie zauważyli przelot grupy cichych świetlistych obiektów. Wkrótce pojawiły się głosy, jakoby koncert obserwowało UFO. Tymczasem w Wielkiej Brytanii dochodzi do zdarzeń bliźniaczo podobnych i co więcej, powtarza się ubiegłoroczny scenariusz. Z czym mamy więc do czynienia?



WIĘCEJ
xedos
Homo Infranius
Posty: 467
Rejestracja: sob wrz 13, 2008 1:26 pm
Kontakt:

Re: Lublin: UFO nad Starym Miastem (04/06/09)

Post autor: xedos »

Czy to się nigdy nie skończy? Jesteście czujni to dobrze, to bardzo dobrze. Zbliża się kolejny "sezon ogórkowy" i scenariusz jak zawsze powtarza się. Tylko patrzeć jak w Wylatowie będzie kolejne sympozjum, a być może jakaś kolejna zwariowana sesja dla dziennikarzy, ci ostatni będą mieli o czym pisać przez całe wakacje ku uciesze gawiedzi, a my będziemy te idiotyzmy prostować przez kolejny rok. Syzyfowa praca? Nie, to już prawdziwa donkiszoteria, chociaż lubię alternatywne źródła energii.
Awatar użytkownika
Konrad666
Infrańczyk
Posty: 152
Rejestracja: śr maja 13, 2009 9:15 am
Kontakt:

Re: Lublin: UFO nad Starym Miastem (04/06/09)

Post autor: Konrad666 »

Buahahahahahhhaaaahaha.....ciekawe co jeszcze wymyślą...
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Lublin: UFO nad Starym Miastem (04/06/09)

Post autor: azor »

To byłby najlepszy pomysł i obalenie tego mitu o lampionach bo sądzę 95 % obserwacji tego typu formacji to lampiony ale np w Meksyku obserwują często setki kul ale w dzień tam nikt tego nie tłumaczy chińszczyzną ostatnia obserwacja kul w Anglii jest tez pod pewnym szczegółem interesująca. Śwadkowie stwierdzili iż obiekty wszystkie na raz wystrzeliły w górę jeśli takie cuda potrafią lampiony to jestem pełen podziwu a wyjaśnienie chińszczyzną jest w takim razie nie zawowalajace...
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Lublin: UFO nad Starym Miastem (04/06/09)

Post autor: azor »

Ale zauważ że nie chodzi mi że w Meksyku widują kule w nocy tam raczej w dzień są obserwowane i to od lat 9 0 siątych gdzie jeszcze chińszczyzny nie było na rynku to raz. Co do Anglii to uważam kluczem są relacje nie sama forma wizualna zjawiska jeśli zakładam faktycznie się potwierdzi że kule na raz wszystkie ''wystrzeliły'' w górę to nie mogą to być lampiony.Ale to już praca do Angoli my mamy co u siebie robić ;)



Ostatnio badałem w 2008 roku obserwacje spod Rzeszowa gdzie około 6 osob obserwowało 20 wirującyh czerwonych kul usytuowanych na ksztalt ''choinki'' pisałem na blogu INFRA też puszczała to u siebie może znasz tekst dlatego np tą konkretną obserwacje nie uważam za lampiony cos podobnego tylko z jedną kulą CE- 1 było też na Podkarpaciu w Ulanowie 14 lutego 2009 i mialem ja oraz świadek dylemat czy był to lampion czy nie jednak nie pasowało nic do niego tym bardziej ze widział około 2 m kulę z odległości około 150 m.



Coś z ostatnich dni 26 maja 5-6 km od Rzeszowa - Tyczyn obserwacja oraz rejestracja filmowa około 5-6 czerwono-pomarańczowych kul stojacych w miejscu nad wzgórzem (kule wirują, obracją sie w lewo rozbłyskują) z nagrania ewidentnie widac że to nie mogą być lampiony zresztą ta obserwacja to jedna z najlepszych rejestracji nocnych NOL z okolic Rzeszowa i do teraz nie wiem co to mogło być szkoda ze nie lampiony wówczas sprawa była b p rosta i pewna ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „OBSERWACJE Z POLSKI”