Przeżycia podczas OOBE

Doświadczenia wyjścia z ciała, stany bliskie śmierci, sny...
Artez
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: pt kwie 11, 2008 1:53 pm
Kontakt:

Przeżycia podczas OOBE

Post autor: Artez »

Witam wszystkich. Sprobowalam tej metody i musze wam powiedziec, ze cos przezylam dziwnego.

Wczoraj przed zasnieciem zrelaksowalam sie, zaczelam liczyc strony, potem od konca, wyrzucilam ksiazke za siebie i staralam sie cos wyobrazic i ''ogladac tv''. Nic sie nie dzialo wiec postanowilam podniesc reke, lecz nie dalam rady. W pewnym momecie otworzylam szybko oczy, lecz reka nie moglam ruszyc jeszcze przez 3 sekundy. Postanowilam sprobowac od poczatku, a wiec liczylam strony, wyrzucilam ksiazke i zaczelam cos sobie wyobrazac i ''ogladac tv'' i dalej nic nie pamietam gdyz ocknelam sie. Nastepnie zaczelam liczyc od 10 do 0 aby lepiej sie skupic i znowu chyba stracilam swiadomosc i tak powtorzylo sie to 3 razy. Trwalo to wszystko godzine chociaz wydawalo mi sie ze chwile. Nie potrafie tego wytlumaczyc, to bylo cos dziwnego a wiem ze nie zasnelam, bo jakbym zasnela to obudzilabym sie z rana ;d chcialam juz to skonczyc ale wciaz nie moglam oderwac reki od poduszki, czulam tak jakby byla przyklejona albo ciagnela ja jakas sila lecz zaraz wszystko wrocilo do normy. Odwrocilam sie na drugi bok i juz staralam sie zasnac lecz w pewnym momecie zaczelam slyszec jakis szum niedaleko lozka (ten odlglos przypominal dzwiek pracy silnika samolotu, ciągły szum) ktore bylo coraz glosniejsze i w pewnym momecie wydalam z siebie dzwiek rozpoczynajacy moj placz. wystraszylam sie i to wszystko zakonczylam.

Mam do was pytanie czy to wszystko prowadzilo mnie coraz blizszego wyjscia z ciala?



Takze musze wam powiedziec, ze widzialam raz biala postac czyli zmarla babcie mojego chlopaka i odglos zapalajacego sie swiatla i otwierajacych drzwi od kibla a to byla czynnosc ktora zmarla babcia wykonywala dosyc czesto. Czy to, ze widze i slysze takie rzeczy pomaga mi w oobe? (o babci mój chłopak pisał w innym dziale)



pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „OOBE, LD, NDE, HIPNOZA”