OBUDŻCIE SIE - już czas.

Dyskusje o jednej z wielkich obsesji ludzkości - Apokalipsie.
Awatar użytkownika
Lazy
Full Active
Posty: 546
Rejestracja: pn paź 01, 2007 9:35 pm
Kontakt:

Re: OBUDŻCIE SIE - już czas.

Post autor: Lazy »

Pantanal
Kolejny pseudofilozoficzny tekścik "kontaktowca". Żadnych konkretów, kupa ozdobników i szczerze mówiąc... pustych słów skierowanych do pustych osób. Niestety to nie tylko podejrzane, ale również i żenujące, że ktoś może panią Marciniak traktować poważnie.
Nie interesuje mnie, czy jest to przekaz od Plejadan,czy innych "zielonych ludzików"Przeczytaj parę książek Osho,On nie był kontaktowcem.Jakoś dziwnie jego słowa brzmią podobnie.A czy skierowane do pustych osób....wątpię.
ŻYCIE JEST TYLKO GRĄ

WSZYSTKO,CZYM ONO JEST,TO ILUZJA,ALE WY,GRACZE,DOSZLIŚCIE DO PRZEKONANIA,ŻE TO JEDYNA RZECZYWISTOŚĆ
Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: OBUDŻCIE SIE - już czas.

Post autor: asiatko31 »

DarkMonk Gdybym ja miałam opowiedzieć wszystkie swoje doświadczenia przez kamerą . To tez bym wolała przeczytać. A to dlatego ze jestem taka zdolną istotką :P i potrafię czasami opowiadać/ mówić zaczynając od środka. Nie pytaj jak ja to robię bo nie wiem. Jestem po prostu zakręcona ...... :lol:
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
Awatar użytkownika
DarkMonk
Infrzak
Posty: 43
Rejestracja: śr sie 29, 2007 5:53 am
Kontakt:

Re: OBUDŻCIE SIE - już czas.

Post autor: DarkMonk »

Asiu Ty się nie martw , ta pani jest bardziej zakręcona , a może nawet pokręcona :lol: Tak mnie naszło na stwierdzenie , że dawno tutaj nie zaglądałem. Pamiętam Cię bo mniej więcej w tym samym czasie się tutaj pojawiliśmy. Mam nadzieję że u Ciebie wszystko w porządku :D
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: OBUDŻCIE SIE - już czas.

Post autor: aelreda »

Co ciekawe, najbardziej krzyczą Ci co się na temacie mogą nie znać...ehh jakie to hmmm...żałosne....
Ostatnio zmieniony pt cze 19, 2009 8:55 pm przez aelreda, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
DarkMonk
Infrzak
Posty: 43
Rejestracja: śr sie 29, 2007 5:53 am
Kontakt:

Re: OBUDŻCIE SIE - już czas.

Post autor: DarkMonk »

Przepraszam , że nie biję się w pierś przed nią i tobą ;(
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: OBUDŻCIE SIE - już czas.

Post autor: aelreda »

[quote name='DarkMonk' post='55535' date='pią, 19 cze 2009 - 22:52']Przepraszam , że nie biję się w pierś przed nią i tobą ;([/quote]



Dam Ci nóz...możesz nadrobić zaległości.

Awatar użytkownika
DarkMonk
Infrzak
Posty: 43
Rejestracja: śr sie 29, 2007 5:53 am
Kontakt:

Re: OBUDŻCIE SIE - już czas.

Post autor: DarkMonk »

Zostaw go dla męczennika :)
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: OBUDŻCIE SIE - już czas.

Post autor: aelreda »

[quote name='DarkMonk' post='55542' date='pią, 19 cze 2009 - 23:20']Zostaw go dla męczennika :)[/quote]



I właśnie to robię, bo widzę że jesteś pierwszy chętny.

Awatar użytkownika
Maya Myu
Infrzak
Posty: 58
Rejestracja: pt cze 19, 2009 9:25 pm
Kontakt:

Re: OBUDŻCIE SIE - już czas.

Post autor: Maya Myu »

[quote name='Aylinn' post='55459' date='czw, 18 cze 2009 - 19:47']Skomentuję to obrazowo.



[ external image ][/quote]





Hmmm, ktoś tu chyba ma za mało doświadczeń życiowych. Dojrzejeż, to rozumiesz te słowa. Za mało doswiadczeń... Ech



[quote name='Pantanal' post='55471' date='pią, 19 cze 2009 - 06:56']Kolejny pseudofilozoficzny tekścik "kontaktowca". Żadnych konkretów, kupa ozdobników i szczerze mówiąc... pustych słów skierowanych do pustych osób. Niestety to nie tylko podejrzane, ale również i żenujące, że ktoś może panią Marciniak traktować poważnie.



Ścieżka Mądrości Światłości Miłości Kosmicznej Radości

Pantanal[/quote]



No i Pantanal nie zrozumiał... Przeczytaj jeszcze raz.. tylko powoli... nie spiesz się ;)
white sybil
Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: OBUDŻCIE SIE - już czas.

Post autor: asiatko31 »

No już dobrze kuchni wystarczy tych waszych …… Czas najwyższy dalej omawiać ten temat.....
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „KONIEC ŚWIATA”