Co u licha dzieje się na Ślęży?

Nowy świat, nowi ludzie, nowe myślenie. A może to tylko iluzja?
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Co u licha dzieje się na Ślęży?

Post autor: Rysiek23 »

Reportażu jeszcze nie oglądałem, teraz nie mam takiej możliwości. Podziwiam wytrwałą i słuszną walkę pana Mariusza z tym jakże niebezpiecznym zjawiskiem.



[quote name='xedos' post='61760' date='śro, 23 wrz 2009 - 09:57']Chętnie poznam Wasze opinie, a może Redakcja Infry sprowokuje czat tematyczny, gdzie każdy w sposób otwarty skomentuje zdarzenie w sposób bezpośredni?[/quote]



Przypomnę, że swego czasu próbowaliśmy usilnie zaprosić panią Lucynę Łobos na nasz czat aby zadać wiele pytań w prost ale tak tego unikała, że w końcu zrezygnowaliśmy. Na naszym forum jest kilka osób, które otarły się o Projekt Cheops i mogą opowiedzieć kilka szczegółów.

Pomysł spotkania na czacie dobry, myślę że możemy to zrobić w niedzielę. O konkretach będę informować.
xedos
Homo Infranius
Posty: 467
Rejestracja: sob wrz 13, 2008 1:26 pm
Kontakt:

Re: Co u licha dzieje się na Ślęży?

Post autor: xedos »

Bardzo niepokoi mnie w tej chwili coś zupełnie innego, mnożą się jak grzyby po deszczu wszelakie spotkania, które w swej nazwie mają liczbę 2012, zapraszani są ludzie z innych krajów, którzy tam giną w tłumie, a w Polsce stali się wręcz idolami. To pewne, że aby mieć wgląd w te imprezy na moją prośbę będą monitorowane.



Ja rozumiem, można mówić o pewnych sprawach, zdarzeniach, faktach ale powtarzam raz jeszcze - MANIPULACJI STOP! Ufologia, jako taka nie ma nic wspólnego z kultami, to dwa różne pnie drzew, czasami ledwie stykają się koronami i to tylko przez przypadek lub naiwność łatwowiernych. Prościej mówiąc, chcesz wydać sto, dwieście złotych? Kup dziewczynie kwiaty, zaproś na ją obiad, do kina lub dajcie komuś biedniejszemu od siebie - to słuszniejsze niż pakowanie sekciarzom gotówki do łap na ich dalszy rozwój i to wcale nie duchowy. Pani Lucyna - bohaterka reportażu, to tylko nic nie znacząca wzmianka, są ludzie bardziej niebezpieczni, którzy uciekają się do każdej możliwości z przemocą włącznie. Cheops, 2012, to tylko epizody, są groźniejsi od nich. Obawiam się najbardziej scientologów, którzy znaleźli podatny grunt wśród niektórych ufologów polskich, którzy już stali się ich forpocztą.. Tak być nie może, walczmy wspólnie o to aby ochronić naszych młodszych kolegów, nie zapominając jednocześnie o starszych. Wbrew wszystkim opiniom - ufologowie, to naprawdę wrażliwa grupa ludzi, cholernie wrażliwa w większości są bardzo wykształceni i ... naiwni.



Na zakończenie, wiem o tym, że za chwilę pojawi się w tym miejscu komentarz mojego kolegi RKL (pisarz, publicysta) z CBZY, ma znacznie większe doświadczenie od mojego, właśnie w tych sprawach i warto wsłuchać się w to , co będzie chciał przekazać. mam nadzieję, że i inne panie i panowie walczący od lat o normalność w polskiej ufologii wypowiedzą się w tej kwestii. Jesteście Państwo jak nigdy, własnie teraz bardzo potrzebni, wsłuchajcie się w ton i teksty młodych ludzi z INFRY, warto to zrobić, są świetni.
Ostatnio zmieniony śr wrz 23, 2009 9:12 am przez xedos, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Co u licha dzieje się na Ślęży?

Post autor: UFOWORLDNEWS »

[quote name='Orson' post='61780' date='śro, 23 wrz 2009 - 20:07']Żyje sobie facet, zajmuje się tematyką UFO, powiedzmy od 15 lat. Poświęca na to wiele czasu prywatnego, jest to spora część jego życia, kto wie, czy nie dominująca.[/quote]

A jaki schemat zastosujesz do tego?:

Żyje sobie facet, zajmuje się tematyką UFO, powiedzmy od 15 lat.Sam był naocznym świadkiem i widział U.F.O(nie mylić z pikselami na zdjęciu lub innym światełkiem) Poświęca na to wiele czasu prywatnego, jest to spora część jego życia, kto wie, czy nie dominująca.Spotyka i zna innych którzy doświadczyli tego samego.Ale cały czas nie może się pogodzić z tym, że zobaczyć znaczy uwierzyć. :( :)
Ostatnio zmieniony śr wrz 23, 2009 6:23 pm przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Co u licha dzieje się na Ślęży?

Post autor: Rysiek23 »

Drogi Orsonie poruszyłeś istotną kwestię aczkolwiek uważam, że Mariuszowi chodziło o coś innego, bowiem tu trzeba mówić o manipulacji ze strony pewnej grupy, która posiada pewne cechy wskazujące iż zmierza do celowej psychomanipulacji grupy osób.



Chętnie jednak, ale krótko odniosę się do tego napisałeś. Ufolog, który zakłada, że wszystko wie i bada zjawisko bezsprzecznie mające miejsce (lądowanie przybyszów z obcej planety, spotkania z istotami międzywymiarowymi, przekazy z innych galaktyk itp.) z góry stoi na straconej pozycji, bowiem tych hipotez potwierdzić nie sposób. Tutaj starsi koledzy mogą potwierdzić, że jeśli czymś się zajmujemy to przede wszystkim po to by potwierdzić wszelkie możliwe racjonalne wytłumaczenia danego fenomenu. Jeśli to się nie udaje ani na płaszczyźnie zjawisk fizycznych, psychologicznych, atmosferycznych pozostaje nam zagadka z czym mamy do czynienia. To już miejsce tylko i wyłącznie na hipotezy a nie na kategoryczne twierdzenia.



Jeśli ktoś twierdzi, że "ja wiem, my wiemy, mamy dowody, ONI* istnieją!" - jak to lubią czynić niektórzy to jest tylko i wyłącznie sensacjonistą.



*tu wstawić można też "duchy", "byty", "to", "owo" etc.
Lothar
Infrzak
Posty: 65
Rejestracja: pn gru 03, 2007 8:34 pm
Kontakt:

Re: Co u licha dzieje się na Ślęży?

Post autor: Lothar »

Przypadkiem obejrzałem ten reportaż, o którym wspomina xedos.

Aż włos się jeży na głowie. Znacznie wcześniej wiedziałem, że ten ich projekt śmierdzi. Z sesji biła arogancja oraz pycha.

Wspomniany reportaż (dla tych co nie oglądali) przedstawia sylwetki 2 osób, którzy dali się zmanipulować na maksa i przekazali tym oszustom oszczędności życia ich samych i ich rodzin. Mowa tu o kwotach rzędu 20 tys. i więcej!



Na pohybel skurw******


"Wszystko czym jesteśmy jest rezultatem tego, o czym myśleliśmy" - Budda.



"Gdy myślisz, że możesz lub nie możesz - w obu przypadkach masz rację" - Henry Ford.

xedos
Homo Infranius
Posty: 467
Rejestracja: sob wrz 13, 2008 1:26 pm
Kontakt:

Re: Co u licha dzieje się na Ślęży?

Post autor: xedos »

Lotharze, to nie jest tak. Odpowiednia modulacja głosu, "wymowne" przerwy w wypowiedziach, zawieszanie głosu, westchnienia, gestykulacja to tylko instrumentarium, które ma wytworzyć odpowiedni klimat dla tych, którzy mają uwierzyć. Spora część widowni wierzy i to właśnie oni w kuluarach przekonują niedowiarków opowiadając niestworzone rzeczy o których albo słyszeli albo w nieodpowiedni sposób zinterpretowali na sesjach prywatnych. Tutaj każdy szczegół ma znaczenie, to jak z kursami dla polityków, które organizują dziennikarze. To właśnie oni uczą ich manipulacji tłumem. Nawet nie wiecie jak prostą i skuteczna jest ta metoda. Medium zastosowało sprawdzone metody, może teraz zrozumiecie dlaczego przez tyle lat uczulam wszystkich na te metody. Niestety, sprawa dotyczy również ufologów-szołmenów.



Warto szukać drugiego dna wszędzie tam, gdzie istnieje cień podejrzenia o oszustwo.



Pozdrawiam
Lothar
Infrzak
Posty: 65
Rejestracja: pn gru 03, 2007 8:34 pm
Kontakt:

Re: Co u licha dzieje się na Ślęży?

Post autor: Lothar »

xedos skąd masz taką wiedzę? Interesujesz się tym (socjotechniki itd) czy jest to twoja praca?



Gratuluje wytrwałości w walce z tym zjawiskiem.


"Wszystko czym jesteśmy jest rezultatem tego, o czym myśleliśmy" - Budda.



"Gdy myślisz, że możesz lub nie możesz - w obu przypadkach masz rację" - Henry Ford.

xedos
Homo Infranius
Posty: 467
Rejestracja: sob wrz 13, 2008 1:26 pm
Kontakt:

Re: Co u licha dzieje się na Ślęży?

Post autor: xedos »

Lotharze, wierzysz w prawo? Bo ja tak, państwo dobrze mnie chyba wyszkoliło.
ODPOWIEDZ

Wróć do „NOWA ERA”