Chemtrails - kto nas truje i dlaczego?

Filmy związane z teoriami spiskowymi, NWO
Elowen
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: ndz lut 12, 2012 1:08 pm
Kontakt:

Re: Chemtrails - kto nas truje i dlaczego?

Post autor: Elowen »

obserwatorze blogerzy maja prawo banowac kogo chca, bo sa w pewien sposob "u siebie". Poza tym primo, nikt nie kaze Ci z nimi gadac. Poza tym secudno, jest jeszcze cos takiego jak netykieta... jakos nie spotkalam sie z przypadkiem, by zbanowano kogos, kto jej przestrzega. Poza tym tertio, nikt nikomu nie ma prawa wciskac swoich pogladow na sile, ani nikt nie ma obowiazku przejmowac czyichs. I ostatnie poza tym : jesli czujesz, ze ktos nie jest dla Ciebie partnerem w rozmowie, to zwyczajnie ja zakoncz. To wszystko jest bardzo proste ;)
"Słowo Bóg jest dla mnie niczym więcej niż słowem i wytworem ludzkiej słabości, a Biblia zbiorem dostojnych, ale jednak prymitywnych, legend, które są na dodatek dość dziecinne. Żadna interpretacja, niezależnie od tego jak subtelna, nie może (dla mnie) tego zmienić" A. Einstein
Awatar użytkownika
observator
Infranin
Posty: 272
Rejestracja: śr mar 07, 2012 2:35 pm
Kontakt:

Re: Chemtrails - kto nas truje i dlaczego?

Post autor: observator »

[quote name='Elowen' post='96322' date='14 kwiecień 2012 - 12:26']obserwatorze blogerzy maja prawo banowac kogo chca, bo sa w pewien sposob "u siebie". Poza tym primo, nikt nie kaze Ci z nimi gadac. Poza tym secudno, jest jeszcze cos takiego jak netykieta... jakos nie spotkalam sie z przypadkiem, by zbanowano kogos, kto jej przestrzega. Poza tym tertio, nikt nikomu nie ma prawa wciskac swoich pogladow na sile, ani nikt nie ma obowiazku przejmowac czyichs. I ostatnie poza tym : jesli czujesz, ze ktos nie jest dla Ciebie partnerem w rozmowie, to zwyczajnie ja zakoncz. To wszystko jest bardzo proste ;)[/quote]Sprawa jest dawno zakończona. Wspomniałem o niej mimochodem i nie ma nad czym debatować.
Ostatnio zmieniony sob kwie 14, 2012 6:28 pm przez observator, łącznie zmieniany 1 raz.
Badrobot
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: czw lip 25, 2013 5:49 pm
Kontakt:

Re: Chemtrails - kto nas truje i dlaczego?

Post autor: Badrobot »

Chemtrials-myśle że sprawa jest poważna!!B-)
< CYBER&
Badrobot
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: czw lip 25, 2013 5:49 pm
Kontakt:

Re: Chemtrails - kto nas truje i dlaczego?

Post autor: Badrobot »

[quote name="Przemekkk666" post="95812" timestamp="1332866152"]

Branie smużek "omiatających" skrzydła oraz gromadzącej się mgiełki przy wingletach juz troche zakrawa o śmieszność ale bierze się to z niewiedzy.



Ja uważam ze tzw. chemtrails jest prawdziwe jednak niekoniecznie w formie smug kondensacyjnych, tzn mysle, że jak już jest coś rozpylane to w większości przypadków robi się to za pomoca samolotów wojskowych czy to oznaczonych czy nie, wątpie aby używano systematycznie liniowców do rozpylania czegoś specjalnego.



Poza tym dodatkowo mogą być rozpylane jakieś substancje, które nie są w żaden sposób widoczne z ziemi jak zwykłe smugi, zaś te smugi ciągnące sie za samolotami mogą być próbą odwrócenia uwagi od innych działań...

Mysle że zmieniają składniki atmosfery celowo np:na nadejście czegoś!
< CYBER&
Rave
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: ndz paź 12, 2014 5:03 pm

Re: Chemtrails - kto nas truje i dlaczego?

Post autor: Rave »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Dariusz_INFRA" data-cid="96251" data-time="1334105231">Arku

Co do tych zdjęć.. Kiedyś już pisałem, na czym to zjawisko polega, czym jest i na jakiej zasadzie się pojawia. Napiszę jeszcze raz, bardzo ogólnie i wielkim skrócie, to, co widać za samolotami to ulegające resublimacji paliwo, którego temperatura jest znacznie wyższa od otaczającego ją powietrza, które nomen omen ma temperaturę -30 stopni i więcej. Więc na skutek nagłego zamarzania powstają kryształki lodu, które z ziemi widać pod postacią smug…



Co oczywiście potwierdzi ci każdy, kto choć trochę liznął fizyki..:] Pozdrawiam!</blockquote>Człowieku, jesteś grubo w tyle z info w tym temacie. Poszukaj sobie w google, doradca obamy przyznał się że usa-nato prowadzą ten program geoinzynieryjny, poszukaj a znajdziesz! Obejrzyj sobie jeszcze to:  https://www.youtube.com/watch?v=7TjmLjLYg4g Poza tym program geoinzynierii (chemtrails) jest tylko delikatnym wierzchołkiem góry lodowej i elementem większego programu globalnej depopulacji. 
ODPOWIEDZ

Wróć do „TEORIE SPISKOWE”