Chemtrails - kto nas truje i dlaczego?

Filmy związane z teoriami spiskowymi, NWO
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Chemtrails - kto nas truje i dlaczego?

Post autor: azor »

Też się śmiałem z tego ale obserwuję/czytam temat i nie jest to Panie i Panowie zabawne a wręcz przykre chciałbym bardzo aby to była tylko i wyłącznie 'kretyńska'' teoria sięgająca lat 80 siątych ;) oby tak było ;)
Awatar użytkownika
observator
Infranin
Posty: 272
Rejestracja: śr mar 07, 2012 2:35 pm
Kontakt:

Re: Chemtrails - kto nas truje i dlaczego?

Post autor: observator »

Nie omieszkałem zapoznać sie z różnymi materiałami które mnie nie przekonały. Przekonał mnie za to blog Pana Diakówa, zawodowo zajmującego się prognozowaniem numerycznym pogody, gdzie zbił w pył wszystkie argumenty chemtrailowców.

http://gfspl.rootnode.net/BLOG/?p=130
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Chemtrails - kto nas truje i dlaczego?

Post autor: Katarzyna_1 »

[quote name='azor' post='95787' date='26 marzec 2012 - 20:47']Też się śmiałem z tego ale obserwuję/czytam temat i nie jest to Panie i Panowie zabawne a wręcz przykre chciałbym bardzo aby to była tylko i wyłącznie 'kretyńska'' teoria sięgająca lat 80 siątych ;) oby tak było ;)[/quote]

Też bym tak chciała, ale...?

Trzy dni temu obserwowałam nad moim niebem ;) smugi kondensacyjne. Dość wysoko równolegle leciały dwa samoloty, pozostawiając smugi. Z tym, że smuga kondensacyjna jednego samolotu dość szybko znikła, a drugi samolot pozostawił smugę na około 3 godzin. Smuga rozszerzyła się do wielkich rozmiarów i wyglądała później jak rozproszona biała chmura. Wydaje mi się, że samoloty pasażerskie latają na jednakowej klasie paliwa. Dlaczego więc jeden samolot wytworzył taką długotrwała smugę, a drugi nie?
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Elowen
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: ndz lut 12, 2012 1:08 pm
Kontakt:

Re: Chemtrails - kto nas truje i dlaczego?

Post autor: Elowen »

To wszystko zaczyna mi wygladac na wojne blogow xD ;) ... (nawiasem mowiac, od razu rozbawil mnie atak na Astromarie, ktora zreszta cenie za otwarty umysl, logike wywodu, wypowiedzi poparte dowodami, a do tego ciety jezyk i wiedze astrologiczna). Te klawiaturowe kilometry jakiegos Pana Diakowy jakos mnie nie przekonuja. Z jednym sie zgodze, ze nie kazda smuga na niebie to od razu opryski i ze niektorzy popadaja w paranoje na temat chemtrails, ale nie uwierze, ze chemtrails to klamstwo. Tutaj link do bloga Astromarii na w/w temat, jakby kto chcial porownac z kilometrami "Pana Diakowy" Chemtrails by Astromaria
"Słowo Bóg jest dla mnie niczym więcej niż słowem i wytworem ludzkiej słabości, a Biblia zbiorem dostojnych, ale jednak prymitywnych, legend, które są na dodatek dość dziecinne. Żadna interpretacja, niezależnie od tego jak subtelna, nie może (dla mnie) tego zmienić" A. Einstein
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Chemtrails - kto nas truje i dlaczego?

Post autor: Przemekkk666 »

[quote name='Katarzyna_1' post='95790' date='26 marzec 2012 - 21:54']Też bym tak chciała, ale...?

Trzy dni temu obserwowałam nad moim niebem ;) smugi kondensacyjne. Dość wysoko równolegle leciały dwa samoloty, pozostawiając smugi. Z tym, że smuga kondensacyjna jednego samolotu dość szybko znikła, a drugi samolot pozostawił smugę na około 3 godzin. Smuga rozszerzyła się do wielkich rozmiarów i wyglądała później jak rozproszona biała chmura. Wydaje mi się, że samoloty pasażerskie latają na jednakowej klasie paliwa. Dlaczego więc jeden samolot wytworzył taką długotrwała smugę, a drugi nie?[/quote]



Ale czy leciały na podobnej wysokości??

Na różnych wysokościach panuje różna wilgotność powietrza, a to wpływa na zachowanie sie smugi.

Jeśli leciały na tym samym pułapie lub niewiele różniącym się, to wydaje się to dziwne, no chyba ze jeszcze kwestie paliwa wziąc pod uwagę ale czy ja wiem...
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Chemtrails - kto nas truje i dlaczego?

Post autor: azor »

Pan Diakowy może sobie pisać kilometrami i nadal przekonywać, co nie zmienia faktu, że wszystko jest takie cacy a my z klapkami na oczach mamy wierzyć w oficjalne źródła. Owszem gro smug ma zwykłe wytłumaczenie, ale gdy zajmują sie tym tematem naukowcy, którzy czują że cos jest nie tak sprawy wyglądąją juz mniej ciekawie.



Dlaczego np. 20 czy 30 lat temu nie było smug na niebie w takich ilościach jak teraz ? U mnie nad Ropczycami jest pewna zależność smug jest w cholerę w niedzielę często na drugi, trzeci dzień jest już pochmurno zauważyło to kilku moich kolegów.



Nadmienię fakt że nie daleko takiej smugi 16.08.2009 roku nad ZM zauważylem przez lornetkę dwa metaliczne wiszące nieruchomo obiekty pisałem o tym na blogu niegdyś obiekty nie mogły być niczym znanym !
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Chemtrails - kto nas truje i dlaczego?

Post autor: Przemekkk666 »

[quote name='azor' post='95796' date='26 marzec 2012 - 23:58']Nadmienię fakt że nie daleko takiej smugi 16.08.2009 roku nad ZM zauważylem przez lornetkę dwa metaliczne wiszące nieruchomo obiekty pisałem o tym na blogu niegdyś obiekty nie mogły być niczym znanym ![/quote]



Moze sprawdzały zawartość smugi :Cool:
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Chemtrails - kto nas truje i dlaczego?

Post autor: Katarzyna_1 »

Przemek, samoloty leciały na podobnym pułapie. Nawet się dziwiłam, że tak blisko. Moja obserwacja była w piątek. Na sobotę i niedzielę na Mazowszu zapowiadano piękną i słoneczną pogodę. Owszem w sobotę świeciło cały dzień słońce, a w niedzielę pomimo zapowiedzi słonecznej pogody było pochmurnie. Może przypadek - bo pogoda zmienną jest, ale jak widać inni m.in. Azor także to zaobserwowali.

Nie potrafię w tej chwili znaleźć tego filmu na yt, były tam zdjęcia zrobione przez pasażerów samolotów, którym udało się sfilmować wypuszczanie białej substancji spod skrzydeł samolotów. Może ktoś Was młodych znajdzie - naprawdę były ciekawe.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
observator
Infranin
Posty: 272
Rejestracja: śr mar 07, 2012 2:35 pm
Kontakt:

Re: Chemtrails - kto nas truje i dlaczego?

Post autor: observator »

Mam swoje zdjęcia jak z pod kadłuba niemieckiej maszyny wylatuje smuga pary, ale nie pokażę bo zaraz jakaś astromaria wykorzysta je na swoim blogu jako dowód sypania nam na łeb jakiejś chemii. Opryski chemiczne muszą być robione z niskiego pulapu, inaczej wiatr i prądy powietrzne rozniosa je daleko w niekontrolowany sposób, tysiące kilometrów od celu, tam gdzie nikt nie mieszka.
Awatar użytkownika
observator
Infranin
Posty: 272
Rejestracja: śr mar 07, 2012 2:35 pm
Kontakt:

Re: Chemtrails - kto nas truje i dlaczego?

Post autor: observator »

[quote name='Katarzyna_1' post='95790' date='26 marzec 2012 - 21:54']Też bym tak chciała, ale...?

Trzy dni temu obserwowałam nad moim niebem ;) smugi kondensacyjne. Dość wysoko równolegle leciały dwa samoloty, pozostawiając smugi. Z tym, że smuga kondensacyjna jednego samolotu dość szybko znikła, a drugi samolot pozostawił smugę na około 3 godzin. Smuga rozszerzyła się do wielkich rozmiarów i wyglądała później jak rozproszona biała chmura. Wydaje mi się, że samoloty pasażerskie latają na jednakowej klasie paliwa. Dlaczego więc jeden samolot wytworzył taką długotrwała smugę, a drugi nie?[/quote]

Gołym okiem nie da się określić różnicy wysokości lecących samolotów na pułapie przelotowym bo to z byt duży dystans. Trzeba mieć zainstalowany program Flight Radar i zczytać dane z transpondera o jego wysokości, prędkości, skąd i dokąd leci itp. Wystarczy różnica 300-500m. i już mogą być wizualne różnice w smugach. Gdyby żaden z nich nie puszczał smugi też byś twierdziła że lecą na jednej wysokości? Widuję często i takie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „TEORIE SPISKOWE”